• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přihláška na hosta 13.10.

Host 13.10.


  • Celkový počet hlasujících
    5
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14443

Guest
Chcete-li se stát Hostem pro posezení u dýmky míru ve výše určeném čase (nebo se stát případným náhradníkem Hosta), odepište do tohoto tématu postem svůj nick. O výsledném Hostu rozhodne komunita hráčů v anketě.

Povinnosti Hosta:
* Dostavit se včas na fórum (v případě nepřítomnosti bude nahrazen náhradníkem, který získal druhý nejvyšší počet hlasů).
* Snažit se pravdivě zodpovědět položené otázky od Tazatele.
* Host by se měl odprostit od případných osobních sporů s Tazatelem.

Práva Hosta:
Host může požádat o přeformulování otázky (nebo upřesnění), pokud jí nebude dostatečně rozumět. Host má právo ponechat otázku bez odpovědi, pokud má k tomu své důvody. Host může rozhovor ukončit předčasně, pokud to uzná za vhodné.

V případě, že se rozhodnete zrušit svoji přihlášku na Hosta, editujte svůj příspěvek a zřetelně to do něj napište.

Dodatek:
Můžete nám psát i nicky hráčů, které byste rádi jako Hosta viděli, ale pouze pokud víte, že oni sami by pozvání přijali!

Přihlášky můžete zasílat do 10. řijna 22:00 h. Poté poběží anketa o zvolení Hosta do pátečního dopoledne.
 

DeletedUser14443

Guest
Hostem se stáva Jebedeah a náhradníkem se stává Phil21.
 

DeletedUser9371

Guest
Kde je host ? Sakra, nemůžu to najít. A nebo jsem slepý. On by ho měl založit téma k posezení, jestli se nepletu. Dorazil jsem až teď, považuji to za rozumný čas, nikde jsme neviděl výzvu od moderátorů, na který čas a jsem tu denně. :):)
 

DeletedUser2814

Guest
Omlouvám se, že jsem nemohl dorazit, dnes jsem měl plno práce a k počítači jsem se dostal teprve před chvílí, snad se to příště nestane :(
 

DeletedUser9371

Guest
Díky za info, příště nám to vyjde. Chápu, že hráč míní a život či připojení na "net" míní.
Spíš mě mrzí, že se neozval náhradník a nebo že nám nedal nikdo z moderátorů vědět v kolik tady máme být. Nehledě, jedna z anket neproběhla. To není z mé strany kritika ("rýpaní Nšoči"), ale konstatování a
doufám, že nedostanu jako ocenění za vyjádření svého názoru kartu. Stačí, mám jich dost. Hlavně se nevzdávej "Parde", Ty jsi přesně ten hráč, s kterým rád provedu posezen a "pokecám". :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Krosno, termín posezení je pevně daný, takže kde jsi nedostal info, kdy tu máte být? Termín viz: http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24542

Která anketa neměla proběhnout? Tazatel se přihlásil jeden a to ty, takže tam byla anketa zbytečná. Zde anketa proběhla, vyhrál jí Jebedeah. Kde je tedy problém s anketou?
 

DeletedUser9371

Guest
Problém není, nenašel jsem jen hlasování (anketa o hosta). Nevadí, jak jsem psal, příště to vyjde . :) Jinak, vždy bylo info, že host i tazatel se dostaví v tolik a v tolik hodin, dne toho a toho. No a to jsem prostě nenašel, proto se ptám. "Nerýpu, ptám se". :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru