• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přijímání různých úkolů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Čaute, mám menší problém, mám už něco splněno v Loupežné výpravě. Problem je, že když chci přijmout další úkol, tak mi vyskočí hláška (viz obrázek).
Neví někdo co dělám špatně?
Díky za rady
 

Přílohy

  • screen.jpg
    screen.jpg
    38,5 KB · Zobrazení: 227

DeletedUser7063

Guest
Možná by to mohlo být tím žes ten úkol nepřijal:loool:
 

DeletedUser307

Guest
Koncový text předcházejícího úkolu říká:

Loupežná výprava (Vyřídit)
Walter: Výborně, ty jsi ho opravdu zabil. Myslím, že tě teď můžeme představit našemu šéfovi Scottovi. Sejdeme se s ním, v Dickson Forest ve středu země. Je to docela daleko. Lucasi, osedlej koně. Dumbly, připraven?
Dumbly přitakává.


Z toho není jasná další podmínka, takže si myslím, že další ani není, takže bych promazal cookies, cache a pak to v zoufalosti zkusil přijmout ve středu :D ne teda země, ale týdne :D.
Já si už nedokážu vybavit který den jsem to přijímal...poprvé o tomto zadání píšu na skype [29.5.2009 0:25:21] to byl pátek, ale jestli jsem to přijal hned ten den netuším (ale nejspíš ano).
 

DeletedUser

Guest
Myslím,že to je tím,že na zobrazeném zadavateli úkolu"Dickson Forest"se ukazují dva otevřené úkoly:

Loupežná výprava (quest|Hledat)-jít na průzkum(9hodin)
Loupežná výprava (Přepadnout)-Přepadání dostavníků(6hodin)

Takže pokud ses na začátku ROZHODL a přijal si úkol u šerifa,tak nemůžeš příjmout úkol,který souvisí s Bandity....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ja bych spis rekl, ze to rozhodnuti je prave tady. Bud bandity sledovat (Pruzkum) a nebo se k nim pridat (Prepadat dostavniky).
 

DeletedUser

Guest
Ne, rozhodnutí už bylo myslím v úkolech Loupežná výprava (Oznámit) a Loupežná výprava (Vystoupit)
 

DeletedUser

Guest
Ne ne. Do rozhodnutí vstoupíš tím,že bud příjmeš úkol Rozhodnutí 1: Vystoupit(Banditi) -příjmeš ho tam ,kde jsi splnil úkol se zeleným šátkem a skrývat se 60 a nebo u šerifa Rozhodnutí 2: Oznámit..
Přepadání dostavníků je až třetí podúkol v rozhodnutí s bandity..

http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=38
edit:zuzupd byl rychlejší
musíš pokračovat s úkolem"jít na průzkum,když už ses tak rozhodl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenze mi nejde prijmout ani jedna volba, ani pruzkum ani prepadani.
 

DeletedUser

Guest
A udělal jsi před tím úkoly"Pohřbít(Vykádání hrobů) a odposlech(Zelený troj.šátek a skrývat se 60)"??
 

DeletedUser

Guest
Ano, udelal, k tomu jeste nejaky duel.

Jestli jsi udělal tento duel Rozhodnutí 1: Vyřídit Beat Traitor (duel)Zrádce,tak si se vydal cestou Banditů a teoreticky by jsi měl pokračovat v dalším úkolu Přepadání dostavníku.
Zrovna včera jsem tento duel vyhrál a v nejbližších dnech se chystám na přepadání dostavníků,ale musím tam prve dojít,tak uvidíme,jestli budu mít stejný problém...
Doporučil bych ti projít si seznam úkolů co jsi splnil,kterou cestou ses vlastně vydal a podle weststats se podíval,jestli ti něco nechybí,jinak nevím...
 

DeletedUser

Guest
tak já jsem na tom úplně stejně:

- rozhodnutí 1, hraju s bandity, čeká mě tedy přepadání dostavníků

- úkoly mám splněné, tedy není to tím, že bych měl plný úkolník

- docestoval jsem do středu země, k Forestovi

- zde zkouším přijmout úkol "přepadání dostavníků" a hlásí mi to, že nesplňuji požadavky

- žádné požadavky, které bych nespoňoval, tam uvedeny nejsou

-zkoušel jsem i opačný postup, tj. napřed jsem tam hned vedle odkroutil 6 hodin přepadání dostavníků, ale ty se nezapočítávají

-čili to prostě přijmout nejde a jedná se pravděpodobně o chybu ve hře

(mj. tam je jednou napsané "přepadání poštovních vozů" což je práce která neexistuje a podruhé "přepadání dostavníků", možná je to celé zmršené


............................

takže jsem to dnes zkusil celé ještě jednou, opět jsem 6 hodin dělal práci přepadání dostavníků a po jejím skončení nic, opět to hlásí nesplnění požadavků

přijmout předem to nejde, během práce se tam objeví symbol práce a ubíhající čas, je to nějaká blbost, která mě stála spoustu času, energie, cestování a bodů u šamana
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže postupně, všichni, než jste se dali cestou zločinu (:devil:), jste splnili

Loupežná výprava (Pohřbít)
Loupežná výprava (Odposlech)


pak jste dostali rozhodnutí
Loupežná výprava (Oznámit) - od šerifa, to jste nedělali
Loupežná výprava (Vystoupit) - to jste udělali

potom cesta zločinu
Loupežná výprava (Zúčastnit se ) - kde jste museli pracovat 5 hodin jako lovec odměn (šlo to na 5 hodin, nebo se vám to splnilo asi takhle: Lovec odměn (18 vteřin))
Loupežná výprava (Vyřídit) - to byl duel se zrádcem
Loupežná výprava (Přepadnout) a Loupežná výprava (Hledat) vám nejdou přijmout.
 

DeletedUser

Guest
zdravím zuzu

ano, je to přesně tak, nevím jestli všichni, ale já mám takto splněno, tj. včetně lovce odměn 5 hodin

a - další úkol mi nejde přijmout

zatím jsem neměl nejmenší problém s jediným úkolem a to vč. těch, které se někomu zdály obtížné (katčin prsten etc) toto mi prostě nefunguje

zkoušel jsem i psí kusy, třeba jak v doprovodném textu říkají "je Shorty čistej" jsem zkoušel "být čistej" ve smyslu bez zbraně, různé ingredience mít sebou jsem taky zkoušel, udělat přepadání dostavníků předem jsem taky zkoušel, přijmout úkol ve středu jsem zkoušel

a pořád nic
 

DeletedUser

Guest
Určitě tam nebude další podmínka, protože znám hráče, kteří mají splněno a nebyl s tím problém, tedy až na toho Lovce odměn. Možná nastala chyba když to opravovali. Už se s tím pokoušíme něco dělat.


Edit: Tak jestli si to tu čte někdo, kdo chce přijmout ten úkol a může, zkuste to zítra (jako ve středu), jestli vám to půjde a napiště výsledek. Děkuji :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak jestli si to tu čte někdo, kdo chce přijmout ten úkol a může, zkuste to zítra (jako ve středu), jestli vám to půjde a napiště výsledek. Děkuji :)

já to zítra taky ještě zkusím, ale již jsem zkoušel minulou středu


tak hlásím, že jsem úkol konečně přijal, chyba by tedy měla být již odstraněná
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No úplně vyřešeno to není, někde bude docela velká chyba, ale teď pravděpodobně textová. Hlavně že jsme na to přišli :cool1:
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru