• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

pacik6

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Díkůvzdání
Jde pacik6 krajinou a spatří Billy Lo, který si čte noviny a najednou začne skákat radostí a vykřikovat štěstím. pacik6 se ho po chvilce pozorováni ptá: hej co se stalo? Billy Lo: no spatřil jsem v novinách že se blíží den díkůvzdání a jelikož je to můj nejoblíbenější svátek tak jsem rád že můžu konečně slavit s rodinou a blízkými přáteli tento skvělý den! Po týdnu konečně nastal ten již tolik očekávaný den a všichni lidé z města šli slavit k Billy Lo. Sešli se tam skoro všichni, přišel dokonce i velitel vojáků John Mc Foltas, který se nemohl dočkat až Billy Lo přinese dýňové koláčky a naporcuje krocana. Asi po hodině byl krocan už hotový a tak se mohl začít podávat. Všichni si pak připili dobrou tequilou, pomodlily se a Billy Lo mohl konečně naporcovat krocana, který voněl přes celý dům. Jako první krocana spořádal pacik6, protože po náročné cestě měl pořádný hlad. Po vydatné večeři se všichni usadily a povídaly si o všem možným, John Mc Foltas vyprávěl své proslulé historky z bitev a u toho popíjel tequilu. Potom Billy Lo povstal a říká: Připíjím na shledání starých přátel a děkuji za to že jsme tady zas po roce mohly oslavit tento nádherný svátek plný přátelství. Potom všichni povstaly a připily na zdraví všech přátel. Po pár hodinách plné radosti se všichni rozloučily a odjely na koních ke svým domovům.

Takto probíhal den díkůvzdání ve městě SAW_Měsíční Jezero2 a já vám přeji ať oslavíte den díkůvzdání taky tak dobře jako lidé z tohoto města.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru