• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

pejskařské téma

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno

Deleted User - 32331

Guest
tak co máte doma psa?já jo a je mrtě chytrej se chová stejně jako člověk až teda na to štěkání umí hlavně:
čekej-to hodně umí vždy na to poslechne
poť
dej pac
převal se
sedni
běžíme
neštěkej-ale to poslechne vždy jen na 10 vteřin
Grifíííííí-vždy zpozorní to samé s mia ale to vubec nechapu proč
deka pejsek atd. prostě hračky a pejsci
přines deku pejska atd. hračky a hlavně pejsky a klacíky přinese :D samozřejmě ne živé
hledej pejska,klacíček,deku
deme ven-to je snad jasné
a hoooodně dalšího co umí váš pejsek?
 

DeletedUser

Guest
Ja mám psa veľmi inteligentného, zatiaľ 5 mesačné šteňa ale už poslúcha. Zatiaľ vie:

počkaj- sadne si a čaká
sadni- to vie perfektne
ham ham- to keď mu idem dať jesť :D
poď- to tiež vie super
ticho- to aby prestal štekať
čo je to tam?- to keď chcem aby štekal :D
 

Deleted User - 32331

Guest
Ja mám psa veľmi inteligentného, zatiaľ 5 mesačné šteňa ale už poslúcha. Zatiaľ vie:

počkaj- sadne si a čaká
sadni- to vie perfektne
ham ham- to keď mu idem dať jesť :D
poď- to tiež vie super
ticho- to aby prestal štekať
čo je to tam?- to keď chcem aby štekal :D

:D to ham ham ho brzo omrzí nas ma 2 roky a už pul roku nechce zadny ganule ani se salamem
 

DeletedUser

Guest
Já mám doma dva psy- Monty-ten je docela chytrý, celkem i poslouchá, ale druhý pes-Rubi- to je sprominutím blbec jako hrom, ten je tak blbý, až to škaredé je:loool:
 

DeletedUser

Guest
Já mám doma jednoho psa-jorkšíra. Je to taky s prominutím takový blbeček, jelikož když řeknu KDO DOSTANE KOKINKO (:D) nastraží uši, tohle jediné umí, jinak žádné sedni, lehni atd. neumí :D. Ale když se jde koupat, ihned vleze pod gauč a vrčí, on totiž koupání nesnáší :D. Jo a jinak jsou mu 4 roky. Máme i jeho stránky, ale ty stránky jsou z doby kdy mu bylo asi 5 měsíců:

http://www.deny.ic.cz
 

DeletedUser

Guest
Já mám doma jednoho psa-jorkšíra. Je to taky s prominutím takový blbeček, jelikož když řeknu KDO DOSTANE KOKINKO (:D) nastraží uši, tohle jediné umí, jinak žádné sedni, lehni atd. neumí :D. Ale když se jde koupat, ihned vleze pod gauč a vrčí, on totiž koupání nesnáší :D. Jo a jinak jsou mu 4 roky. Máme i jeho stránky, ale ty stránky jsou z doby kdy mu bylo asi 5 měsíců:

http://www.deny.ic.cz

Tak to máte to samé:loool: přesně takhle vypadal i náš pes, když byl malý, a když na něj zavolám, tak nepříjde, ale když zavolám: "piškotek", tak okamžitě přiletí:loool:
 

DeletedUser

Guest
:D to ham ham ho brzo omrzí nas ma 2 roky a už pul roku nechce zadny ganule ani se salamem

Ja ale tým ham ham myslím piškótu :D

Já mám doma jednoho psa-jorkšíra. Je to taky s prominutím takový blbeček, jelikož když řeknu KDO DOSTANE KOKINKO (:D) nastraží uši, tohle jediné umí, jinak žádné sedni, lehni atd. neumí :D. Ale když se jde koupat, ihned vleze pod gauč a vrčí, on totiž koupání nesnáší :D. Jo a jinak jsou mu 4 roky. Máme i jeho stránky, ale ty stránky jsou z doby kdy mu bylo asi 5 měsíců:

http://www.deny.ic.cz

Krásny psík to je hlavne tá 1. foto je super :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
když sem byl ještě malej, tak mi jeden pes zachránil život, takže mám psy rád
 

DeletedUser

Guest
Moj byvali pes dokazal toto bouzial sme ho utratili ked mal len 1. a pol roka myslim.

1. Domov - išiel do budu
2. Ticho - to pomohlo len na par sekund
3. Zabhni si , bež , utekaj - vždy sa rychlo rozbehnul a bežal
4. Sadni
5. čakaj

______________________________________________________________________
A pes ktoreho sme mali ešte pred tym :
1. Domov
2. Popros
3. Sadni
4. Lahni
5. čakaj
6. Pod sem, k nohe
7. štekaj
______________________________________________________________________
No teraz mam kraba a ten nevie nič ....
 

DeletedUser

Guest
Hmmmmm

Teraz máme nemeckého vlčiaka, je to teda ona a volá sa Linda.
Toto sme ju naučili:
Ahoj - keď ju takto pozdravím, sadne a podáva mi labu. :loool:
Sadni, ľahni - klasika
Popros
Ticho - to väčšinou nezaberá, keď sa pochytí a bije so susedovým psom
Miesto - stačí jej toto povedať a ide buď ku dverám, alebo do búdy, alebo sa na to vykašle :loool:
Daj - pustí drevo alebo hračku, ktorú má v ústach, väčšinou pri hre
A mnoho ďalších vecí.
 

DeletedUser

Guest
my máme jezevčíka BENA,ten umí


Kdo de,kdo de?-začne štěkat a jde ke dveřím
bude masíčko papáníčko?
já ti něco dám!!!!
když chce uzenou držku,nebo něco takovýho tak mu to dám nad čumák a on sedne a dá pac:loool::loool::loool:

pak umí jména-tatínek-děda
maminka-babička
Jarmilka-mamka
Lidunka-teta
Péťa-já
babička-prababička
simba-pes naproti paneláku na zahradě v ňákym domku
balonek-balónek
kostička-kost


On bydlí u babičky a u dědy,ale je to 5 minut cesty.Jo a chceme si pořídit štěně jezevčice,což by byla jeho nevlastní sestra.Je černej s hnědym pálenim a bílou náprsenkuo a tááááhne-Fryšťa:loool::loool::loool:

Edit:a rád pomáhá v kuchyni :smile:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Máme doma 5 německých ovčáků (3 psi 2 feny) Psi maj policejní výcvik, takže sem nebudu psát co všechno uměl :-), feny jsou chovné ale s poslušností se stopou i s obranou jsou na tom podobně jako psi, v brzké době budeme mít ještě jedno štěně, které v budoucnu získá také policejní výcvik.
 

DeletedUser

Guest
no ja za dva tyždne budem mat yorkširskeho teriera tak bude veselo :) snad sa rychlo nauči že to ma robit vonku a nie doma :)
 

Deleted User - 32331

Guest
no ja za dva tyždne budem mat yorkširskeho teriera tak bude veselo :) snad sa rychlo nauči že to ma robit vonku a nie doma :)

náš se vždycky v pul roce když jsme se chystali ven a oblikali se tak se nam vždy poto to jsme zorvna odcházeli :D nam delal pekny naschvali ale do nějakych 8.měsíců už to uměl(dostali jsme ho v 4. měsíci)
 

DeletedUser

Guest
no ja za dva tyždne budem mat yorkširskeho teriera tak bude veselo :) snad sa rychlo nauči že to ma robit vonku a nie doma :)

Ja som si toho svojho zobral keď mal 6. týždňov a za nejaký 1 alebo 2 mesiace sa naučil chodiť ku dverám a štekať, a potom už jeden z nás ho zoberie von. :)
 

Deleted User - 32331

Guest
Ja som si toho svojho zobral keď mal 6. týždňov a za nejaký 1 alebo 2 mesiace sa naučil chodiť ku dverám a štekať, a potom už jeden z nás ho zoberie von. :)

muj kdyz chce ven tak zacne prosit panicka a to tak ze vyskoci prednima pacickama na bok a protahne se a taky ze de ke dverim a diva se na obojek

no spis takhle vylaka pozornost tim vyskocenim a pak vybehne k tomu obojku
 

DeletedUser

Guest
Môj hlavne to štekanie u dverí a keď bol malý (je malý) tak len prišiel ku dverám a hľadel na ne tak som musel stále pozerať kam chodí :loool: alebo za mnou príde a šteká na mňa, a keď chytím vodítko tak sa rozbehne ku dverám a šteká :D
 

DeletedUser

Guest
My máme anglického setra. Je mu osm let a je všežravec :sugar sugar:.
 

DeletedUser

Guest
můj pes je taky docela blbec :) umí sedni, lehni, a pořád chodí jak generál :D a utíká jak lama, jo a ještě umí krást věci a potom s něma utíkat
 
Nahoru