• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

pejskařské téma

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
tak ja som si už preto ho svojho yorkshira išiel včera


picture.php



už sa zabydluje teraz zrvona spi :D ale inak furt nam beha pomedzi nohy a obhryza nechty :D inak dalšie foto ma v albume :)
 

DeletedUser

Guest
pořídili jsme si jezevčíka,holku jmenuje se AMY,zítra jí jsou 3 měsíce,no neumí ještě nic a co byste čekaly od jezevčíka-paličatá:loool::loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
mi mame doma psa.... menuje se Maxmilian (max).... je to kanadskej knirac.... je mu 7let ale: mame ho z utulku (to mu byl 1 rok kdyz sme si ho vzali a prej mel nakyho pana co ho bil nebo co :( ) a navic ma epilepsii.... a to sou duvody proc ho skoro necvicim.... no jo je to chudak :( ale zase je to krasnej pes :) kazdej si ho pochvaluje....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to ho lituji mastere,nesnáším týrání zvířat a ta epilepsie-taky hrozné
 

DeletedUser

Guest
to ho lituji mastere,nesnáším týrání zvířat a ta epilepsie-taky hrozné

hm.... musime mu kupovat drahe leky.... na mesic to je myslim a stoji to 1000kc :( to je docela dost ale nam to neva.... penez mame dostatek.... financni krize se nas taky nedotkla a hlavne: mame maxe radi :)
 

DeletedUser

Guest
jj to znám,taky mám Amy rád-všichni na mě můžou být naštvaní,ale pejsek mě vždycky vítá :smile:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Doma máme dva psy Černého velkého knírače a křížence .
Skvěle spolu vychází a chodíme s nimi na cvičák , můj pes (kříženec) už má i nějaké ty výhry .
 
Nahoru