• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Peníze z hotelu a neaktivní neobyvatel ve městě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
chtěl bych Vás poprosit o zodpovězení těchto otázek:

1) kam mizí peníze z hotelu když v něm přespí cizí řemeslník, který nemá zvýhodnění spaní v cizích hotelech zdarma? V našem hotelu přespal ale nevšiml jsem si, že by šlo něco do kasy

2) Ve městě zakotvil nějaký cizí hráč a je evidentně neaktivní už minimálně týden, štve mě že pořád svítí ta ikonka že je ve městě. Dá se s tím něco dělat?

3) V mnoha městech jsem viděl že píšou jestli chci nakoupit musíš zaplatit napřed 100$, nikde jsem to neviděl k nastavení. Jde to nějak udělat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
1) Pokud u vás přespí nějaký cizinec, nedostane vaše město z jeho pobytu v hotelu ani dolar
2) S tím asi nic neuděláš. Počkej dokud systém jeho postavu nesmaže
3) Města, co mají napsané ve svém profilu něco o platbě to myslí tak, že ty přijmeš pozvánku do jejich města, zaplatíš 100$ do pokladny a koupíš si, co chceš, popř. jinak, jestli to mají jinak napsané (např 20$ za 1 předmět). Samozřejmě jim nic platit nemusíš (odejdeš z města a do kasy jim nedáš nic), ale pak po tobě pravděpodobně půjdou.
 

DeletedUser1318

Guest
1. Peníze se jen odečtou spícímu.
2. S tím se asi budeš muset smířit.
3. Dopředu nebo dozadu, nijak to neovlivníš, když dotyčný zaplatí, je slušňák, když ne, nijak ho nedonutíš.
 

DeletedUser

Guest
1) do vzduchoprázda :(

2) počkat 45 dní, pak zmizne

3) systémově to neni, je to na domluvě, pokud nezaplatíš akorát je naštveš, to je tak vše...

EDIT: Tak ještě odpoví tak dva lidi a bude to úplně super :D :D :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru