• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pereme se i přes čtyřicet...

DeletedUser

Guest
Zazvonil zvonek a po minutě znova. Pak se ozvalo zaklepání. Nikdo neotevíral. Bylo odemčeno, tak Jana vstoupila dovnitř. Ženská seděla v křesle a skelným pohledem hleděla kamsi ve směru vypnuté televize. Na konferenčním stolku stála rozpitá lahev červeného vína a pod ním ležely dvě prázdné...

"Ahoj Evo! Ten tvůj svetr vypadá špatně. Je starý?"

"Ne, je vypraný!" odvětila Eva, aniž by svou kamarádku vnímala. Zdvihla ze země svojí kabelku a vyndala lékovou krabičku s nápisem Psychotropin.

"A co ty odolné skvrny od trávy, kečupu a krabicového vína?" nenechala se odbýt Jana.

"To můj běžný prášek prostě nezvládne!" rezignovaně mávla rukou Eva. "Radši si vezmu dva!!!" Vyloupla dvě tablety Psychotropinu, hodila je do sebe a zapila vínem. "Vodní kámen mi navíc rozbil pračku, takže peru v ruce. A to je mi přes čtyřicet!"

"Vodní kámen, to je prevít!"

"A co mám jako dělat?!" Eva učinila bezmocné gesto rukou, ve které držela lahev. Červené víno ohodilo celý obývák.

"Zkus tohle. Stačí přidat dvě krabičky do hlavního jídla a problémy s odolnými skvrnami jsou navždy pryč!"

Eva vděčně přijala dvě balení Endeolu. Po pár dnech ležela v rakvi a usmívala se. Konečně už žádný drahý opravář!!!
 

DeletedUser

Guest
Tak to je hnusný :diablo:
Ale jinak víš jak to myslím ne?Je to pěkný,ale přitom i hnusný :D
EDIT:Ale líbí se mi to :D
 

DeletedUser4517

Guest
černý humor patří k zivotu a je to sranda :-) Fae jen tak dál.
 

DeletedUser

Guest
sice nevím, jak se mohla po smrti v rakvi usmívat, ale jinak pěkný...:)
 

DeletedUser

Guest
Nevím co to je za prášky, ale asi z nich byla celá "vysmáta". Jinak Fae, je to skvělý.
 
Nahoru