• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pevnosti a motivace je hrát

Líbí se Vám tento nápad?


  • Celkový počet hlasujících
    17
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Ahoj.

Jak asi všichni víme, bitvy o pevnosti jsou zajímavou, ale nedotaženou možností hry.
Jednu z chyb v konceptu vidím v tom, že nikdo není motivován konečným výsledkem bitvy o pevnost.
Jinak řečeno, co mám z toho že vlastním pevnost? Nic. (Vlastně si ji může na vlastní náklady dostavět) A může tam přespávat, ale protože tam není banka, tak je toto využití problematické)
Co mám z toho že vyhraji bitvu o pevnost? 1 UPD :hoj:
Proto se hráči chodí bitev pouze účastnit a jak to dopadne je jim úplně jedno, hlavní je něco nastřílet/uhnout, přežít co nejdéle.

Myslím, že všichni jsme se dostali už několikrát do situace, kdy se v bitvě rozhodovalo o tom, jestli vyhrát zabráním vlajky, nebo radši střílet až do konce, prohrát, ale nabrat víc expů a dluhopisů. Téměř vždy zvítězila varianta střílet, protože je pro obě strany výhodnější.

Proto by bylo třeba hráče motivovat (žádný svět nenaplňuje velké pevnosti, problém jsou i střední).


Mám návrh:

Majitel pevnosti + pozvané město bude mít po dobu vlastnění pevnosti bonus:
+3% expů ze všech prací v daném sektoru
+3% peněz ze všech prací v daném sektoru
pro malou pevnost

+4% expů ze všech prací v daném sektoru
+4% peněz ze všech prací v daném sektoru
pro střední pevnost

+5% expů ze všech prací v daném sektoru
+5% peněz ze všech prací v daném sektoru
pro velkou pevnost


Výše bonusu je jen orientační, o jejich výši musí rozhodnout někdo s přístupem k datům...

P.S.: Tohle je spíš pokus rozvířit debatu, protože už teď si soupeřící strany domlouvají termíny a místa bitev. Vývoj směřuje k tomu, že tam budem chodit vybaveni medvědama a jen rýžovat bez umírání...:pianista:
 

DeletedUser17592

Guest
Hmm...takze dve mesta budou mit vyssi bonus a dalsich 20 jim k bonusu akorat pomuze? S tim uz je problem ted, natoz davat dalsi vyhody. Kdyz uz uprava tak max v navyseni odmen z ni dle lvlu napr. 4500XP pro toho, kdo potrebuje 350K na dalsi level je sice lepsi nez nic,ale je to bez temer automaticky a bez snahy.
 

DeletedUser

Guest
V tom problém nevidím. Na mapě je celkem 42 pevností, takže už je to jen o tom, jak se daná města domluví. Ten pomůže tu, ten zas tady.
Nevím jaký problém s tím teď je...
 

DeletedUser17592

Guest
Chapu, ale tohle neni o mestech ale o alincich...

RProto bych z Tveho navrhnu vymenil mesto za alianci. Kdyby uz mely byt bonusy. Nicmene, obavam se, ze po prichodu MPI uz se na odmeny z bitev nesahne...

Odmeny selektovat podle levelu, tak jak je tomu o hadriku. Kazdemu hraci co se bitvy zucastni. Proc by melo mit plosne plosne 40 hracu mesta mit bonus za to, ze 10 (max) se snazi bitvu vyhrat?

Ma to snad znamenat soupereni mest v ramci aliance, ktere bude to, kdo bude mit bonus?

E!E
 
Souhůasím s MarihOOdem, když už nějaký bonus, tak pro alianci, ale taky si myslím že na bitvy už se moc šahat nebude... :(
 
Jestli odměny, tak vážně za výkon v bitvě. Já třeba nechodím, tak proč bych měl dostat nějaké bonusy! Je pravda, že by se hráči možná snažili pokud by měli o něco přijít, než něco dostat. Možná by pomohlo něco co by se snažili udržet, snad by to lákalo více než přímá odměna. Akorát to není zrovna spravedlivé. Ale dost by taky pomohlo, pokud by se zkrouhlo zdraví a neběhali tam monstra se 17k životy, to pak nemá cenu. P/ostavy je třeba tvořit nějak vyváženě. A další věc jsou všelijaké udělátka, které by pomáhali v boji. Všelijaké žebříky, výbušniny, co by si hráči dělali sami. Však se mrkněte na westerny, jak to tam kouleli. Zabalili deky do kotouče, dováleli to až k pevnosti, hodili tam pár pochodní a zapálili je. Tak nějak to vidím já, odměny je jednoduché dávat, ale zábava je lepší i když cosi stojí...
 

DeletedUser9371

Guest
Tohle se mi moc nelíbí. Radši bych vrátil staré časy a v bitvách získávat lékárny, bedny a podobně. To dotáhne hráče do bitev, něco získat a ne pár dluhopisů. :)
 

DeletedUser18290

Guest
Mně se to líbí ;)
Před asi měsícem za mnou přišel můj mladší bratr a zeptal se, co to hraju. Řekl jsem,že The-west. Pak se zeptal, co dělám. Odpověděl jsem,že bojujeme o pevnost. Zeptal se, proč o ni bojujeme. Řekl jsem, že poroto, abychom ji vlastnili. Když se ale zeptal, k čemu nám ta pevnost bude, nedokázal jsem odpovědět.

Začal jsem nad tím přemýšlet a tento návrh přišel jako blesk.

Jsem tedy jednoznačně PRO!

Jen si nejsem jist, že by INNO udělalo takto velký zásah.
 

DeletedUser9371

Guest
Jéje, mě se to nelíbí, jak jsem psal v příspěvku, ale klikl jsem nechtěně v hlasování ANO, líbí. Tak si férově odečtěte jeden hlas z ANO na NE. :D
 

DeletedUser7239

Guest
Jéje, mě se to nelíbí, jak jsem psal v příspěvku, ale klikl jsem nechtěně v hlasování ANO, líbí. Tak si férově odečtěte jeden hlas z ANO na NE. :D

Já jsem byl v téhle anketě neutrální (víc se mi líbí tvůj návrh) tak dám NE za tebe, aby se to líp počítalo. :)
 
Nevím jestli argument, kdy se někdo ptá na smysl nějaké věci, která se eventuálně nedá odůvodnit, je dobrý. To se pak bude mladší brácha ptát k čemu ti bude těch 3/5 procent?! Anebo co řeknete, matce, ženě anebo dětem, když vás vyzvou aby jste s nimi někam šli. "Právě bojujeme abych měl procenta k dobru..."
 

DeletedUser

Guest
Ono by stačilo udělat to co u Awesomie - výherce dostane více XP a peněz (a možná víc UPD za výhru).
 
Pomohlo by i kdyby se účast počítala do denních aktivit. Stejně to bylo slíbené, že se toto rozšíří i o další aktivity (klidně by tam mohli být i šarvátky MPI). Pro ty co nedělají duely, by to bylo celkem výhodné.
 
Pomohlo by i kdyby se účast počítala do denních aktivit. Stejně to bylo slíbené, že se toto rozšíří i o další aktivity (klidně by tam mohli být i šarvátky MPI). Pro ty co nedělají duely, by to bylo celkem výhodné.


to je návrh, ten by mohl líbit i INNU

jo a dal jsem NE, za mě to jen svádí k tomu utvořit velkou ally a mít vše a zbytek nechat paběrkovat ..
 

DeletedUser15301

Guest
Mně se to líbí ;)
Před asi měsícem za mnou přišel můj mladší bratr a zeptal se, co to hraju. Řekl jsem,že The-west. Pak se zeptal, co dělám. Odpověděl jsem,že bojujeme o pevnost. Zeptal se, proč o ni bojujeme. Řekl jsem, že poroto, abychom ji vlastnili. Když se ale zeptal, k čemu nám ta pevnost bude, nedokázal jsem odpovědět.

Začal jsem nad tím přemýšlet a tento návrh přišel jako blesk.

Jsem tedy jednoznačně PRO!

Jen si nejsem jist, že by INNO udělalo takto velký zásah.

Pevnost je treba proto, aby se dalo spat v kasarnach... velka pevnost je lepsi jak hotel... a ostatni se taky hodej, kdyz to mas do mesta daleko...
dalsi duvod proc mit pevnost: body do zebricku

a pak je dost lidi, co nebojujou kvuli vyhre, ale pro boj samotny... kvuli zisku xp a dluhopisu nebo proste proto, ze je to bavi...


co se tyka navrhu, tak je to blbina, protoze se vsichni nadrou jenom proto, aby se majitele meli lip... coz je dosti videt u velkych pevnosti, kde je z rad majitelu tak 20 lidi a kapacita 120/140
 

DeletedUser

Guest
Pevnost je treba proto, aby se dalo spat v kasarnach... velka pevnost je lepsi jak hotel... a ostatni se taky hodej, kdyz to mas do mesta daleko...
dalsi duvod proc mit pevnost: body do zebricku

a pak je dost lidi, co nebojujou kvuli vyhre, ale pro boj samotny... kvuli zisku xp a dluhopisu nebo proste proto, ze je to bavi...


co se tyka navrhu, tak je to blbina, protoze se vsichni nadrou jenom proto, aby se majitele meli lip... coz je dosti videt u velkych pevnosti, kde je z rad majitelu tak 20 lidi a kapacita 120/140

Velká pevnost bude mít smysl až tam bude banka, do té doby to musím vzít přes město bo musím stejně uložit.

Ad body: K čemu ty body jsou? Ještě jsem pro ně nenašel využití. Má to jiný význam než další stat na kterém si můžu hladit ego? A co vlastně body ukazují? V čem je město s nejvíce body nejlepší? Protože na prvních příčkách jsou i města o 7 lidech (průměrná úroveň 86)...

Ad blbina: Jsem rád, že se shodneme na tom, že nynější nastavení je blbina.:"tak je to blbina, protoze se vsichni nadrou jenom proto, aby se majitele meli lip..."

Jinak tady padly lepší návrhy, např: Léčení a doplnění energie pro vítěze...
 

DeletedUser15301

Guest
ja mluvila o tom tvym navrhu... momentalne z toho maj vsichni (pokud se umej domluvit) vyhodu spani jak sem psala...

co se tyka tech penez tak to je vec kazdyho, co s tim udela... banka v pevnosti je lehce nesmyslna... a co vim, tak nekde v okoli pevnosti je skoro vzdy mesto... a pokud ne, tak existuje jeste trh a "dedek"
 
Nahoru