• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pevnosti

DeletedUser

Guest
Ahoj.
podľa mňa niesú pevnosti férové kto zdieľa tento môj názor ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Pevnost je nejzábavnější část hry.
Není problém vyhrát jak obranu pevnosti,tak i útok.
Pokud máte dobrého šéfa/šéfovou.
Mohl bych jmenovat třeba takovou tazzmanku,která opravdu mistrně ovládá bitvy a ješt jsem nezažil,že by nějakou bitvu prohrála...
A to i v útoku,tak i v obraně...
Takže podle mě jsou férové.
 

DeletedUser

Guest
Není to o šéfu delicious, ale o hráčích, kteří chtěji za něco hrát. Pokud jsou hráči sobečtí, tak jen těžko lze vyhrát.
 

DeletedUser

Guest
Pevnosti se ti možná zdají být nefér, ale oni sou tak akorát...
Útočníku může být více než obránců (i při maximálním počtu)!
Možná se di nezdají být fér protože vaši obránci/útočníci nedodržejí nebo nemají vůbec žádnou taktiku... a nebo nemáte dobrého vůdce jak tu bylo řečeno Deliciusem
Já třeba na s1 považuji za opravdu fantastického vůdce hráče: Pegasus
vede město, vystavěl ho a stále pořádá útoky na pevnosti a že by někdy prohrál?? ne..
Opravdu, sežň si někoho kdo bude mít toto umění a budete nej!!
A ještě sem prosím napiš proč si ty myslíš že jsou nefér....
:klubun:

EDIT: ještě nezapomeň že bude (někdy) chat v pevnosti takže boje budou o něčem jiném... teď se to zkouší řešit přes telegramy před bitvou a nebo chatem na lide.cz a jiných stránkách
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Shodneme se určitě v tom, že důležitá je i spolupráce- po mapě se pohybovat po skupinkách a ne sám, na vlastní pěst. Ale nad hráči drží ochrannou ruku velitel, takže s tebou Strykoci neúplně souhlasím :yes:
 

DeletedUser

Guest
Není to o šéfu delicious, ale o hráčích, kteří chtěji za něco hrát. Pokud jsou hráči sobečtí, tak jen těžko lze vyhrát.

Ahoj-myslím Strykoc že máš pravdu ale je to taky o tom že né všichni jsou úplné paka co myslí jen na sebe ale třeba zavčas poznají že velení je na h....
příklad-na s7 jsem byl v bitvě pod velením Seana Malloryho a zhruba v 8-10 lidech kteří se drželi povelů proti obrovské přesile jsme dokázali vystřílet 70% hradeb a věží kolem dokola byla to zatím nejhezčí bitva ve které jsem byl a vůbec jsem nelitoval že jsem nakonec padnul.(a šel chrápat až po půlnoci.)
Na druhé straně jsem byl taky v bitvě ve které se to snažili ukočírovat 2-3- nejmenovaní rádoby velitelé a ten chaos -zmatek a zbytečné ztráty z toho plynoucí si asi umíš představit-bylo logické že se nás půlka na takové velení vys.... a snažila se to ustát až do konce a byla to tak akorát ztráta času.
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, vše je jen o lidech, pokud máš 50% expařů, tak nic nevyhraješ, i se sebelepší taktikou a nejlepším vůdcem. Je to hlavně o spolupráci a dodržování strategie všemi spolubojovníky. Pokud splňujete tato kritéria, tak už máš 50% šanci na výhru před začátkem boje i pokud jsi v menšině
 

DeletedUser

Guest
To je jasné. Prostě když se řekne, že se budou doplňovat hradby aby nepadla pevnost, tak sobečti hráči kvůli XP raději zůstavají dole a bojí se no a pak to stejně prohrajou o 5 kol později.
 

DeletedUser

Guest
ja neviem v čom to je ale včera som vykopal sekeru a nás útočníkov bolo 75 a obrancov 95 na konci zostalo 75 obrancov ani sme si nepip....

Stretávam sa s tým že veľa dobrých hráčov si dalo vymazať účet lebo ťažko založili pevnosť alebo získali a hneď vám ju jednoducho niekto vyfúkne úplne jednoducho tak že si ju ani neužijete a tak to veľa ľudí nezvládne a končí
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
ja neviem v čom to je ale včera som vykopal sekeru a nás útočníkov bolo 75 a obrancov 95 na konci zostalo 75 obrancov ani sme si nepip....


My jsme v jeden den bránili:
18 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 13 obránců.
Padlo 18 útočníků. Padli 4 obránci.


- a ubránili; a stejný den jsme útočili:

20 útočníků přepadlo "Pevnost". Bránilo 25 obránců.
Padlo 9 útočníků. Padlo 25 obránců.


- a zase jsme vyhráli - 2x v oslabení. Jde to když je parta lidí kterou hra baví a trošku vědí jak bojovat.
 

DeletedUser1575

Guest
ano souhlasím z dydym pokud je parta lidí kteří se umí pohybovat a jsou online tak i v menšině jsou schopni porazit i vetší přesilu ale pokud utočíte a je vás víc jak obranců a někteří jedinci nejsou schopni vylest na hradby a radši čekají až bitva skončí aby měli víc expů tak nikdy nic nedobudete.
 
Ha ha on gangsta to asi preto lebo to bolo po 23:00 a že by som bol v práci taktika aj je a aj strategia len trochen demence hráči ale to ty nepochopíš a neviem čo sa tu do mňa staraš ved ma ani nepoznáš nemysli si že ta vaša sláva bude trvať večne zachvílen sa rozpadnete ako kus prachu a ja prídem ale to tam ty už nebudeš síce som polku mesta vyhádzal a urobím to znova pretože sú moji hráči neschopný sa aspoň postaviť do boja a aj tak keby niečo ludí som si zohnal a nespravodlivosť ktoru som tu opisal nemá nic spolocne s tým co tu pises ty a prosím ta uckaj sa aby ti maminka nezakazala pc aby si mi mohol odpisovat tie tvoje smiesne odpovede dobre moj

Takové žehrání, to je akorát na ostudu. Pochybuji že by jsi pracoval, spíš mi připdáš jak ten nezletilec maloletý který se po večerce v osm na PC nedostane, jak se to snažíš podsunout druhému. Myslím že taktiku a strategii má S. Jack dobře podchycenou, jinak by se jim tak nevedlo. Překrucováním a osduzováním toho moc neuděláš, ale pokračuj v tom, alespon bude nad kým vítězit.
 

DeletedUser

Guest
Hi, jsem tu novy. Taky bych rad neco rekl k "panu Bruno prvni mesic v roce 92". Pokud vyhlasujes bitvu a jsi v praci, tak proc jsou hraci dementni? Jako , ze ty vyhlasis a oni maji pribehnout a vyhrat? a kdyz zvitezi jsi borec se strategii a taktikou, coz mi prijde to same, a kdyz prohraji jsou demeti jak tvrdis? Tady se ti chlapce snazi pomoct a ty hned otacis , ze te nikdo nepochopi.. Dal tezko se mi louska tvuj zpusob neoddelovani vet pri takovym slozeni slov. Mozna proto ti nikdo neprijel. Jediny kdo by z tohoto tematu nemel byt uz ve swete4 jsi ty, jelikoz jsi to chvilku tvrdil, snad aby jsi se dal do poradku a nemusel cist telegrramy od obyvatel old guns, jelikoz rozhazujes penize jako nikdo. Dal rozkazovat a vyhrozovat se obyvatelum vlasstniho mesta nevyplaci, tak treba nedojeli proto. Nebudu tu zverejnovat tvoje prispevky na foru mesta, ale muzu rict, ze rozkazy a vyhruzky jsem v jakemkoliv jinem meste nepotkal. Presne to jsem , ale od tebe cekal. Myslim, ze uz nemas cim prekvapit, at jsi velky, maly, stary, starsi, vazeny...........vsichni te uz zname. Budu se tesit na dalsi bitvu, bo bych rad vedel na koho se obratis ted. P.s. cekal jsem , ze brecis jenom doma a ty i tady. Omlouvam se, ze pisu, ale tohle me dostalo do kolen. S pozdravem a pranim stesti ve hre Brokenleg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Diskutujte prosím k tématu, zda jsou, či nejsou pevnosti "férové".. Děkuji

Edit by P3t4: Prosím dodržujte toto pravidlo ! Ak tu ešte nájdem nejaké OT príspevky, alebo pokus o flame, bude vám toto vlákno uzamknuté. Daní hráči samozrejme potrestaný formou karty. ďakujem.
Upozornenie sa týka pár zmazaných príspevkov.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9826

Guest
K tematu, bitvy jsou z meho pohledu co se tyce dobyti ci obrany pevnosti ferove, stejne jako je v realu je tezke pevnost dobyt a lehci ubranit, tak je to tezke i v teto hre. Bez pocetni prevahy utocniku, strategie a lidi, kteri jsou ochotni zemrit nebude utok uspesny... jestlize obrance nebude uplny blazen.

Co mi prijde nefer je pocitani zkusenosti za bitvu. Kdyz vidim, jak si utocnik odvazne stoupne na hot spot na hradbach, kde se na nej zameri v jednom kole 30 pusek, on krasne uhne treba 25 strelam a statecne umre, tim kryje sve spolubojovniky, kteri masakruji obrance a nakonec dostane 60 zkusenosti, je mi smutno. Mozna bych zacal zkusenosti pocitat ne podle poctu obrancu vs. utocniku + demage + kill shoty, ale dal bych vyssi prioritu uspesnym uhybum.

+ postihy pro mesto za vyhlaseni bitvy, ke ktere ani neposlou utocniky, pac vyhlasi bitev 5 najednou. Stim souvisi, ze bych podle velikosti pevnosti nastavil minimalni pocet utocniku, ktery musi prijit, kdyz neprijdou, sup, dotycne mesto si 7 dnu zadnou bitvu nevyhlasi.

A neodpustim si, Bruno nedokazal svoji pevnost ubranit, ani kdyz mel v obrane 93 lidi a v utoku nas bylo 91. Ani cas nebyl spatnej, 20:45:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ferovost boju o pevnost dosta zalezi na tom, jak je pevnost vystavena.

Ti starsi (sluzebne) si pamatuji jak nedobytna byla pevnost, kdyz obranci na utocniky cekali vevnitr v jednom velkem chumlu. To bylo v dobe, kdy nebyly bonusy z budov.
Dost podobna situace se da vyrobit i ted, kdyz nejsou vubec postavene hradby ani veze. Paradoxne tak nez mit vez/hradby na levelu 2, tak je lepsi je nemit vubec. Bonus je pak jeste mensi nez byval drive.

Naopak pokud se nekomu podari postavit pevnost extremne rychle, tak hraci na levelu 30 s celkovym bonusem +10 tezko muzou souperit s obranci na vezich kde maji bonus 40+.


Takze boje jsou ferove jak kdy. Je ovsem pravda ze dobra taktika a poslusnost bojujich ma na prubeh boje ze vsech faktoru nejvetsi vliv.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser307

Guest
Jen tě doplním, že nedostavěné věže jsou jen 4x4, takže když obrana sleze dovniř, útočníků nahoru "hópne" nahoru ještě méně než dřív, takže jich míň bude střílet na přesilu obránců uvnitř.
 

DeletedUser

Guest
Ale vždyt jde vystřílet hráče v pevnosti skrze bránu.
Ale zase tu záleží na tom,jak jsou hráči poslušní a jak mají dobrého šéfa/šéfku.
 
Nahoru