• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pivot

DeletedUser

Guest
HEzký, jen proč ta příšera hejbe tak rychle hlavou?
 

DeletedUser

Guest
Pivota mám,je to super ;)Sice je to napodobenina Skykzu,ale i tak je to skvělé ;))
 

DeletedUser6123

Guest
Nej je vyrobit si v malování pozadí, dát do bif nebo jak a potom načíst v pivotu. pak z toho můžeš udělat příběh. Jinak pivot je výbornej.
 

DeletedUser6123

Guest
Celkem dobrý, já jsem taky vytvořil animaci, asi na 5minut (trvalo mi to přibližně 6-7h), ale ted nwm, kam sem to dal, takže asi ačnu od znova. Ani nwm jak se to jmenuje. Jinak to máš celkem dorbý.
 

DeletedUser

Guest
dik.
mě baví spíš ty kratší příhody ;-)
ale zítra se pokusim o nějaký delší filmeček.
 

DeletedUser

Guest
Nj, starý dobrý Pivot... Teda vám řeknu, dělat filmy... To si užijete :D.
Jednou, když jsem tvořil animaci, měla asi 1 MB, jenže já chtěl udělat video, tak sem to hodil do prográmku, upravil a uložil. Video bylo HD, pěkné efekty, zvuky atd., ale velikost najednou 620MB :D Trošku moc na tu animaci... :)
 

DeletedUser

Guest
dávejte sem někdo nějaké (vaše) animace..

nějaký filmeček bych chtěl docela vidět.
to musí být zajímavý ;-)
škoda že mě nic nenapadá....
hned bych se do toho pustil.
 

DeletedUser

Guest
Taky sem v tom udelal par kravin...az bude prilezitost tak to uplloadntu
 

DeletedUser

Guest
Moje první animace:
0001w.gif
 

DeletedUser6123

Guest
Výborný je v malování udělat pozadí, dát do formátgif, a v pivotu načístjako pozadí. Nebo si stáhnout zbran a pak v pivotu načíst sprit. Bohužel jsem si zvoral windowsi, takže si všechno budu muset dělatod znova.PS. pak sem dám něco delšího .
 
Nahoru