• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Požární sport

DeletedUser

Guest
Věnuje se mu někdo mimo mě. Pokud ano jaký sou vaše úspěchy.
Můj největší úspěch 7.místo v krajském kole hry plamen.
 

DeletedUser

Guest
nevěnuju se tomu ale občas se na to dívam.:smoker:
 

DeletedUser

Guest
ten sport je o tom,jak kdo překoná jakou vzdálenost s překážkami atd..???pokud ano,tak před tebou smekám a až budu v plameech,tak ti napíšu OK? :haha:
 

DeletedUser

Guest
taková slabší stránka parkouru,ale musíte více zapojit sílu,kdežto v parkouru spíše orientaci,pohyblivost,pružnost a krátké plachtění vzduchem
 

DeletedUser

Guest
No s parkourem to mnoho společného nemá.

Já ještě soutěžím za žáky to není tak o hubu jak muži.
 

DeletedUser120

Guest
myslím že s parkourem to nemá společné skoro nic, jedna věc je běhat v normálním oblečení a bez zátěže, druhá věc je hnát se s hadicí za zadkem, v kanadách a přilbou na hlavě (pokud běháte klasicky v plné výbavě jako u nás) :)

nehledě na to že parkour je sólová akce, ktežto požární sport je o teamu, pokud selže člověk u rozbočovače ztatíte vteřiny, pokud člověk nezamíří a nenastříká ztratíte vteřiny, pokud vás lidi u čerpadla "utopí" mnohdy k cíli ani nedoběhnete :)

beru postřehy fotografa z požárních soutěží v klasickém hasičském útoku
 

DeletedUser

Guest
myslím že s parkourem to nemá společné skoro nic, jedna věc je běhat v normálním oblečení a bez zátěže, druhá věc je hnát se s hadicí za zadkem, v kanadách a přilbou na hlavě (pokud běháte klasicky v plné výbavě jako u nás) :)

nehledě na to že parkour je sólová akce, ktežto požární sport je o teamu, pokud selže člověk u rozbočovače ztatíte vteřiny, pokud člověk nezamíří a nenastříká ztratíte vteřiny, pokud vás lidi u čerpadla "utopí" mnohdy k cíli ani nedoběhnete :)

beru postřehy fotografa z požárních soutěží v klasickém hasičském útoku

No konečně někdo kdo temu rozumí. A boty můžem požívat jakýkoliv kromě treter a kopaček teda alespoň za žáky. Za muže ale myslím také ale za muže jsou tretry povoleny.:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já jsem před pár lety závodil svoji první a poslední sezonu za žáky, ted závodím za muže. Co se týká výsledků, tak za žáky jsme byli první v okresu Uh. Hradiště, na plamen si už nevzpomenu na umístění, ale tam jsme to podělali.
Za muže je to spíš taková flákačka, závody 3krát za rok a spíš se furt oslavuje, bud za dobré umístění, nebo na žal a nebo po tréninku :)

Bulet9- a ty jsi z jakého kraje?
 

DeletedUser

Guest
Já jsem před pár lety závodil svoji první a poslední sezonu za žáky, ted závodím za muže. Co se týká výsledků, tak za žáky jsme byli první v okresu Uh. Hradiště, na plamen si už nevzpomenu na umístění, ale tam jsme to podělali.
Za muže je to spíš taková flákačka, závody 3krát za rok a spíš se furt oslavuje, bud za dobré umístění, nebo na žal a nebo po tréninku :)

Bulet9- a ty jsi z jakého kraje?

Shodou okolností se zlínského okres Kroměříž SDH Morkovice tedy za humny. A ten plamen to je rok 2008/2009 minulá sezóna náš výsledek taky zrovna nebyl nejlepší předposlední místo.
 

DeletedUser

Guest
Jakou jsi měl pozici v útoku? Já byl u koše, ani nevím jak sem to dělal, ale nikdy jsem nebyl mokrý :)
 

DeletedUser

Guest
Byl jsem u koše ale mokrý jsem byl od hlavy až k patě to je tak kaž tam "člověk skáče šipku".:kobylka:
 

DeletedUser

Guest
ja se venuju pozarnim sportum uz 3 roky jsem ze stredocekeho kraje a my nejvetsi uspechy jsou 1. a 2. mista v pozarnim utoku. a delam u kose takze vetsinou mam mokry cely monterky
 

DeletedUser

Guest
můžu se zeptat,jaké překážky jsou nejtěžší?co při nich děláš?docela mě to zajímá
 

DeletedUser

Guest
můžu se zeptat,jaké překážky jsou nejtěžší?co při nich děláš?docela mě to zajímá

To záleží při jaké štafeťe.
Např. Při štafetě CTIF je nejtežší podlézt určitou laťku pokud měíš víc jak 160 cm.
Jináč na kažkou překážku si musí vytvořit vlastní fígl(pak je to hračka). a na štafce CTIF je třeba žebřinová stěna (nevím jak se temu nadává) musíš tam v určitém pořadí dávat ruce a nohy a určítý "šprušel" a zvládnout to co nejrychleji. Dělam jsem to jeden ročník ale vždy jsem měl z teho trému ::):

Jináč se vše učím na tréniku z chytré zelené knížečky :)
 

DeletedUser

Guest
Já tedy ještě běhám za děcka... posledním rokem... a běhám už 5 let... jsem z Jihočeského kraje... takového zapadákova Lišov...a já sama úspěchy nějaké velké nemám... ale naši kluci Lišov II. byli na republice... v Ostravě tento rok... já jsem z družstva Lišov I. =))
 

DeletedUser15365

Guest
Věřte nevěřte jak jsem byl ještě v mladších tak jsme vyhráli Velkou cenu 4x po sobě:zásek:
To jssem byl ješťe na proudu teď dělám bohužel Rozdělovač
 
Nahoru