• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Podobnost předmětů

EREWAN

Člen týmu
Náhodný fakt #52315000
Věděli jste, že karbaníci a hráči curlingu nosí úplně stejné oblečení pouze s částečně odlišnou barvou? :)

1612297377486.png -> Karbaníkova vesta
1612297388672.png -> Oblečení na curling

a teď vážně, nejsou designeři hry stáre línější a línější?
 

DeletedUser11928

Guest
:D :D :D :D :D :D :D

Takovychto predmetu ve hre lze nalezt hodne. Bylo by fajn ponechat toto vlakno a takovy perlicky sem hazet.

A lenost se projevuje uz dele.
Toto je rybi polevka -
1612331901569.png

A toto je polevka dynova -
1612331924966.png
Z tohoto je patrne, ze chut a ingredience v polevce nejsou dulezite. Dulezita je barva misky. Zkuste nekdy gulasovou prelit do misky s cervenymi hvezdickami - bude z ni brokolicove pyre.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11928

Guest
Ale to prave kopie byt ma, jde o jeden a ten stejny item, dle inna. :D
 

z3l1

Člen týmu
Zdravim,
bohužel s tímto problémem jako CZ tým moc nezmůžeme.
Určitě bych to přeposlal.
Vyznat se v některých obrázcích je těžké.
z3l1
 

Mikosansobi

Člen týmu
Přeposláno v reportu v lednu a s odpovědí, že se ponasnaží, aby další itemy byly odlišné od těch, které již jsou ve hře a že starší itmy se zřejmě předělávat nebudou. Samozřejmě, že toto téma mohu opět přeposlat.
 
Děkuji, přepošlu Miko s požadavkem, zdali by se daly holínky přejmenovat na pracovní boty.
Už se to tu řešilo asi 5 let zpátky, možná i víc.
Ve hře je celá řada překladů, které jsou diskutabilní z toho pohledu, zda skutečně je na obrázku to, co je napsáno v názvu. Konkrétně se to řešilo na příkladu "dorážkové dýky".
Výsledkem poměrně široké diskuze hráčů pak bylo, že je v takovýchto případech lepší ponechat statut quo než všechno přejmenovávat a dělat v tom bramboračku. To se samozřejmě týká itemů, které jsou ve hře dlouhou dobu, což v případě těchto bot rozhodně je, vzhledem k více než 8 letům, co jsou ve hře.

Samozřejmě je možné, že se za tu dobu názor herní komunity změnil, ale i kdyby se změnil a tento požadavek na přejmenování se ukázal jako žádoucí, pořád si myslím, že může hlavní administrátorka řešit palčivější problém než změnu názvu prakticky nepoužívaného předmětu z holínek na pracovní boty...
 
Tohle téma tu prakticky každý rok, vždy je tu objeví nějaký aktivní jedinec který začne dělat pořádek v pojmenovaní věcí (zda jsou jeho, či její, zda to, je opravdu to a pod ..). Z mého pohledu jde také o zbytečnou bramboračku a princip statut quo by zde měl mít jasně na vrch (bohužel nemá).
Řešením těchto věcí by za mne bylo, že prostě u věcí, které jsou ve hře delší dobu ( třeba 3 roky), by se název měnil pouze na základě ankety na lidí na fóru. Stav, že někdo plácne na fóru a je to promptně změněno je ... divný. A ona i časová osa tohoto vlákna je dost divná :-).
 
Obecně souhlasím, že měnit názvy je matoucí. Sám jsem podal dva návrhy tohoto typu. Jeden se týkal názvů jednodenních prémií a primárním cílem bylo sjednocení názvů, nešlo mi ani tak o přejmenování. Druhý se týkal shodných jmen brokovnic (puška/duelka) které jsou potřeba do úkolů a je to reálný problém pro hru (často jsem koupil druhou verzi zbytečně). Ve druhém případě mi byla slíbená změna a po několika měsících stále nic.
 
Nahoru