• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pokec, diskuze, sdělování dojmů

Vlákno určené ke sdělování dojmů. Ostatní vlákna jsou čistě informativního charakteru, proto je neznepřehledňujte. Co tam nepatří bude mazáno. Zde je v jistých mezích volná zábava.
 
To je takový pocit dobrý :-D, když nemáte zkontrolovanou ani jednu část a v sobotu plánuji, že nahraji všechny části i s poddružnými úkoly co tam ještě byli :-D tak jsem zvědav jak to půjde.
 
Jde o to, že dosud jsme se snažili dodržovat kontrolu rozdělenou mezi jednotliv členy týmu tak, aby nikdo nekontroloval na svém hlavním herním světě. Bohužel skrz nemoc a další záležitosti jsme měli lehký výpadek kontroly na arizoně.
 

z3l1

Člen týmu
Chtěl bych napsat že se opravdu snažím to kontrolovat všem jak vyjde čas. Pokud vám to trvá dlouho tak se omlouvám když mám čas tak na to kliknu a zkontroluji to náhodně vybrané skupině na kterou jsem zrovna klikl.

Ano některým jsem to opravil dřív než jiným.
Opravdu se omlouvám že někdo to má dřív než někdo jiný.
Taky to nemusím kontrolovat vůbec a budete čekat ještě dýl ;)

Pac a pusu
z3l1
 

Přílohy

  • respect1.jpg
    respect1.jpg
    11,3 KB · Zobrazení: 4
No zrovna Zelí kontroluje jak motorová myš, takže konkrétně v tomto bodě bych teda problém neviděl...
A pokud na něj teď zbylo v podstatě všechno, jak se tak zběžně dívám, tak se asi není čemu divit, že vznikají diskrepance. Náš tým čekal na opravu víc než týden, ono to jde tak nějak napříč všemi světy.
 

Deleted User - 825207

Guest
Chtěl bych napsat že se opravdu snažím to kontrolovat všem jak vyjde čas. Pokud vám to trvá dlouho tak se omlouvám když mám čas tak na to kliknu a zkontroluji to náhodně vybrané skupině na kterou jsem zrovna klikl.

Ano některým jsem to opravil dřív než jiným.
Opravdu se omlouvám že někdo to má dřív než někdo jiný.
Taky to nemusím kontrolovat vůbec a budete čekat ještě dýl ;)

Pac a pusu
z3l1

Zelí já vím že v tomhle směru děláš dobrou práci,vím že kontroly pochází téměř jen od tebe,ale zase podívej se na to třeba našima očima,vše máme hotové,jediné co nás dělí od toho aby jsme si mohli napsat o sadu je kontrola 2 úkolů a případná oprava kdyby tam bylo něco blbě a člověk se sem chodí dívat jak to vypadá a opakovaně jiné skupiny jsou zkontrolovány a ta naše pořád ne a ne,přitom ty ostatní skupiny jsou třeba v půlce,nebo na začátku a my co opravdu čekáme jen na zkontrolování posledních dvou úkolů tak jen čekáme a čekáme a když se člověk pořád dívá že je přeskakován tak opravdu to hezké není..Spíš,kde máš kolegy?Nepracuješ tady přece sám.Pořád slýchám,nemáme čas apod,uvědomte si jednu věc milí administrátoři,jednou něco děláte tak se zamyslete jak to děláte,je jedno zda to děláte zadarmo či za nějakou odměnu,vše co děláte jste si zvolili samy a pokud něco nezvládáte nebo nemáte na to čas tak by možná bylo lepší odejít..Podívejte se,můžeme být rádi že to vůbec kontrolujete?Prosím?Tak vy něco spustíte,nějakou soutěž,lidi si třeba pomyslí jééé supeeer,trochu oživení do toho umírání co prorůstá westem,jde do toho a pak je jen zklamaný a čte jen nemáme čas,můžete být rádi že to kontrolujeme..No vy by jste měli být rádi za nás,hráče,že ještě nějací tady vůbec jsou a vy by jste se měli snažit dělat maximum pro naší spokojenost a ne obráceně aby jsme my děkovali že děláte svojí práci..
 
nemyslím si, že všechny soutěže pochází z dílny českého supportu.. pokud dostanu z německa informaci, že to takhle bude, tak nemají jak proti tomu bojovat..
 
Nahoru