• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pokec mezi aliancemi (svět 7)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser12741

Guest
Nedělal bych ze své účasti nic světoborného, prostě mne SP-čáci naštvali (divné), že nedorazili na útok, tak jsem si chtěl zastřílet a spravit chuť u vás, asi nic víc. :lovec:

A docela to svišťelo, jen ty počty jsou špatný, ale pamatuji si dobře ty časy, kdy ani nám nechodilo dost lidí ani na malou pevnost a nešlo s tím nic udělat. :zed:
 

DeletedUser9371

Guest
Zkoušíme něco změnit, snad se to povede a nebude z toho zase jen zle. Uvidíme. SP nám zase slábne, tak toho chce využít i když jsme dnes na sedmičce uzavřeni v rámci přípravy na migraci. Nové hráče už neuvidíme, už se přihlásit do hry nemohou. Musím vydržet s počty hráčů, kteří tady zůstali (dnes 1299, řádně to padá). :(
No není divu, jsme tam jak v arestu, ale hrajeme dál. Sedmička je pro mě srdeční záležitost. Stejně tak jiné světy, pro jiné hráče, kde před pár lety začínali. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru