• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pokec mezi aliancemi (svět 7)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser14186

Guest
Lži a demagogie jako už tradičně.
Jsi spokojený se současným stavem věcí? Proč tedy posíláš takové telegramy?

Jsi rád, že jsi odešel? Proč se tedy snažíš vrátit zpět?

A perlička: Sorry, ale kdo tady brečí jsi jen ty.

A opakuji. Spolupráce s Aliancí Fénix je pro SM i Havrany nepřijatelná. Důvody jsou dva
1) Hráči Krosna a jeho mulťák Denuška
2) Hráč NYO.


Přidávám telegram, který Baťužek rozesílal tuto sobotu



No ty si taky jeden z těch důvodů proč s váma nic nebude. Tak nikoho neposílejte ať nám píše a sjednává mír.Dokud ty budeš v SM nebo u Havranů tak nic nebude!!
S někým kdo ani neovládá tuhle hru nic sjednávat nebudem!:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jenže jeden od vás nám psal a toho jste poslali. Vy ani nevíte co dělají vaši hráči :D To je chabá úroveň vaší aliance :D

To je úplně jedno, fakt je ten, že nikdo nestojí s Váma opět sdílet jednu ali.
Můžeš se smát čemu chceš, ale výsledek toho, že o vás nikdo nestojí, nic nezmění.

Hlavně tu te´d začni psát jak s náma nechcete mít nic společnýho atd...
To se asi brzo posměju. Můžeš tu mít poslední slovo, můžeš se tu smát komu chceš, čemu chceš, ale podstatu věci nezměníš. Kopej kolem sebe dokuď to někoho zajímá ;) a přispívá sem, ale já jsem v této debatě zkončil. Nemám čas řešit nepoučitelný. Pokud něco potřebuješ, piš mi SZ ve hře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No ty si taky jeden z těch důvodů proč s váma nic nebude. Tak nikoho neposílejte ať nám píše a sjednává mír.Dokud ty budeš v SM nebo u Havranů tak nic nebude!!
S někým kdo ani neovládá tuhle hru nic sjednávat nebudem!:D

Tak znova! Nikoho k vám neposíláme! Bylo pár pokusů, vzešli z obou stran. Z naší strany to byl například MěstoPlzeň, ale jednalo se čistě o jeho soukromou aktivitu.

Nyo nyo.... Udělej na Baťůžka haf haf a možná ti poví co za tvým ohonem posílá...
A když ne, koukni se o pár příspěvků zpět. Jestli umíš číst, snad to tam najdeš, i když u tebe jeden neví....
 

DeletedUser

Guest
Hoj, no koukám jako blázen, pročítám příspěvky a ... nevím, nevím, co by se muselo stát, abyste dostali rozum ... asi nic, prostě něco takového se asi stát nemůže, bohužel :-(

Nenech se zmást. Velká část původní aliance se dala dohromady a spolupracuje v rámci SM, Havranů a Sedmé. Mimo zůstal prakticky jen Krhounkov a Brandýs. A i od nich se spousta původních hráčů oddělilo, vstoupilo do SM nebo Havranů a naposledy si založilo alianci Sedmá. Samozřejmě, všechno jsou to zrádci, kteří nepochopili Krosnovo ideály, odpadlíci, kteří uvěřili našim lžím a kteří samozřejmě přilezou zpátky, jen co prozřou. A pak jsou tu samozřejmě ti, co nejsou v žádné alianci. Nicméně Naše tři aliance mají dohromady cca 350 lidí, Aliance jich měla tuším 650-700

Pravda je, že SP má všechny pevnosti, ale to se dalo vcelku čekat. Ostatně je to i tvá vina, ale to vynechme. Rozhodně to tak ale nemíníme nechat a myslím, že v bitvách nejsme jen nějaký kompars na postřílení.

Ale pravdou je, a toto forum to dokazuje, že jakákoliv spolupráce s Krosnou je pro SM a Havrany prostě vyloučená. Je to něco, co jsem opakovaně probírali na našich interních fórech a na čem se většina našich členů shoduje. Neznedbatelná část SM a všichni Havrani pak při jakékoliv spolupráci s Krosnou nebo Nyem končí s Aliancí, případně i s hrou. Nicméně, to není něco, za co nás můžeš odsuzovat. Taky po nás nebudeš chtít, abychom uzavřeli spojenectví s SP. A krosna si za posledních několik měsíců svým chováním vydobyl reputaci, proti které jsou SP andílci.

Nakonec jen připomenu, že tato hádka, diskuzí to nazývat nebudeme, vznikla po prohlášení Krosny na tomto fóru a telegramech, vlastně ani nevím s čím, asi to měla být nabídka spolupráce, které rozeslal a hádejte kdo?


Dočetli jste to až sem? OK. Četli jste můj pohled na věc, pod který se myslím podepíše většina SM a Havranů
 

DeletedUser14186

Guest
To je úplně jedno, fakt je ten, že nikdo nestojí s Váma opět sdílet jednu ali.
Můžeš se smát čemu chceš, ale výsledek toho, že o vás nikdo nestojí, nic nezmění.

Hlavně tu te´d začni psát jak s náma nechcete mít nic společnýho atd...
To se asi brzo posměju. Můžeš tu mít poslední slovo, můžeš se tu smát komu chceš, čemu chceš, ale podstatu věci nezměníš. Kopej kolem sebe dokuď to někoho zajímá ;) a přispívá sem, ale já jsem v této debatě zkončil. Nemám čas řešit nepoučitelný. Pokud něco potřebuješ, piš mi SZ ve hře.



Ale mě psal jeden od vás o spojenectví krosnovy taky. A teď zase obracíte :D. Jejda vy nevíte co chcete :D I tací jsou mezi náma:D
 

DeletedUser14186

Guest
Tak znova! Nikoho k vám neposíláme! Bylo pár pokusů, vzešli z obou stran. Z naší strany to byl například MěstoPlzeň, ale jednalo se čistě o jeho soukromou aktivitu.

Nyo nyo.... Udělej na Baťůžka haf haf a možná ti poví co za tvým ohonem posílá...
A když ne, koukni se o pár příspěvků zpět. Jestli umíš číst, snad to tam najdeš, i když u tebe jeden neví....


Ten je od vás , tak si kroť své pejsky a neštěkej tu.

asD. 3.03.12 v 12:40 hodin
Co ted chcete delat ?? nemate vy ani my zadni pevnosti .. nikto nam ich sa od sebe neda .. nemali by sme jse spojit a jit proti SP sakra.. ocem tato hra ptm bude ?? ja uz od SP hned odesel a mali by sme s tym neco delat !!!

V tomhle směru už nikdo nepište. Dokud ty budeš tam kde jsi , tak žádné spojenectví nebude!:D
 

DeletedUser14186

Guest
Nenech se zmást. Velká část původní aliance se dala dohromady a spolupracuje v rámci SM, Havranů a Sedmé. Mimo zůstal prakticky jen Krhounkov a Brandýs. A i od nich se spousta původních hráčů oddělilo, vstoupilo do SM nebo Havranů a naposledy si založilo alianci Sedmá. Samozřejmě, všechno jsou to zrádci, kteří nepochopili Krosnovo ideály, odpadlíci, kteří uvěřili našim lžím a kteří samozřejmě přilezou zpátky, jen co prozřou. A pak jsou tu samozřejmě ti, co nejsou v žádné alianci. Nicméně Naše tři aliance mají dohromady cca 350 lidí, Aliance jich měla tuším 650-700

Pravda je, že SP má všechny pevnosti, ale to se dalo vcelku čekat. Ostatně je to i tvá vina, ale to vynechme. Rozhodně to tak ale nemíníme nechat a myslím, že v bitvách nejsme jen nějaký kompars na postřílení.

Ale pravdou je, a toto forum to dokazuje, že jakákoliv spolupráce s Krosnou je pro SM a Havrany prostě vyloučená. Je to něco, co jsem opakovaně probírali na našich interních fórech a na čem se většina našich členů shoduje. Neznedbatelná část SM a všichni Havrani pak při jakékoliv spolupráci s Krosnou nebo Nyem končí s Aliancí, případně i s hrou. Nicméně, to není něco, za co nás můžeš odsuzovat. Taky po nás nebudeš chtít, abychom uzavřeli spojenectví s SP. A krosna si za posledních několik měsíců svým chováním vydobyl reputaci, proti které jsou SP andílci.

Nakonec jen připomenu, že tato hádka, diskuzí to nazývat nebudeme, vznikla po prohlášení Krosny na tomto fóru a telegramech, vlastně ani nevím s čím, asi to měla být nabídka spolupráce, které rozeslal a hádejte kdo?


Dočetli jste to až sem? OK. Četli jste můj pohled na věc, pod který se myslím podepíše většina SM a Havranů

Ale no tak . Znova tedy dotaz na spojenectví jste podali vyáše aliance :D


ZDE---asD. 3.03.12 v 12:40 hodin
Co ted chcete delat ?? nemate vy ani my zadni pevnosti .. nikto nam ich sa od sebe neda .. nemali by sme jse spojit a jit proti SP sakra.. ocem tato hra ptm bude ?? ja uz od SP hned odesel a mali by sme s tym neco delat !!!:D
 

DeletedUser

Guest
Je od nás?
No a? Napsal, napsal za sebe. I kdyby cokoliv dohodnul, nemá to, žádnou váhu. Většina členů ho s tím pošle k šípku. Nevím, proč akci jednoho považuješ za vůli všech?
Nicméně za vás nabízel spolupráci Krosna. A vzheldem k tomu, jak funguje Fénix, to už váhu má.

A ujišťuju, tě, že pokud se aliance rozhodne uzavřít s vámi spojenectví, já u toho opravdu už nebudu :-)
 

DeletedUser14186

Guest
Je od nás?
No a? Napsal, napsal za sebe. I kdyby cokoliv dohodnul, nemá to, žádnou váhu. Většina členů ho s tím pošle k šípku. Nevím, proč akci jednoho považuješ za vůli všech?
Nicméně za vás nabízel spolupráci Krosna. A vzheldem k tomu, jak funguje Fénix, to už váhu má.

A ujišťuju, tě, že pokud se aliance rozhodne uzavřít s vámi spojenectví, já u toho opravdu už nebudu :-)


No ty si schopný posílat takové hráče na jednání o mír se záminkou , jak to bude dál a aby ses mohl hádat. Je mi tě fakt líto :D
A když ty nebudeš u něčeho co se bude týkat jakékoliv dohody mezi našema aliancema , tak se nic nestane a bude to jedině dobře.:zásek:
 

DeletedUser

Guest
Já ???
Dobré. Tak tenhle vtip jsem ještě neslyšel :hoj::hoj::hoj::hoj::hoj::hoj::hoj:
 

DeletedUser

Guest
Hoj, no koukám jako blázen, pročítám příspěvky a ... nevím, nevím, co by se muselo stát, abyste dostali rozum ... asi nic, prostě něco takového se asi stát nemůže, bohužel :-(

Tak tak..
Členkou Aliance jsem byla téměř po celou dobu a ke konci i členka RS, poznala jsem dobře jak hráče Fénixu, tak Havranů a SM, každý má svůj kus pravdy. Jen by možná občas nebylo od věci ohlédnout se i za těmi, které zastiňujete - stále se čtou jen ty samá jména a vzpomeňte na rozpad Aliance - kolik lidí bylo pro??
Snahu navrátit vše zpět jsem vykonala maximální, ale i tak to stále zůstalo jen jako pokus o nemožné..

Jako kolektiv jsme pohořeli a prohráli proti SP na plné čáře. Když už byla Aliance rozvrácena a vy odmítáte kompromisy, tak alespoň ukončete tuhle debatu.. Je to pro smích nejen SP, ale i celému TW (přestože mně to přijde spíš smutné - po takové době neustále ukazovat na chyby druhých a hádat se jak malí).. Alianční věci nechte dál uchované v Alianci.. Když si chcete nadávat, vyřiďte si to mezi sebou ve hře nebo se počkejte někde za rohem a dejte si nakládačku..

Tohle je už i na mě moc..
 

DeletedUser9371

Guest
Konečně rozumný příspěk. Díky Meewee. :)

Tohle téma jsem založil úmyslně a je to fakt zajímavé čtení o ranního kafíčka. Jak jsem psal. Je vidět, že sedmička žije a nuda tedy na hře není.
Jen do Krosny, je to jediný viník neúspěchů v boji proti alianci SP. :D
Nebudu rozebírat příspěvky, karty co mám mi stačí a jsem rád, že Vám dění ve hře není lhostejné.
Jinak pro pisatele, co nechápe podstatné jméno "Westmen a Westmenčata" : Ve slovníku to nenajdeš, je to jen slovní hříčka. Proto je to vždy v uvozovkách. To jsou takové čárky, jsou dvě vedle sebe Sojko. :)
 

DeletedUser

Guest
tak jsem se zase posmál větám, které jsem přesně čekal že se tu objeví, no nemýlil jsem se :-D
Aspon jsem se ted večer u telky dobře pobavil a můžu jít spát :D dobrou :D
 

DeletedUser11133

Guest
Me osobne cela tahle situace mrzi,i kdyz jsem jednoznacnym zastancem SP a SPz.. Hraju jenom na sedmicce a bojim se co bude dal..Sice neznam moc hracu i v realu,ale vetsinou tyhle situace na the west zpusobuji dospeli lide..a to je docela smutne.. Problemy byly a budou vzdycky vsude,ale na druhou stranu vzdycky existuje nejaky kompromis..Zaslechl jsem cosi o slucovani svetu,ale nevim co je na tom pravdy,nicmene sedmicka by si zaslouzila jeste sanci.. Pojdte nam poradne zatopit,vemte si zpet sve pevnosti(ne vsechny ale =)) a pak treba jednou za rok at pratele,ci nepratele aliance, se sejdeme i piva =) Je mi jasny ze nepisu nic noveho,ale uprimne me tohle mrzi.. Klikat na NAHLED PEVNOSTI a nevidet tam nic.. Neposilejte sve bojovniky predcasne do duchodu aby pracovali na poli a sem tam ulovili nejakou tu selmu co se potlouka kolem..
 

DeletedUser9371

Guest
Tak tady máme další sraz hráčů (nejen sedmičky) na pivko, colu či kafe. Takže jsem zvědavý, kdo z hráčů od rozhádaných aliancí Fénix, SM, Havrani povyleze z anonymity monitorů a dorazí na fajn pokec u pivka. :):)
Informace co, kdy, kde a v kolik máte ve spoilu:[spoil]http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=24130[/spoil]
Kdo bude chtít zajistit ubytování na Praze 6 se musí ozvat.
 

DeletedUser9371

Guest
Tak teď jste to Buclíku na sedmičce vyzdobili. Ty jsi proti SP jak píšeš pár měsíců a já roky. Nikdy jsem proti nikomu jinému nehrál. To se změnilo v loni před Vánoci, trvá to dodnes a je to jen kvůli pár rozhádaným, ješitným a egoistickým hráčům (dospělákům), kteří neunesli moje výtky veřejně v telegramech, na fórech i osobně z "očiček do očiček" a nerozchodili, že jsem praštil s bývalou aliancí. Remcat a pomlouvat umí každý. Ale kdo se z těch remcalů a pomlouvačů zapojil do vedení hry ? Nikdo.
Od února se to snažím slepit dohromady (boj proti SP) a Vy pozvete do jediné pevnosti od ledna kterou jste získali město aliance Havrani, kteří Vám s bitvou vůbec nepomohli. My jsme aspoň dali bitvu proti SP na druhé straně mapy a ani ne s 30 hráči hrdě padli.
Takže jen tak dál, znovu budu pokračovat v boji proti pevnostem, kde budou Havrani.
Rád, je to zpestření hry a jediná možná forma trestu za jejich hru (Havranů), která pravidla Westu dovolují. :D:D
P.S.
Vážení nepřátelé v boji, alince SP. Udělám to samé. Hráči, kteří vlezou do našich bitev proti alianci Havrani a je mi naprosto jedno komu ta pevnost patří, budu Vás poprvé a veřejně rekrutovat !
Alespoň budou mít aliance Havrani a SM důvod, zase mi nadávat v telegramech, protože nechápou, že když nenaplníme 50 hráčů do malé pevnosti, do bitvy se stejně dostanete i když Vám dám zrádce.
Nehledě o poslední pevnosti jsme přišli v boji s Vámi s pomocí měst aliancí Havrani i SM na Vaší straně, po Vašem boku.
:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14186

Guest
No já to říkal . Žádným způsobem nepomáhat alianci SM. Je to banda podrazáků , proto jsem se do toho ani nezapojoval a ani nikomu nepsal ať se zapojí. Jak se říká , každý zůstane tím čím je. V tomto případě sem nenapíšu čím zůstali SM:D , nechci dostat kartu :D

Sláva vítězi , čest poraženým a smrt podrazákům :zásek: :D
 
Nahoru