• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pokec u Henryho Walkera

DeletedUser17707

Guest
:D, snad ano, ale ona není jediná :D

Sám nevím, prostě moje dokonalá osobnost :D

Já jen k trávě, ale ani to jdem nezkusil ;)
:D Ty si beťár no :D :D

:D prirodzene :D

Tak to sme dvaja :D
Vážení,

byla bych ráda, kdybyste začali respektovat, že si nepřejeme mít v diskuzích jakékoliv narážky a urážky na členy týmu, ať již CZ Westu, ale také ostatních týmů z her od Innogames. Co se děje kdekoliv jinde než na CZ Westu a fóru k CZ Westu sem k drbání nepatří! To si řešte tam, kde máte.

Pokud to nebudete respektovat, budu nucena sáhnout po kartách. Tak mne k tomu nenuťte.
Vážena slečna/pani/madam/... bol by som rád ak by ste rešpektovali, že som tu nič také nenapísal :O jedine čo som tu napísal bola úplne všeobecná otázka na člena hociakého týmu..proste na niekoho kto sa v tom vyzná..ako píšem nespomenul som nikoho a nič..dokonca som nespomenul ani hru...na väčšine fór od hociakej hry majú rovnaké pravidlá :P a všeobecná otázka na diskusiu nie je nič zlé :)

Vidíš to zelíčko ? Nortinka súhlasí :D

PS: Darling Ty taktiež nesmieš mazať to čo pravidla neporušuje :) PRosím Ťa vráť to späť :) chcem si z toho spraviť screen :) Ďakujem, alebo mi prosím napíš čo som v tom príspevku porušil :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17663

Guest
Teď když nepomlouváme jsme napomenuti, ze začátku jsem jen pomlouval :P, Darling, nedostaneš pusu, když budeš vyhrožovat kartičkami :D

Darling, neboj z mé strany žádné pomlouvání atd. již nehrozí, jen pořád nechápu, proč není toto zavedeno i v pravidlech :)

PS: Drekte,moc si zde nevyskakuj, nezbylo by nám fórum. Na FoE ani na Grepu nevím, kdo je v týmech a zrovna zde jsou fajn lidi :) (Omlouvám se za kladnou kritiku ;) )
 

DeletedUser17707

Guest
:D presne :D

:D ja nevyskakujem, len som napísal, že upravila niečo čo nič neporušovalo :) To, že ľudia nevedia čítať, alebo sú domýšľavý už ja nezmením proste :) a fór je tu stále dosť :D na FoE nie je apchu v týme..takže v pohode skry je fájn a Lorda prežijeme :D na grepe som ešte nebol :D ale mal to tam pod palcom Jonik, takže to budú tiež myslím fájn ľudia :D k tomu nechápem prečo bol jonikovy odobratý titup VIP :D
 

Deleted User - 31870

Guest
Lituji, ale nic vracet nebudu - vznešený "dotaz" nepatří na naše fórum - problém prosím řešit na daném fóru konkrétní hry s tím, koho se týká. Toto fórum se zabývá pouze problematikou CZ Westu, tak to prosím respektujte a nepřetahujte nám sem problémy z jiných fór, které se nás netýkají.

§13 Stížnosti na jiné hráče, tresty a bany
  • Pro nahlášení porušení pravidel hry jiným hráčem, prosím, zašlete ticket pomocí support systému.
  • Nezakládejte téma ohledně stížností na hráče na fóru.
  • Diskuse o banech, trestech a jiných rozhodnutích Teamu není na veřejné části fóra povolena a může vyústit v další tresty a bany.
  • Své problémy a připomínky řešte výhradně s osobou, která trest udělila nebo pomocí supportu.
  • Stížnosti na Team zasílejte PM zprávou Zástupci administrátora (Darling) nebo pomocí support systému.
  • Máte-li pocit, že by se některé věci měly řešit na fóru, můžete tak učinit založením topicu, používáním neprovokujících argumentů a žádostí o vysvětlení. -> vysvětlení: tohle se týká CZ Westu, rozhodnutí jiného týmu my vysvětlovat nebudeme a ani nemůžeme, nemáme poklady
  • Diskuze, argumentování, urážení, vyvolávání nevraživosti vůči Teamu The West, témata založená na vytváření nebo prohloubení herních problémů, budou z fóra vymazána a autor potrestaný.
 

DeletedUser11063

Guest
drekt-DK a zeli999DK koukám, že to máte těžký - když pomlouváte, tak jste napomínaný a jak píšete, když nepomlouváte tak jste taky napomínaný :D To není moc velký výběr
 

DeletedUser17707

Guest
Lituji, ale nic vracet nebudu - vznešený "dotaz" nepatří na naše fórum - problém prosím řešit na daném fóru konkrétní hry s tím, koho se týká. Toto fórum se zabývá pouze problematikou CZ Westu, tak to prosím respektujte a nepřetahujte nám sem problémy z jiných fór, které se nás netýkají.

S iróniou to netreba preháňať Darling ;) ale ak sa nemýlim tento kútik fóra a celkovo vlasstne tento topick bol založený pre voľnu diskusiu o čomkoľvek ( ako to je na väčšine fór ) preto ak som sa to tu slušne spýtam tak myslím, že by to nemalo byť zmazané :)
Opakujem nespomenul som nikoho a nič, preto mi je tu Tvoje kopírovanie pravidiel ( ako to vždy býba -_-) je totélne mimo tému :) Pravidiel som sa načítal dosť. Taktiež opakujem nespomínal som konkrétne rozhodnutie toho či onoho človeka, a už vôbec som nespomínal, že sa to týkalo mňa :)

tak prosím aspoň screen toho príspevku nech si to uložím :) na to mám právo ak sa nemýlim :)

naviac asi si zabudla označiť tú najpodstatnejšiu vec v pravidlách a to :
Diskuze, argumentování, urážení, vyvolávání nevraživosti vůči Teamu The West, témata založená na vytváření nebo prohloubení herních problémů, budou z fóra vymazána a autor potrestaný.
kde je spomínaný iba the west tým takže dokonca by som mohol otvorene všetko rozoberať :) {nie, že to teraz zmeníte } :D

PS: gratulujem k funkcii :)

Janička :) Ty si vysvetlila, ale vtedy to bolo niečo iné ako to čo som písal teraz :) Vtedy som spomenul kto a čo robí :) teraz vôbec....
Inak by ma vcelku zaujímalo kto to tu pravidelne číta ( ako myslím z dotyčných ľudí :D )
 

DeletedUser17663

Guest
jazzra, ne nebudu křivdit, byl jsem napomenut za pomlouání dříve, nedělalo to dobře, to byla moje chyba a i týdenní BAN bych si zasloužil, ale teď zde drekt nepomlouval, proto se lehce zlobí :)

Darling gratuluji, zase mi to nevyšlo :D

Janco, kdybych někde něco porušil budu rád za upozornění, jsem zvyklí z DK, že byl volnější režim, než je zde, ale staré časy :)

Drekte, nebyl založen pro úplně volný pokec, zde nic takového nebylo, ber to tedy spíše jako jarmark jako je na DK, s tím, že zde budeme jen kecat o různých věcech, ale pravidla už ani já nikde řešit nechci :(, nemám to rád a je to nepříjemné téma na zábavu ;)
 

DeletedUser17707

Guest
:D ja som bol napomenutý za to, že som sa spýtal ako to hráčom ide v hre :D :D :D ale ja sa nehnevám :) mne len proste vadí keď na mňa niekto vytiahne pravidlá, ktoré sú otrepané a poznám ich -.- alebo ma súdi za niečo čo som nespravil :)

Si sa chystal na zástupcu ? :D

Zelíčko tak to aj beriem :) v našej bávalej kavárničke sme mohli v pohode pokecať ( samozrejme slušne ) viac menej o hocičom... to znamená aj o všeobecný názor a tak :) alebo či má support prístup do admin tollu na forku :P

ALe tak nerieš :) ale ten screen si prosím :)

Inak mi v tejto hre neskutočne vadí, že môžem prijať iba obmedzený počet úloh...a že niektoré úlohy sú funkčné len do po noci :/
 

DeletedUser17663

Guest
Tak dejme jiné téma, než kecání o pravidlech :P

Jinak drektíku, ty stejně nesplníš více úloh, tak je to jedno ne? :zásek:
 

Deleted User - 31870

Guest
drekt-DK?

Nejsem ironická - zpráva byla myšlena se vší vážností. Oba dva víme, co bylo obsahem zprávy a že nebylo v souladu s pravidly fóra (která jsem mimochodem sepisovala osobně a platí na celém fóru, akorát v některých podsekcích platí navíc doplňková pravidla). Více zde situaci rozebírat nebudu, byli jste upozorněni veřejně, aby se do podobných akcí zde nepouštělo více uživatelů.
 

DeletedUser11063

Guest
zelí jo to znám :-) Ban jsme si sice ještě nevysloužil, ale "upozornění" už jsem přestal počítat :D

drekt - musíš to brát z té lepší stránky - rychle jsi se dostal do prestižní skupiny mazaných :D
 

DeletedUser17707

Guest
Vy dvaja ako čo skúšate ? :D asi by som to nezistil keby som ich viac nesplnil nie ? :D

Darlig :) No buď si čítala zle, alebo fakt nerozumiem :) ale ako píšem mne je to jedno rob čo myslíš, avšak na ten screen mám právo :) Ďakujem :)

jaz...:D Na DK som bol spamer...na FoE som bol spamer a taktiež som tam dostal prvé nezmyselné upozornenie :D ale doba dávno minulá :D...na lagoonii ( jedna rozumná hra :D tam som sa dostal k VIP..taktiež spamer :D )
na SK DK som bol, ževraj provokatér...a tu sa len pokúšam naštvať niekoho :D vidíš to všade som VIP :D a pritom to ani na jednom neobola pravda :D

Ešte na Kartuge som bol slovek čo fakt, že nevie angličtinu :D :D
 

DeletedUser11063

Guest
drekt ty hry znám - hrával jsem je všechny :D
Já už jsme se uklidnil ale svého času jsem byl spamer na DO a ZVAVU :D (chudak admin nadával že mu přehlcujeme forum :D
 

DeletedUser17707

Guest
:D tak to si musel byť dobrý :D tomu hovorím spam :D nie tomu čo tu nazývajú spamom :D
 

DeletedUser17663

Guest
Já jsem také nikdy nepsal, že Spammuji, jen mám rád větší komunikaci.

Drekte dostal jsem unBAN na CZ, koukni tam, co jsem hned napsal do kavárny, ale rozebírat to pojď raději na FB, když tak. :)
 

DeletedUser17707

Guest
:D nie Ty si skutočne spamoval :P :D :D

Hej viem :) čítal som kto čo písal aj viem, že Ti to zmazali ( aj keď bezdôvodne :D ) poriešime na FB..trošku neskôr :)
 

DeletedUser11063

Guest
Taky ten admin tehdy pěkně nadával nakonec musel v tom tématu začít mazat ty první příspěvky :D - tehdy to bylo vždy bez postihů (přeci jen byl spolupachatel)
Pamatuji si dobu, kdy jsme měli v malorodě na foru (landsraadu) za 3 dny přes 2000 příspěvků - vyrovnali jsme se tehdy mezinárodnímu landu a nebo soutěž o nejdělší zprávu přes odpověď scitací - to na začátku šlo ale potom už to bylo hrozně nepřehledný :D

tady jsem zatím pořádný spam neviděl - ale je fakt že zde na foru jsme vzdy jen na chvili :-)
 
Nahoru