• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Poker-Texas Hold´em

DeletedUser

Guest
Je to super zabavna hra.Ved aj poker patri do sportu ci nie?
 

DeletedUser3698

Guest
poker je dobry
btw vzdy sem si myslel ze sport je nejaka telesna aktivita :)
 

DeletedUser

Guest
toto nie je telesna aktivita ale psychicka:smoking king:
 

DeletedUser

Guest
Pre ma je najvacsi pokerista Antonio Esfandieri-kuzelnik
 

DeletedUser3698

Guest
* jedná se o pohybovou aktivitu, což vylučuje činnosti, kde se soutěží pouze pomocí duševních schopností nebo štěstí - například deskové hry (go), počítačové hry nebo hazardní hry
* aktivita má jasná pravidla, podle kterých se soutěží - to vylučuje z oblasti sportu například válku
* aktivita má soutěžní charakter, dochází k poměřování jejích výsledků - to vylučuje například bojová umění provozovaná nesoutěžním filosoficky zaměřeným způsobem nebo jógu

zdroj wikipedia, takze poker ani sachy nejsou sport, necekane... :)
 

DeletedUser

Guest
* jedná se o pohybovou aktivitu, což vylučuje činnosti, kde se soutěží pouze pomocí duševních schopností nebo štěstí - například deskové hry (go), počítačové hry nebo hazardní hry
* aktivita má jasná pravidla, podle kterých se soutěží - to vylučuje z oblasti sportu například válku
* aktivita má soutěžní charakter, dochází k poměřování jejích výsledků - to vylučuje například bojová umění provozovaná nesoutěžním filosoficky zaměřeným způsobem nebo jógu

zdroj wikipedia, takze poker ani sachy nejsou sport, necekane... :)

No tak to mě vlice překvapilo,vždyť jsem hodněkrát viděl napsané že jsou šachy sport.
 

DeletedUser

Guest
poker

já osobně hraju poker buď doma s bratrem nebo na netu,třeba na facebooku je celkem dobrý.
 

DeletedUser

Guest
Jelikoz hraju tak dvakrat az trikrat tydne, ano, tohle muzu :-D Az na fakt, ze poker je skutecne zabavny jen nazivo a jeste lepe o penize, nemusi to byt moc, ale ma to vetsi napeti. Tudiz online poker nudi.
 

DeletedUser

Guest
Jeto dobrá hra, ale na miniclipu mají vylepšenou verzi ke stažení- Governor of Poker.
 

DeletedUser

Guest
Joooo poker, je to výborná hra, zvlášť když vidím jak Crowax zbankrotoval dřív než já :loool:
 

DeletedUser2886

Guest
Tak když se Crow veřejně přiznal, že se oddává teto radosi i časněji tak by se jistě mohlo podělit o svůj skill. Někteří začínající amatéři by to jistě ocenili :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Tak když se Crow veřejně přiznal, že se oddává teto radosi i časněji tak by se jistě mohlo podělit o svůj skill. Někteří začínající amatéři by to jistě ocenili :sorry:

Eh, nejak nevim v cem... Pravidla najdes a styl hry ma kazdy jiny... Plus odhadovani protivnika a taktizovani pri sazkach, to asi nejde poradit.
 

DeletedUser

Guest
Mně se poker moc líbí.Děda ho umí hrát,tak se to pomalu učim.
 

DeletedUser

Guest
Poker -Texas hold´em je dobrá hra, hodně mě to baví. Pro mě je určitě lepší, než klasický poker - větší napětí, jednno kolo trvá dýl... ale jsem asi docela amatér :D ale baví mě to no. Těším se, až bude jednou v The West poker, jako flashová hra. Na tom budu závislý :D Akorát u pokeru přes internet je blbé, že nevidíte reakce svých protihráčů.
 

DeletedUser

Guest
Poker -Texas hold´em je dobrá hra, hodně mě to baví. Pro mě je určitě lepší, než klasický poker - větší napětí, jednno kolo trvá dýl... ale jsem asi docela amatér :D ale baví mě to no. Těším se, až bude jednou v The West poker, jako flashová hra. Na tom budu závislý :D Akorát u pokeru přes internet je blbé, že nevidíte reakce svých protihráčů.

Také si myslím,že je to špatné,ale zase je dobré,že ta hra existuje.Když není co dělat,tak hraju tohle s kámošema.
 
Nahoru