• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Poker-Texas Hold´em

DeletedUser7905

Guest
PoKeR

Já osobně velice často hraji poker na pokerstar... je to tam celkem v pohodě... Určitě to vyzkoušejte ;-)
 

DeletedUser7905

Guest
Ano... je to jen otázka názoru... já tam hraji již nějaký ten pátek, herní měny mám již na svém účtu taky dostatek.... Jak říkám, každému vyhovuje něco jiného, ale poker na živo!? s tím se to srovnat nedá ;-)
 

DeletedUser7829

Guest
Mne sa viac páči vzhľad na b-win:)..Je to tam také také krajšie;)
 

DeletedUser

Guest
U pokeru "na živo" je hlavně dobré to, že můžete sledovat reakce svých protihráčů. Ptoto se hraje vždy s kamennou tváří :cool1: :D Náš bývalý třídní učitel má prý kámoše a ten to prý dost drsně válí. Hraje poker místo zaměstnání. Prý jednou 10 000,- vidělá, jindy zas 5 000,- prohraje :D To je život toto...
 

DeletedUser7905

Guest
hmm... balada... já hraji poker přes net jak na pokerstar a o ostrý money jinde a to je taky o nečem jiném... člověk si nedovolí tolik ;-):smoker:
 

DeletedUser7905

Guest
A daří se ti ve hře o real cash? Btw, to se asi může hrát až od osmnácti že?

Po pravdě, je to hra spíše o štěstí... Někdy chodí dobrý karty tak se daří, a druhej den nepřijde nic a zase něco prohraješ... Každopádně mám tam již 4xvíce peněz než byl můj vklad ;-)... Ano od 18ti se to hrát smí, ale neboj... tuto hranici sem již před nějakými lety překročil...
 

DeletedUser

Guest
Poker hravame s kamaratmi furt...iba love prod.bavam :loool:
 

DeletedUser

Guest
Poker je fakt dobrá hra celkem mě baví většinou ji hraju s kámošema ve škole nebo když si dáme někde sraz.....:good:
 
Nahoru