• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pomsta

DeletedUser

Guest
Pomsta

Píše sa rok 1886.Thomas Colton je zo svojim otcom Nedom na love zvierat pre parník ktorý pláva dolu po rieke. Colton vstane zvezme si pušku a svojho Pythona a vyberú sa na lov. Keď už mali jelene a prepelice pre parník vydali sa na miesto kde ich mal parník vyzdvihnúť ale napadol ich medveď. Neda zhodil na zem a chcel ho zabiť, Nedovy vypadla jeho puška a zobral ju Colton. Colton statočne zabil medveďa a zachránil svojho otca. Zobral si trofej z medveďa. Všimli si parník a nastúpili doň. Na lodi sa stretol Ned z nejakou dámou menom Sindi. Vošli spolu do kajuty. Dvere ostali pri otvorené. Colton videl v kajute nejaký trezor v ktorom bolo niečo zlaté. Ned zatvoril dvere. Po chvíle vyšli z kajuty. O 5 min. Colton videl ako Kazateľ zabil Sindi tak ,že jej hodil do hlavy apačskú sekeru. Na loď vtrhli vojaci ,ktorí mali za úlohu získať obsah trezora. Ned bol na vrchnej palube, Colton sa za ním vybral. Bojoval veľmi statočne a pozabíjal asi všetkých vojakov. Keď prišiel k Nedovi vojaci trafili kotol ktorý loď poháňal. Ned dal Coltonovi mincu z Alahambri a povedal: Synu ja nie som tvoj otec. Za chvíľu to tu vybuchne tu máš mincu z Alahambri choď do Kansas City nájdi bar Alahambra a pýtaj sa po Jane. Colton povedal: Ja ťa neopustím tati. Ned: Bože to som sa ti celý čas snažil povedať. Ja nie som tvoj otec teraz choď. Ned prehodil Coltona cez zábradlie spadol do vody. Colton kričal: Tati tati!!! Skákej!!! Skákej!!! Loď vybuchla. Colton: Nieeeeeeeeeeee!!!

Pokračovanie na budúce!!!

Ako sa vám to zatiaľ páči???
A keď tam nájdete nejaké gramatické chyby tak ma upozornite dík ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Colton sa prebudí na brehu rieky. Je dehydrovaní a musí sa dostať do Kansasu. Uvidí asi 20 metrov od seba divých MUSTANGOV!!! Podíde k jednému z nich. Je to krásny čierny žrebec. Mustang sa oháňa kopytami. Colton ho ale skrotí a pohladí. Vysadne naňho z rešpektom. Dám mu meno BLESK!!! Keď sa z koňom stanú priateľmi vydajú sa na cestu do Kansasu.
Keď tam príde ide baru. Koňa priviaže k vode aby sa napil po dlhej ceste. Colton vojde do baru a spýta sa barmana na Sindi.
Barman povie: Sindi!!! Prosím príď sem niekto ťa hľadá!!!
Sindi príde k pultu a uvidí mincu z Alahambri. Zobere Coltona k sebe hore aby mu niečo ukázala. Coltonovi ukáže Nedovu skrinku z vecami. Ale preruší ho niekto kto hodil zápaľnú flašu cez okno a prestne zapálila celú debnu. Colton rýchlo uhasil požiar. Keď ho uhasil Sindi mu povedala ,že vonku stojí BOSS miestneho gangu. Vyšiel von. Uvidel tam chlapíka o ktorom hovorila Sindi. Keď hodiny odbili polnoc. BUM!!! BUM!!! BUM!!!

Čo sa stalo umrel Colton???
Zistíte v ďalšej časti :D


Pokračovanie nabudúce.....?
 
Nahoru