• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

pony-expres

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Mela bych dotaz.Mela jsem 10 hodin strazit dostavnik...ukol jsem prijala,10 hodin makala))) a nakonec to nejde splnit..udelala jsem nekde chybu?
 

DeletedUser

Guest
Tak to opravdu nevím, v čem je chyba. Ještě mě napadlo, ve hře jsou dvě různé práce: Strážit dostavník a Přepadávat dostavníky. Jinak nevím.
 

Deleted User - 31870

Guest
o jaký úkol se jedná (zkopíruj název + celé zadání toho úkolu)
 

DeletedUser

Guest
Způsoby komunikace (Když pošťák zazvoní naposledy)

Šerif John Fitzburn: Ahoj Dorotka71, dobře že jsi tu! Právě jsem se dozvěděl, že se po okolí potlouká banda banditů, a náš poštovní dostavník právě opustil město. Můžeš se za ním rozjet a chránit ho? Moc bys mi tím uklidnil nervy.



Cíl: Šerif John Fitzburn chce, abys hlídal poštovní dostavník.
Zapotřebí:
Odměna:
Strážit dostavník ( 10 hodin)
+ 500 Zkušeností
+ Neznámé
 

DeletedUser7836

Guest
Si si 100% istá, že si robila správnu prácu ? Strážit Dostavník ?
[SPOIL]
60466046str.%20dostavn%C3%ADk.jpg
[/SPOIL]
Prečo si ako názov témy zadala pony-expres ? Nerobila si náhodou túto prácu ?
Ak nie, tak napíš na support.
 

DeletedUser

Guest
Jestli jsem to dobre pochopila,tak pony-expres je postovni dostavnik...nebo se pletu?...kdyz si prectes zadani ukolu,jakou praci bys delal ty?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
No lenže ty máš vykonávať prácu Strážit Dostavníky. Nie ponny-express. Treba si čítať čo po tebe chcú. To, že je podobnosť medzi týmito prácami je zcela nepodstatné. Zadávateľ úlohy chce po tebe, aby si strážila dostavník. A to vykonávaním práce ponny-express nedosiahneš.
kdyz si prectes zadani ukolu,jakou praci bys delal ty?
Tú, čo je tam napísaná. Strážit Dostavník
 

DeletedUser

Guest
prace Strazit dostavniky existuje?

tak to jsem nevedela...ja myslela ze kdyz to je postovni dostavnik,tak ze jsem se trefila)))
 

DeletedUser

Guest
Dekuju za radu...me se tam ta prace nezobrazuje..sem se asi malinko sekla ;o)....fakt dekuju..dobrou noc))
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru