• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Poražený (Ta velikost té zbraně…)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
můžete mi poradit s úkolem - Poražený (Ta velikost té zbraně…)?
Hledala jsem podobný příspěvek, no možná tu je, ale nenašl ajsem ho - chybí mi vyhledávání dle subjektu)

Marie Roalstad: Ještě jednou jsem s Billym promluvil a ten slaboch to všechno sváděl na svoji zbraň. Tak mu zkus dát jednu ze svých zbraní a udělej to tak, ať to vypadá, že vyhrál. Možná se pak konečně ztratí a přestane svým kňučením odstrašovat moje zákazníky…

Přesný Pepperbox 0/1
Prohraj s Billy Slepý Orel+ 250 Zkušeností
+ Neznámé

Chápu to dobře, že nesmím být ozbrojená, abych prohrála? A dále mi chybí Pepperbox, co to je a kde to získám?

S díky,
Gwynn.
 

DeletedUser

Guest
Pepperbox buť najdeš při nějaké "lepší" práci, nebo koupíš ve městě se zbrojířem..

Musíš prohrát, tak ti doporučuju sundat zbraň oblečení atd.. ,pepperbox měj v batohu.. :::))::
 

DeletedUser

Guest
ahoj ,
najväčšia pravdepodobnosť prehry je keď nemáš zbraň (uhádla si)
+ Presný pepperbox je duelová strelná zbraň ktorá sa nachádza v Zbrojíri (v meste) , keď nie v tvojom , tak jednoducho choď do iného , nákupná cena sa pohybuje okolo 2100$ ...

EDIT: sorry som 2. , už ma predbehli ;D

Ivanus4
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru