• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Poražený (Ta velikost té zbraně…)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
můžete mi poradit s úkolem - Poražený (Ta velikost té zbraně…)?
Hledala jsem podobný příspěvek, no možná tu je, ale nenašl ajsem ho - chybí mi vyhledávání dle subjektu)

Marie Roalstad: Ještě jednou jsem s Billym promluvil a ten slaboch to všechno sváděl na svoji zbraň. Tak mu zkus dát jednu ze svých zbraní a udělej to tak, ať to vypadá, že vyhrál. Možná se pak konečně ztratí a přestane svým kňučením odstrašovat moje zákazníky…

Přesný Pepperbox 0/1
Prohraj s Billy Slepý Orel+ 250 Zkušeností
+ Neznámé

Chápu to dobře, že nesmím být ozbrojená, abych prohrála? A dále mi chybí Pepperbox, co to je a kde to získám?

S díky,
Gwynn.
 

DeletedUser

Guest
Pepperbox buť najdeš při nějaké "lepší" práci, nebo koupíš ve městě se zbrojířem..

Musíš prohrát, tak ti doporučuju sundat zbraň oblečení atd.. ,pepperbox měj v batohu.. :::))::
 

DeletedUser

Guest
ahoj ,
najväčšia pravdepodobnosť prehry je keď nemáš zbraň (uhádla si)
+ Presný pepperbox je duelová strelná zbraň ktorá sa nachádza v Zbrojíri (v meste) , keď nie v tvojom , tak jednoducho choď do iného , nákupná cena sa pohybuje okolo 2100$ ...

EDIT: sorry som 2. , už ma predbehli ;D

Ivanus4
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru