• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Poslední čas

DeletedUser1447

Guest
Azgan chtěl vyrazit dveře když náhle kolem nich proběhl
nějaký stín.Všiml si ho salonmanie.Tak řekl co nejrychleji
že tam de nějaký člověk.Všichni se otočili.Uviděli westmaniaka.
Jeli za ním.Azgan chtěl vystřelit ale, uviděl tam s ním t44.
Tak nevystřelil.MAX Revenge vystřelil.Trefil westmaniakův
klobouk.June střelila do westmaniakovi nohy.Westmaniak spadl
na zem.Tak ho dopadli.Westmaiak řekl že to chtěl udělat
Jekon ale, že ho ukecal.Westmaniak řekl kde je jejich
skrýš.Tak šli a westmaniaka pustili ale, zmizel t44.


PP
 

DeletedUser

Guest
Dej tam dydy79 a Nurri :loool: (a me muzes taky :sugar sugar::loool:)
 

DeletedUser

Guest
Hm... opravdu .. ehm ... jaksi trochu .. jak kdyby to psalo pětileté dítě.. sorry ...
 

DeletedUser

Guest
t44: Hele, jak tu kdosi psal(možná s tobyl ty): Každý velký spisovatel jdnou začínal.

Ale jinak se mi to líbí, a Jekone, můžu střílet a být zároveň dobrým střelcem.
 

DeletedUser

Guest
Nechci nikoho urazit, ale musím s t44 souhlasit. Nepočítám absenci uvozovek a dalších menších detailů, ale podle mě je největší chybou dávat do příběhu (Pokud nějaký existuje, což většinou nebývá zvykem) jména zdejších uživatelů, která tvoří cca. polovinu "povídky"(Osobně bych to ani za povídku nepovažoval, těch pár řádků). Také jsem nikdy nepochopil, proč jsou tyto povídky tak oblíbené (Hlavně od jedné nejmenované autorky). Ale k věku autorů to zase taková hrůza není. Samozřejmě jsou tu i vyjímky, pár povídek zde na fóru je velmi kvalitní, jenže to většinou skončí tak, že někdo napíše (Cituji): " Je to moc dlouhý, to číst nebudu". Sám jsem něco napsal, zítra to sem, pokud budete chtít, dám, ale upozorňuji, že to není povídku zaměřená na Divoký západ (I když to je tady očividně jedno).

To je prozatím všechno, zítra jsem možná něco doplním,
 
Nahoru