• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pouta a Bobří Kůže

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
na West Statech jsem uviděl
Náhodný tip
Pouta a bobří kůže udělá noc zábavnou.

Nevíte co se stane? Jestli vůbec něco? Dneska se mi tu kombinaci konečně podařilo dát dohromady tak jestli se mi něco přidá nebo tak... byl bych rád za odpověď.:angel:
PS:Ani nevím jestli jsem to vložil do správného tématu :radní:
 

DeletedUser

Guest
No, já bych to dal do nápovědy. Podle mě ale je to vtip WestStats, jednou jsem tam našel toto:

Náhodných tipů je tu dost. Tenhle si nečti.

Nebo tak nějak podobně.

EDIT 1: Zde máš nějaké náhodné tipy z WestStats
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmmm, počkáme na odezvu zkušených uživatelů kteří to ví jistě
 

DeletedUser

Guest
Je to len vtip od tvorcov tej stranky a narazka na istu ,,zabavnu cinnost v noci,, ;) Ak chces, vyskusaj, mozno sa aj ty zabavis..
 

DeletedUser

Guest
OKOPÍROVÁNO:

mějte pouta v inventáři a jděte lovit bobry, a nebo mějte bobří kožešinu a jděte pracovat jako vězeňský dozorce v noci a najdete spoďáry a jako fakt nekecám,ale nevím jestli to neplatilo jenom 1.4. jako aprílový žert(podle mě opravdu neslušný)
 

DeletedUser

Guest
To ne, ale proč to tu píšeš?
Jinak taky jsem jeden z těch, co dělali maraton na Pladina.
Ani ne kvůli bonusům, ale abych měl něco co jiný ne. :hoj:
Popravdě řečeno jsem tomu moc nevěřil, ale doufal jsem že by nějaká odměna být mohla. x)
 

DeletedUser

Guest
No právě, člověk si říká: Ale co když to fakt fórek neni? DO toho du .... :D
 

DeletedUser

Guest
Přesně tak, ale ani si to vyznamenání neužiju, bo je nepěkný, pokud mám chuť dívat se na greenhorna do kterýho nekdo pustil proud, založim si novou postavu a pustim si shulíkův script s překvapením... :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru