• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Práce a řemesla

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
nejsem si zcela jistý jestli tu tento nápad už někdy před tím zazněl, ale dnes jsem si všiml že u každé práce je možnost kliknout na ikonu Pracovní oblečení. Ale ve hře je i mnoho použitelných předmětů které vylepší pracovní body pro danou práci..

Napadlo mě tedy proč v tom nejsou tyto použitelné předměty taky zakomponované.. Myslím že nejsem jediný kdo na ně dost často před prací zapomene nebo má také problémy předmět najít... Obzvlášť když tyto předměty tak přibývají např. z Kočovného cirkusu

Proto jsem chtěl navrhnout aby byla možnost u zadání práce zobrazovat i použitelné předměty.

PS. Pokud už někdo něco takového navrhoval tak se omlouvám

S pozdravem
'Bloodlover'
 

DeletedUser

Guest
Zajímavá myšlenka,
já osobně používám script jeden, který mi v inventáři jedním tlačítkem zobrazí použitelné předměty. ALe je to jen v přehledu inventáře, navíc externí záležitost... takže bych toto jako hráč také ocenil, když by se to v tom přehledu oblečení zobrazovalo, co konkrétně můžu použít (z inventáře) pro přidání nějakého PB k dané práci. Mi se ten nápad líbí :)
 

DeletedUser14443

Guest
Ahoj, prosím tě lépe to propracuj. Poté bude dána anketa.
 

DeletedUser1318

Guest
Já se domnívám, že v tomto směru je, a asi dlouho bude, TW-DB nepřekonatelný.
Vzhledem k tomu, že v shopu jsou k dispozici různé návody, asi to nebude pro vývojáře priorita.
Ale buďme optimisté, bylo by to pěkné.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru