• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pracovní deník

Pracovní deník


  • Celkový počet hlasujících
    20
  • Anketa uzavřena .
Přátelé, mám návrh do hry...

Toto ocení zejména majitelé tabletů či telefonů. Ale taky řemeslníci, plnící prace nesoucí potřebné produkty, kdy tyto vykonávají, jak na běžícím páse. Jistě znáte z úkolů takové ty malé kompasy, které při kliknutí vyvolají mapu s označením místa příslušné prace. Rád bych tuto abilitku zabudoval do hry přímo, k volnému užití.

Jednalo by se o takový seznam prací, nějaká další kolonka někde na ploše, která by při rozkliknutí obsahovala ikony/seznam různě předem nadefinovaných prací. Ty by při spuštění vyvolali mapu, která by fungovala stejně jako v případě výše uvedeném, ukázala by na mapě kde příslušná práce je. Popřípadě by v alternativním režimu vyvolala okno s touto prací přímo, tedy tou nejbližžší postavě. Způsob vkládání vybraných prací do seznamu nechávám na tvůrcích, není podstatný.

Forma provedení, by nemusela být stejná (kompasy), mohlo by jít klidně jen o podobu seznamu, zkrátka co řádek to jedna práce. Práce by byli seřezeny tak, jak by je do tohoto seznamu vložil uživatel a pro přehlednost by daná práce, v ten den provedená "svítila", pro orientaci při výběru dalších (nevykonaných) prací.

Něco podobného je řešeno v nabídce spodní lišty, tam je nabídka spuštění práce. Ovšem toto je velice nepraktické a navíc jsou tam všechny práce - žádný vlastní výběr. A je to v provozu pouze při použití prémia. Ve hře je i nějaká věc s vlaječkami, ale ta taky nefunguje moc dobře. Tento návrh, by klidně mohl koexistovat při použití prémia a to s ohledem na počet vložených prací do seznamu, podobně jako sady oblečení v inventáři.

Ps: dodám nějaké grafické vyobrazení, pro lepší představu. Poté prosím o anketu a přesunutí do únorových návrhů...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

iemn83.png


Tak jsem splácal pro představu obrázek, jak by to mělo vypadat. V pravém horním rohu, je situována ikona kompasu (trvale).
Při kliknutí na ni, se vyvolá menu s nabídkou přednastavených prací, tak jak je to vyobrazeno...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
V každém případě jsem pro. Je to i pěkně rozpracované a vysvětlené.
Ty vlaječky nepoužívám, nevyhovují pro můj styl hry.
:)
 
Skvělý nápad a až bude hlasování budu pro :)
Připomíná mi to jeden script který toto umí - dole nad lištou se zkušenostmi jsem si mohl navolit práce které jsem chtěl a při kliknutí na příslušnou ikonu se mi rovnou tato práce zařadila do fronty, samozřejmě nejbližší možná. Proč to ale nemít ve hře přímo, že :)
 

DeletedUser7239

Guest
Za mně tedy ne. Podle mně je to zbytečné, když se práce dají hledat na minimapce. Je to podobné jako s časoměřičem nad postavou, když to počítá čas dobře vpravo dole. Navíc jak bylo zmíněno je tady možnost najít nejbližší práci v prémiové automatizaci. :) Takže další zbytečnost... :(
 
Za mně tedy ne. Podle mně je to zbytečné, když se práce dají hledat na minimapce. Je to podobné jako s časoměřičem nad postavou, když to počítá čas dobře vpravo dole. Navíc jak bylo zmíněno je tady možnost najít nejbližší práci v prémiové automatizaci. :) Takže další zbytečnost... :(

Gringo nebuď malicherný, že jsem ti šlápl na palec v tvém návrhu. Tady toto je pro hráče, kteří hrají na konzolách i nám to dost pomůže. Práce se tam na minimapě zadává dost špatně, taky pro to že si ti okna kryjí a obraz posouvá. Každý "klik" navíc je ztráta...

Každý kdo paří mimo domov, tak ví jak je to špatné, když má málo času a taky slabý signál (fupku). Tenhle nápad je pro rychlé zadání prací pro odčerpání energie a průběžné hraní. Není to zbytečnost, je to usnadnění tam, kde je horší přístup ke hře...
 

DeletedUser7239

Guest
Gringo nebuď malicherný, že jsem ti šlápl na palec v tvém návrhu.
Nejde o to, že jsi mi šlápl na palec (i když náhodou to tak vypadá). :D Proti tomuto návrhu bych byl proti i kdyby ho třeba dala Darling... :)

Není to zbytečnost, je to usnadnění tam, kde je horší přístup ke hře...
... ale je možné, že na tabletu to vypadá jinak než u mně na PC. Takže z mého pohledu to zbytečné je pro majitelé konzolí nejspíš ne. :D
 
Gringo, ty jsi typický zástupce člověčího druhu, hlavně taky z oblasti naší kotliny. Zajímá tě jen to co je tak daleko kam až stačíš dohlédnout, to co je za rohem už tě nezajímá. Poslední dobou kdy si hráči stěžují, že jim nejde West v klasickém prohlížeči na PC ovšem při problémech ve vlastním nastavení, a je to bráno na zřetel. Bych si myslel, že zdejší komunita bude mít pochopení, pro hráče časově vytížené a vlastníky mobilních přístrojů, kde komfort herního prostředí není nijak dobrý, bohužel od některých to nejde očekávat...
 

DeletedUser7239

Guest
Bych si myslel, že zdejší komunita bude mít pochopení, ...

No jo lidé jsou různí. S tím asi nikdo nic nenadělá. Až mně to všechno naštve ty hry, které jsou online (a The West pokládám za nejlepší) tak se vrhnu do programování vlastních her. lol
 

DeletedUser

Guest
I kdyz ten navrh na tomto foru asi projde, tak si nejsem vubec jisty duvodem, proc by ho INNO melo realizovat.
1. to same nabizi automatizace. A automatizace stoji nugety. A nugety jsou prijem INNA :)
2. neco podobneho je ve "clothcalc" scriptu na TW.DB, kde ti to nabizi 4 nejblizsi prace.
 

DeletedUser17781

Guest
Pěkný návrh, pěkně propracované, ale i když se to tu odhlasuje pro, pochybuji, že se to zavede :(
 
Pěkný návrh, pěkně propracované, ale i když se to tu odhlasuje pro, pochybuji, že se to zavede :(

Možná to Inno vezme z gruntu a udělá pro hráče mobilní verzi, ta by měla být snažší na ovládání. Pro i-phone něco takového je ( a ještě ne na všechny prohlížeče), pro androidy nic. Ovšem pokud by Inno udělalo nějakou obecnou verzi, tak by to bylo bez debat. Nikdo jiný než oni neudělá něco obecně kompatibilního, bez všelijakých berliček...
 
Nahoru