• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pravá a levá roka ďábla?

DeletedUser14693

Guest
Nevíte někdo jestli nejsou ještě nějaké podmínky k nalezení Šerifské hvězdy u úkolu Poslední závěť (pravá a levá ruka ďábla). Černý trojcípí šátek a černou čapku mam na sobě. Přepadávám dostavník za dostavníkem a pořád nic :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zkus to mezi 11:00 a 13:00 v nápovědě tam byl čas 11:49 a mne to padlo v 11:44, tak nevím....
Hodně štěstí.
 

DeletedUser

Guest
Ano, tam si ještě nejsme jisti podmínkama úplně na 100% - patrně tam nějaké časové omezení nakonec bude. V textu to odkazuje na dopoledne - zatím jsou případy kdy to padlo mezi 9-12h. Takže zkusit ten interval a určitě padne :-)

http://wiki.the-west.cz/wiki/Pravá_a_levá_ruka_ďábla

Bohužel přesné podmínky pro nalezení předmětů touhle cestou při pracech, my v toolu nevidíme.
 

DeletedUser9350

Guest
[report=1089797528277accc6]Pracovní oznámení: Přepadávat dostavníky[/report] Eldorado čas 7:11, před sedmou to nepadlo
 

DeletedUser13017

Guest
Já mám jiný problém - úkolová řada je od lvl 80, ale Černý trojcípý šátek si mohu nasadit až na lvl 90...
 

DeletedUser

Guest
Tak jestli mi můžeš hodit report pro kontrolu jen, do pošty nebo zde a já to pak na wiki hned opravím - Díky :-)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,potřeboval bych pomoci.Abych získal falešného hada tak mám mít nasazenou hadí kůži a sklízet bavlnu ale už jsem to dělal několikrát a pořád nic.Je nějaká finta aby se to podařilo?
 

DeletedUser1318

Guest
Ahoj,potřeboval bych pomoci.Abych získal falešného hada tak mám mít nasazenou hadí kůži a sklízet bavlnu ale už jsem to dělal několikrát a pořád nic.Je nějaká finta aby se to podařilo?
Asi jen trpělivost.
Žádná záludnost by za tím být neměla.
 

DeletedUser9350

Guest
kromě trpělivosti si ještě zkontrolovat zda je úkol přijatý, stává se občas, že člověk klikne a server to nevezme.
 
Mám problém splnit Misi šerifská hvězda. Podle Wiki je tam nutnost nosit černou čapku a černý trojcípý šátek, ale podle TW-DB není třeba nic. Na Arizoně mi to padlo na první pokus a neměl jsem na sobě ani ten šátek ani tu čapku. Ale na ostatních světech se prostě dál ne a ne pohnout. Už jsem fakt zoufalej a ty podmínky nějak nechápu. Jak to šlo vám? Díky za rady.
 

DeletedUser16057

Guest
Splňuješ vždy podmínku? Dle tw-db.info lze právě ten úkol, který zmiňuješ splnit v rozmezí času od 6-12:00.

Osobně si teď nevzpomenu, jak mi to padlo na S1, protože jsem to plnil asi automaticky a neřešil jsem to dle tw-db či wiki. Navíc je to už hezky pár měsíců zpátky. I když z 90% se spoléhám na tw-db, tedy co se úkolů týče.
 

DeletedUser16057

Guest
Zkoušel jsi pro jistotu i obě varianty? Kdyby ano a nic nepomohlo, tak případně zkus support. Ten mě pomohl vždy. :)
 
Já to dlouho hledal bez čapky a šátku a nepadla, pak jsem si je vzal a padla na poprvé...taky se koukni jestli děláš správnou práci Přepadávat x strážit ;)
 
Nahoru