• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pravidla ohledně trhu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Co je těžkého na tom, se na to pravidlo podívat.
Ono už v nějaké podobě platí a o tom je řeč.
Tvoje ekonomické výlevy jsou hráčům úplně ku prdu, poněvadž pravidla určuje Innogames a mi hráči, jsme souhlasili s tím, že je bereme na vědomí, tak stejně jako jejich právo je podle potřeby měnit.
Pokud bude někdo používat trh v duchu tvých "vysvětlení" do problému se dostat může.
Jestliže se v pravidlech neorientuješ ani ty, vůbec bych se tomu nedivil.

Jasný, takže lidi hrají 3 roky west a potom kvůli nesmyslným, dotvořeným pravidlům, které fatálně omezují jednu oblast hry, budou otrávení a zbytečně omezovaní. Kdo to bude kontrolovat na všech světech? Nesmysl, nesmysl a nesmysl. A neboj, já se v pravidlech orientuji velmi dobře.

PS: Jo a zájmeno my se píše s ypsilon.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
triprstaku kdyz uz sem tak pletes real, tak snad vis ze tunelovani a podvodne predavani penez je tresne i v realnem zivote . osobne mi paragraf 9 pripadal jako nestastnej ,ale je jiste ze ten trh musi mit nejake pravidla stejne jako v realu
 

DeletedUser1318

Guest
Jasný, takže lidi hrají 3 roky west a potom kvůli nesmyslným, dotvořeným pravidlům, které fatálně omezují jednu oblast hry, budou otrávení a zbytečně omezovaní. Kdo to bude kontrolovat na všech světech? Nesmysl, nesmysl a nesmysl. A neboj, já se v pravidlech orientuji velmi dobře.

PS: Jo a zájmeno my se píše s ypsilon.
Ale ten trh tu zavedený tři roky není, viď?
Takže ta pravidla vznikají až když jsou potřeba.
A zrovínka tohle už tu existuje nějaký měsíc, a tobě z něj naskočí kopřivka až teď, když se bude měnit.
Ale jsme úplně mimo téma...
Ono je přece jedno, co si o tom myslíš, tady není salón, tady je nápověda.
 

DeletedUser

Guest
Obvzlášť pokud se ji mnoho hráčů zdráhá koupit za čtyřnásobnou "externí" cenu. A stejně tak nikdo v obchodech nekoupí tričko za padesát tisíc.

Tohle je jediný rozumý argument z vaší strany, který tu zazněl.

Vy jste opravdu tak naivní, že si myslíte, že hráči si budou pamatovat, za jakou maximální cenu můžou prodat danou věc? Asi bude zde na foru nějaká nápověda, kde to bude napsáno, ale ruku na srdce, plno hráčů ani neví, že nějaké forum je, a když, tak hledání je opravdu unavuje nebo spíš je to pro ně opruz. Ze své zkušenosti určitě víte, že se to na onlinovkách hemží osobami, které tohle vůbec neřeší. Říkám znovu; určovat hráčům za jakou maximální cenu můžou prodat určitou věc je blbost.
 

DeletedUser

Guest
stejne urceni maximalni ceny nicemu nepomuze...kdyz nekdo vystavi k prodeji napr. rajce s okamzitym nakupem 50$ tak mu za nej stejne muzu zaplatit 50K...
 

DeletedUser1318

Guest
Nebylo by na čase to téma zamknout?
Zjevně se tu už nic nového k původnímu dotazu nevyřeší.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru