• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.224 je naplánovaná na úterý 18. června. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek fanoušci fotbalu! Léto se zdá být v plném proudu. Možná je čas pro týmovou hru... co třeba s míčem? Podívej se kolem sebe! Najděte svůj tým, buďte jeho lídrem a vyhrajte zápas! Více informací najdete na herním fóru

Pravidla tržiště

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Pro celou tuto sekci kromě Pravidel hry a hlavních pravidel fóra platí i následující:

* Do této sekce nepatří žádné dotazy ohledně hry - od toho máme sekci Nápověda (či se můžete pokusit vyhledat odpověď na Weststats či FAQ).

* Diskuze o kostelu, funkcích hry a další zakládejte v Salónu.

Každý hráč má právo na založení 1 threadu, který pojmenuje svým herním nickem. V tomto threadu si vypíše veškeré podmínky (cena, datum prodeje, předmět/produkt, vlastnosti předmětu/produktu, omezení prodeje,..) prodeje/nákupu vybavení. Thread je možné kdykoliv aktualizovat pomocí tlačítka Upravit, je povolené pingnout si téma 1x za měsíc na horní příčky témat.

Potřebujete-li přejmenovat/smazat/přesunout téma, napište moderátorům.


Příklad správně založeného tématu
Název threadu: hráčka A

Zdravím,

rozhodla jsem se prodat následující:

Indiánská čelenka
Prodejní cena: dražba
Vyvolávací cena: $ 1600
Omezení: všichni hráči


Zároveň bych ráda koupila:

Červená čelenka, Poník, Mačeta

Jestli máte zájem o některou z mnou nabídnutých věcí, nebo vlastníte některé z věcí, které sháním, prosím kontaktujte mě ve hře.

Děkuji a přeji krásný den.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru