• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Proč se nedoporučuje práce na 10 minut?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim.
Chtěl bych se zeptat, proč se nedoporučuje práce na 10 minut?

Když mám rybolov, tak mám šanci na pstruhu 60% při 30 minutách, jako na 10 minutách?
 

DeletedUser

Guest
30 min = 60%

Cize

10 min = 20%
:smoker:

A preto sa nedoporucuje lebo ked mas najst nejaky produkt ktory ma za 30 min = 15 % Tak 5% je uplne sanca na nic :)

Ale uz ked mas co ja wiem najst 1cukor tak to este sa da 33,3% je docela dobra sanca :)

A tiez aj ked hladas predmety napr: Vykradani hrobov tak mas taku malu sancu aj pri 30 min a to nehovorim pri 10 min :)

=) Je lespie pracovat po 30 min , nie po 10 min :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nie 1 hodina je iba 2x 60 % !!!!!!

Sanca pri viac ako 30 min praci sa nezvysuje len sa nasobi

10 min = 20 %
30min = 60 %
60 min = 2x30 min ( Nie 120 ! Iba ako by si robil 2x 30 min posebe )
120 min = 4x30 min ( Nie 240 ! Iba ako by si robil 4x 30 min posebe )
 

DeletedUser

Guest
Stručně řečeno, při dvou hodinách dostaneš více peněz, více expů a máš větší šanci na nalezení předmětů. Půlhodina je čtvrtka ze dvou hodin, tedy máš 4x menší procento. Tedy: 2 hodiny- 40% expů
30 minut- 10%

Už to chápeš?

Tohle nechápu ani já.
Kdybych ti dal za dvě hodiny 4 jablka, ale pak bychom si řekli, že budeš radši dělat po půlhodinách... Za půl hodiny bych ti dal jenom jedno jablko, čili by si za půl hodiny měl méně než za dvě hodiny. Ale pokud bys napracoval 4x půl hodiny = 2 hodiny dostal bys stejně 4ři jablka, ne?
 

DeletedUser

Guest
Tohle nechápu ani já.
Kdybych ti dal za dvě hodiny 4 jablka, ale pak bychom si řekli, že budeš radši dělat po půlhodinách... Za půl hodiny bych ti dal jenom jedno jablko, čili by si za půl hodiny měl méně než za dvě hodiny. Ale pokud bys napracoval 4x půl hodiny = 2 hodiny dostal bys stejně 4ři jablka, ne?

Už to tu na fóru jednou bylo: testovalo se, zda je lepší dávat práce po 30-ti minutách nebo dvou hodinách. Při stejném počtu odpracovaných hodin se při půlhodině dostalo více zkušeností a dollarů, ovšem se našlo méně věcí. Já si 30 minut dával pouze, když jsem byl greenhorn, teď je daleko rozumnější zadávat příkazy po dvouhodinách. Pochybuji, že by někdo na počítači klikal práce každou půlhodinu nebo hodinu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru