• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Problém s GIMPem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3925

Guest
Ahoj,
doufám, že to sem opravdu patří, protože je to technický problém.

Hraji si na machra v GIMPu 2.6, ale nějak se mi podařilo, že mi zmizelo jedno ze tří základních oken. Jsou tam Nástroje a to okno, kde upravuji obrázek, ale nemám tam okno, kde si mohu vybrat pozadí, vrstvy atd. Doufám, že jsem to popsal dobře, potřebuji poradit, jak ho mám hodit zpět, hrozně mi chybí, chci ho vidět.:)
 

DeletedUser3925

Guest
Díky, pomohlo to, ale mám další problém. Jak mám oříznout obrázek, když chci oříznout jen ten ve výběru a ne to pozadí? Já když ořezávám, tak mám obrázek už jakoby "vpitý" do pozadí, tudíž když to oříznu, oříznu i pozadí, já bych chtěl oříznout jen ten obrázek, který jsem tam vložil.
 

DeletedUser

Guest
Teď nechápu, jak to myslíš. Jak ořezávat? :ehm:

//EDIT: Zkus si něco přečíst o vrstvách, třeba Ti to pomůže. Ale přesnou radu Ti dát nemohu, nechápu Tvůj dotaz.
 

Deleted User - 32331

Guest
tak s tímhle poradím já dej si to do microsoft office tam ti to pujde oriznout ulozis to a znova vlozis tam
 

DeletedUser3925

Guest
To mě nenapadlo, díky Lovče.:)

Shuldo, myslel jsem jako že to objedu lasem a dám oříznout podle výběru.
 

DeletedUser

Guest
Musí to asi nějak jít. Ale to laso je dost nepřesné, ale když to je třeba ve tvaru čtyřúhelníku tak je to v pohodě, ale představ si, že máš koně s rozevlátou hřívou a máš ho lasem objet..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru