• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Prosba - přehled prací

DeletedUser

Guest
Zdravím,
měl bych takovou prosbičku. Není někde nebo nemáte prosím přehled informací pracech nich (lvl na kterych se otviraji, exp a $ za 15s, 10min a hod eventuelne pocet PB pro otevreni te prace, kdyz nemam jeste lvl potrebny). V nejake prehledne forme? klidne pdf nebo excel treba. Chystam se na jeden navrh do hry a hodne by mi to pomohlo a usetrilo spousty casu to mit v nejake prijatelne forme. Spis smerovano k wiki lidem ci mozna modum nebo supportakum pokud nebudou vedet. Ale kdyz nekdo prijde s necim tak budu rad.


Na wiki je to strasne neprehledne a navic mi prijde ze jen u par praci zatim nahozeno.
na tw-db zas nejsou ty lvl otviraci a ty prace pro casove intervaly (mozna jsem to prehlidl)


Diky moc ENT
 

DeletedUser

Guest
Zkus www.tw-db.info, zaregistruj se tam, nahraj tam svoje vybavení a budeš mít vše, co si můžeš přát.

EDIT: omlouvám se, špatně jsem pochopil otázku (nepřečetl ji celou)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to sice maj ale nemaj tam napsané kolik "krumpáču" tedy pracovních bodu na to měli a jak padaj produkty stejnak pořádně nevíš :(

Tak počet PB na krumpáč si můžes dopočítat z obtížnosti. Na to je vzorec....
(Obtížnost práce v PB + 5) / 5

viz vlákno co jsem dával výše... http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=27248#post259259
Ale krumpáče neřeším, jsem potřeboval nějak po kupě ty práce a lvl kde se odemykaj :)


Tak teď si to můžeš přeložit do češtiny a máš to. lol
Tak jsou tam obrázky, na ty nepořebuju španělštinu :D
 

DeletedUser

Guest
Tak nějak to půjde určitě :D

zkusím to nějak zpracovat kdyžtak.
 

DeletedUser

Guest
Hej tak ono to asi nebude nějak moc čitelné na venek ten vzorec. To by na to se musely asi aplikovat nějaké ty finty na zjištění.... zkoušel jsem se podívat na tři práce, jak to tam je s rostoucí nálezkou produktu, vzhledem k jednotlivým krumpáčům....
25qyg7r.jpg


První sloupec je start a počty krumpáčů tří hodnot.
Následují tři práce...
v levém sloupci je rostoucí nález produktu při daném počtu krumpáčů.
v pravém je nárust nálezky oproti předchozímu krumpáči.

A jak vidím jak to u každé práce chvíli roste, klesá roste.... tak kdo ví. Možná tam ale hraje nějakou roli i zaokrouhlování.

nicméně je zajímavé, že nálezka produktu je stejná od bronozového pátého krumpáče až po čtvrtý zlatý.... jediné co roste je tím pádem nález na práci akorát.... to pak nevím proč je ten systém teda takto udělám, když tam ty stříbrné krumpáče jsou jen na okrasu :D

EDIT: Jinak jsem dobrodruh, proto vetsi nalez nez ostatni.
 
Nahoru