• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Provaz v domě oběšencově

DeletedUser

Guest
Autor nemá staré auto, protože není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat jakékoliv věci...



Koupil jsem si krásné nové auto. Přesněji řečeno, bylo staré, ale stále ještě krásné. Jeden z posledních Favoritů, co byly vyrobeny. Luxusní výbava a perfektní stav. Nějakej děda zaklepal bačkorama a tohle po něm zbylo. Favorit měl najeto kolem padesáti tisíc, páč v tom ten děda jezdil prakticky jen na Dušičky. Za deset papírů skvělá koupě. Bylo to garážovaný a rez by na tom člověk marně hledal i s elektronovým mikroskopem...

Jednou jsem se takhle v podvečer vracel z práce domů a co se nestalo... Chcíplo mi to! Pravděpodobně mi došel benzín, protože ručička palivoměru jaksi neručičkovala. Neustále jsem tedy jezdil s plnou nádrží a vpodstatě jen odhadoval, kolik benzínu ještě mám.

Naštěstí mi to chcíplo v sousední vesnici, kde jsem pár lidí znal. Zazvonil jsem tedy u prvního baráku a slušně jsem se zeptal. "Dobrý den, pani Palachová, nezbyl vám ještě nějakej benzín? Chcíplo mi auto..." Ona dobrá žena mi prudce zabouchla dveře před nosem. "A Zajícovi taky asi nemaj'...?" zeptal jsem se ještě. Tato otázka mi však nebyla zodpovězena.

Šel jsem tedy k sousednímu domu. "Dobrý den, pani Provazníková, nemáte, prosim, ehm... Špagát? Chcíplo mi auto a snad mě někdo vodtáhne..."

"Nemám!" osekla mi.

"No, já jsem myslel, že když se váš pan manžel tak trošku voběsil, tak ten špagát možná ještě máte..." Pani Provazníková pak vyběhla na zahradu, z hromady hnoje vytáhla vidle a rozeběhla se směrem ke mě. Pochopil jsem, že provaz asi nemá a raději jsem vyklidil prostor..

Poté jsem se šel zeptat k sousedům. Z okna se vyklonila jakási ženština s natáčkama na hlavě. "Co chcete?!" zahulákala na mě.

"Mě chcíplo auto a..."

"A proto mi mlátíte do dveří, jak hluchej do vrat?!"

"Promiňte, ale bál jsem se zazvonit, protože co kdyby si tu někdo zase pouštěl plyn, žejo? Váš pan manžel je sice tak trošku mrtvej, budiž mu urna lehká. Co když ale ten zlozvyk máte v rodině, žejo? To člověk nikdy neví..." Kolem hlavy mi začaly svištět květináče, proto jsem se rozhodl jít o dům dál.

"Dobrý den, přišel jsem se jenom zeptat... Hlavně na mě, prosim, nestřílejte. Teda jestli pořád máte tu brokovnici, co si s ní váš děda ustřelil hlavu..." Brokovnici měli. Poté, co se okolo začaly zvedat drny, místo jsem chvatně opustil.

"Promiňte, ale já jsem úplne v p****i...(1)" pravil jsem o dva baráky vedle. "Nemáte, prosim, ňáký prášky na nervy? Já sice vim, že se s nima vaše pani manželka tak trošku votrávila, ale třeba to nestačila snízt všechno..." Onen dobrý člověk kamsi odběhl a poté se vrátil.

"Fifinko, trhej!!!" zařval a mrštil po mě yorkšírským teriérem. Tento mě o malý kousek minul a rozplácl se o plot. Ač sice vůbec netuším, jak vypadá taková kvetoucí pšenka, protože jsem původem z Prahééé, usoudil jsem, že mi zde zmíněná obilnina asi nepokvete.

Pro určitý sichr jsem šel na opačný konec vesnice. Tam snad budou žít dobří lidé. "Dobrý den, já jsem totálně v *****u. Už jsem vobešel aspoň dvacet baráků a všude na mě byli zlí... Potřeboval bych panáka. Klidně vám to zaplatim, to neni problém.

"A proč bych jako měla mít?!"

"No, myslel jsem si, že když se váš pan manžel uchlastal..."

"Jestli máš žízeň, tak chlastej vodu z potoka, d****e(2)!!!"

Došel jsem tedy k potoku. Kvůli vydatným srážkám byl potok rozvodněný a voda byla kalná. Ač se mi jazyk lepil na patro, tohle jsem prostě riskovat nechtěl. Zazvonil jsem u nejbližšího baráčku a poprosil o sklenici vody. Chlápek, disponující statnou postavou, mi po krátkém váhání nevyhověl a zavřel dveře. Protože to od něj nebylo hezké, zazvonil jsem znovu. "Co zase chcete?!" vyštěkl.

"Prosil bych jednu sklenici vody. Vodu, předpokládám, máte, když se vám dítě utopilo ve vaně?"

Probral jsem se až v nemocnici se skautskou holí v zadku. Nikdy bych si nemyslel, jak dokáže být takový skautský vedoucí agresivní. Svět je prostě hnusnej a lidé jsou zlí...




(1) v pozadí
(2) hlupáku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Výborné, sám jsem vloni na školní akci obcházel půl městečka kvůli doufouknutí ucházejících školních míčů, práce na odpoledne. :D
 

DeletedUser

Guest
For: Nech mě hádat... Nikdo v tom městečku neměl benzín, provaz, žiletky, eventuálně Nuselskej most...?
 

DeletedUser

Guest
Nikdo se nezmínil, akorát jeden chlap co vylezl z vokna vypadal, že se nedávno pokoušel uchlastat. :D
 

DeletedUser

Guest
To je docela pomalá smrt. A taky drahá... Když jseš chudej, tak si můžeš leda tak nechat přejet vlak přes krk...
 

DeletedUser13138

Guest
tím vlakem to podle mě bude nejrychlejší a nejmín bolestivé.
 

DeletedUser

Guest
I tak bude trvat řádově desítky vteřin, než ti ta ujetá hlava umře...
 

DeletedUser

Guest
No ale pokud hlavu necháš rozpůlit (to neucítíš),tak zase vykolejí vlak :)

Nejlepší je nechat si přejet zása těsně u kostrče :) Je to bezbolestné,rychlé a zanechá to pouze flek na kolejnici ;)

Opravdu dej na mou radu :D
 

DeletedUser13138

Guest
tahle debata se mě líbí kde se mluví o přejetých lidech a bezvládných končetinách.
 

Deleted User - 31870

Guest
Pánové, jděte si zase sednout před televizku, vemte si k tomu brambůrky a dál si sněte u filmů.. :)
Ale diskuze o podobných věcech sem nepatří.
 

DeletedUser

Guest
Nešťastný nepochybně byl, ten nešťastník. Ale s vlakem bych byl opatrnej, člověk sebou trhne a hned je přejetel šuntsky. Navíc dle Murphyho zákonů je při sebevraždě téměř nemožné zasažení hned několika životně důležitých orgánů, takže výsledek může být velmi... diskutabilní - někdy i minutu a víc.:kobylka:
 

DeletedUser13138

Guest
A co takhle kdyby se někdo nechal přejet podélně od hlavy až k nohám to by se pak dalo otestovat zda by se nemohl člověk rozmnožovat dělením.Jestli by ta druhá půlka dorostla.Byl by to zásadní nový objev v medicíně.
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší je koupit to do hlavy Tunguzskym meteoritem, ale to už bych toho chtěl asi moc... No nic. Beru pivo a jdu na bednu...
 

DeletedUser13138

Guest
rychlejší a dostupnější je to Brokovnici pěkně z metru.To pak stačí jen zeškrabnou na pánev a posmažit a mozeček na oběd je hotov :)
 

DeletedUser

Guest
Většina lidí nemá tak dlouhé ruce aby si stříleli brokovnicí do obličeje. A smažit... to je samej brok, copak si lidi vůbec neváží chrupu? To nechápu jak někdo může nejt tak bezohlednej a hazardovat se svým vlastním zdravím.:explosion:
 
Nahoru