• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

První oficiální česko-slovenský sraz - 2015 - diskuze

Zúčastníte se srazu?


  • Celkový počet hlasujících
    10
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Mohl by tam, pokud někdo takový existuje, někdo znalý poměrů hodit odkazy na nějaké dobré ubytování v okolí?
My cizinci se moc neorientujeme v místní kvalitě a cenách.

Díky
 

DeletedUser9371

Guest
Pěkná akce, ale opravdu z ruky. Kdyby to bylo alespoň třeba v Brně, což je zhruba bývalá cca polovina ČSSR, na cestování.
V každém případě mě zarazilo, že si musíme najít ubytování sami. Už vidím, jak ho v Trenčíně hledám, protože mi někdo něco slíbil na netu.
Rád bych, ale tohle mi připadá šité horkou jehlou. Organizátoři slovenského srazu by si měli vzít inspiraci a poučení z organizace českého srazu kdysi v Boskovicích na Moravě, kde jsem byl před pár lety.
:(
 

DeletedUser

Guest
Krosno zrovna tady je to jedno, myslím, že v době telefonů není problém zavolat do Trenčína a zamluvit si ubytování dle svého gusta a finančních možností.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Na ubytování již pracuji. Do hodinky zde vložím ubytovací zařízení i s kontakty. Vydržte.
Vojto, co se týče přespání, na žádném předchozím srazu jsme hráčům ubytování nezařizovali.
 

DeletedUser9371

Guest
Už jsem koukal, dobře zpracované, díky moc. :72:
 

DeletedUser9530

Guest
Bude tady průběžně seznam, ať vidím, co do počtu hráčů a známých jmen, zda má cenu pašovat se přes hranice?

Jo a k ubytku, šlo by prosím doplnit, jak je to daleko od místa činu... abych věděl, co ujdu a na co si budu muset vypůjčit jednostopé vybavení ze stěny pubu (nechápu, jak někdo může přišpendlit čezety na stěnu bowlingové dráhy...).
 

DeletedUser9371

Guest
Jednou jsem dělal sraz v severních Čechách pro motorkáře Westu. Někde to je ještě i na fóru, ve srazech hráčů. Dorazilo nás mám pocit 5. Vlakem či busem se plácat do Trenčína nebudu, ale kdyby se někdo připojil ? Jel bych na mašině. Abych nejel sám, jako kdysi do Boskovic.

Takže to berte jako výzvu.
:)
 

DeletedUser9371

Guest
Četl jsem, že je možné zhlédnout hrad Trenčín. Trenčín znám dobře z hokeje, kdysi jsem tam jezdil pískat ligu hokeje, to hrál Trenčín jako Dukla Trenčín a v té době vynikající hokej i mládež.

Doufám, že tam není stále stejné průvodkyně, co mi po revoluci (po roce 1989) tvrdila v davu, že hrad Trenčín byl jako první na Slovensku "elektrifikován" slovenským knížetem Františkem Křižíkem. Nebo perly, jako že hrad založil slovenský kníže z rodu Pálfyovců.
Slečna neznala dějiny vlastního národa. Čech, Slovák, Uhersko, Maďar .Vždyť je to jedno, porod nebo potrat. Obojí začíná na písmeno P.
:D

V každém případě platí výzva, jak jsem psal, že bych jel s partou na mašinách.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Mapy dodány. Předběžně jsem mrkla na rezervace a daný termín se plní. Pokud najdete některé z vybraných ubytovacích zařízení obsazené, prosím informujte mě zde na fóru, pohledám další vhodná místa k přespání.
 

DeletedUser13017

Guest
Bude i nějaký, průběžně aktualizovaný, seznam přihlášených?
 

DeletedUser13017

Guest
Jednou jsem dělal sraz v severních Čechách pro motorkáře Westu. Někde to je ještě i na fóru, ve srazech hráčů. Dorazilo nás mám pocit 5. Vlakem či busem se plácat do Trenčína nebudu, ale kdyby se někdo připojil ? Jel bych na mašině. Abych nejel sám, jako kdysi do Boskovic.

Takže to berte jako výzvu.
:)

Takže velké nářadí sebou? :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Nářadí ne, tenkrát odešla převodovka. Smůla, ale dorazil jsem, když jsem to slíbil. Sice šíleně, ale dorazil. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Kawasaki 850, Honda skutr 250, Kewai 250 skutr a čtyřkolka 250 Schineray. :)
 
Nahoru