• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser

Guest
Je to pěkně blbá série. Po úkolu Pravý majitel díky své zbrklosti jsem měla jít rovnou na úkol Spravedlnost II což je ze začátku přeskočení až na konec... Hrůza...
 

DeletedUser

Guest
lovec odměn

Jak mám porazit lovce odměn, když má úroveň 40 a vymazlenou bouchačku... :kobylka::lovec:
 

DeletedUser16495

Guest
To není vůbec problém, měl jsem level 23 , rezavou předovku a padl .. (cca 3 pokus)


Byl jsem dobrodruh se vším v nástraze pastí.
 

DeletedUser

Guest
Hej děcka pls kde najdu v colorádu tu babču ke který mam pokračovat po waupím já jí porstě na mapě nemohu najít . Díkes za odpsání :)
 

DeletedUser16495

Guest
Hej děcka pls kde najdu v colorádu tu babču ke který mam pokračovat po waupím já jí porstě na mapě nemohu najít . Díkes za odpsání :)

Najdeš ji v třetím sektoru na druhém řádku. (Poblíž tajemného mračenstva)

Jméno zadavatele: Město 2
Tam Mrs. Anderson (Ta žena od Waupího) najdeš.
 
Jak se to do téhle doby vyvinulo s tímto úkolem?? Může se projet celá serie i se slepými cestami, byl odstraněn bug? Prosím o odpověd "westým"...
 

DeletedUser3329

Guest
Ve své horlivosti po hře jsem přijal úkol Pustina od všech zainteresovaných v saloonu a teď mám problémy se v tom vyznat. Nějaké úkoly jsem splnil, jenže v Knize úkolů je mám stále "aktivní" sice odškrtnuté, ale aktivní a když rozkliknu na zadavatele úkolu, ten úkol tam není. Navíc mám problém vyřídit Pravý majitel IV. Byl jsem u Deana, byl jsem u Lovce odměn, u Mrs Anderson a nic. Nevíte jak dál?
 

DeletedUser

Guest
Ten úkol bohužel programoval šimpanz. Při špatné volbě se úkol zasekne zůstává v salonu, ale nejde s tím nic dělat. Opravu provedou až invazní síly z Marsu v roce 2594 n.l.
 
Nahoru