• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser

Guest
beznzvuhy.jpg


Dá sa nájsť celkom ľahko :)
 

DeletedUser

Guest
No to jo, jen bych ho musel vidět, nejdřív jsem příjmul ukol od šerifa, chlapík se mi neukázal, tak jsem příjmul i ukol od Jonnyho Westwooda a chlápek v červené kostkované košili nikde.

Má někdo taky takový problém, nebo je chyba ve mě?
 

DeletedUser6989

Guest
No to jo, jen bych ho musel vidět, nejdřív jsem příjmul ukol od šerifa, chlapík se mi neukázal, tak jsem příjmul i ukol od Jonnyho Westwooda a chlápek v červené kostkované košili nikde.

Má někdo taky takový problém, nebo je chyba ve mě?

No,já se po přijetí úkolu od farmáře juniora musel odhlásit a opětovně přihlásit.Pak už tam byl i jeho tatík.
 

DeletedUser

Guest
to veny:

Díky, po odhlášení už se mi ukázal, ale u šerifa mi odhlášení včera nepomohlo.
 

DeletedUser

Guest
Jak padá to hnojivo? Stačí krátké práce, třeba 5 minut, nebo se to nachází obtížněji, tedy je třeba delší čas?
 
Ta serie má nějaký divný průběh, hned ze začátku je to - přijmi úlohu ab se ti objevila další úloha, nepřijmi tuto úlohu aby jsi mohl skončit předešlou úlohu. Nevíte někdo jak postupovat?
 

DeletedUser

Guest
ahojte jedu se zeptat sem na ukole obstarat pudu 3 a tam kce neake vykidanie staji a hnojivo kde to mam hledat poradte dekuji ANDREJ
 

DeletedUser8870

Guest
Jak padá to hnojivo? Stačí krátké práce, třeba 5 minut, nebo se to nachází obtížněji, tedy je třeba delší čas?

Ze začátku na starších světech jsem dělal prvně 10 minut tak jsem našel hnojivo, ale potom jsem udělal dalších 10 minutovek celkem 2 a to jsem ho nenašel tak jsem jel 30 minut a to jsem ho už našel. :)

ahojte jedu se zeptat sem na ukole obstarat pudu 3 a tam kce neake vykidanie staji a hnojivo kde to mam hledat poradte dekuji ANDREJ

Stačí číst texty k úkolu od zadavatele. ;)
Pole se musí hnojit.Vykydej stáj ať je dostatek hnojiva připraveno. Joooo ... já vím, slíbil jsem odměnu, ta tě samozřejmě neujde. Dostaneš jí ihned, jakmile budeš mít dost hnojiva!
 

DeletedUser

Guest
ajajajajaj to sem asi zase za *****a co nic neví :(

A jak se ta práce jmenuje kydat stáje sem nenašel :indián:
 

DeletedUser

Guest
Mě to přijde strašně komplikovaný a nepřehledný, nějak se v tom ztrácím, nemůžu vykoumat tu posloupnost úkolů a rozhodnutí, asi si to snad budu muset nějak nakreslit nebo co :20:
 

DeletedUser10246

Guest
Ahojte,prepáčte ,ked to píšem na zlé miesto...mám problém s úlohou PUSTATINA.
Možno som ju spackal,lebo ked som získal vlastnícke právo farmy ,tak sa zobrazilo v salone u každého otáznik a ako som si to odklikával,tak som ostal pri Waupee a odklikol som všetko a už sa mi nezobrazili potencionálny vlastníci ,len tá na B7 a bol by som rád či tú úlohu budem môcť dokončiť,ak nie,tak by sa to nedalo nejak opraviť ?...dakujem za odpoved.
 

DeletedUser9941

Guest
Tak toto je tak nezrozumitelná úloha,že by som dal tomu,kto ju vymysle po prstoch!!! Veď sa z toho člevek nevie vysomáriť!!! Sorry,ale túto úlohu nespraví asi nikto.Česť výnimkám. HRôZA!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Tretí deň sa trápim s touto úlohou. 5 hodín som plašila vtáky v poli a nedalo sa mi kliknúť na splnenie úlohy, lebo to zmizlo a bolo tam len zrušiť úkol. Teraz to skúšam zase, tretiu hodinu plašim a už mám úlohu zase prečiarknutú a bez možnosti potvrdiť. Asi som slabé strašidlo :(*2*
 

DeletedUser13514

Guest
Pro splnění úkolu musíš být zase u zadavatele. V tom asi bude ta chyba.
 

DeletedUser

Guest
už mi to ide :) uvidím ďalej,,,,ale išla som k nemu,,asi som niečo pototo *7*
 

DeletedUser9337

Guest
Taky jsem nějak zakufrovala jsem u šerifa mám vlastnické právo nasazené na sobě,ale u nikoho v salonu se mi nic neobjevuje
¨Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)
Vlastnické právo farmy 1/1 (Hotovo)
 
Nahoru