• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser

Guest
Aspoň nejsem sám, komu tento úkol připadá kompletně zmatený a nepřehledný.

Jsem u "Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)" a nikde nikdo, žádný úkol nic...
 

DeletedUser

Guest
mam docela dilema jsem u faze Pustina (Pravý majitel II.)
a mam na vyber prijmout ukol u vsech 4 v salonu a premyslim ,ktery z nich bude nejlepsi...mam dojem aby to pak nesouvyselos nejakym dalsim ukolem casem a nerad bych se rozhodl spatne...nevite nekdo jak se spravne rozhodnout?? :)
 

DeletedUser

Guest
Hľadaj na mape, ja som to na SK serveroch tiež hľadal... Chodil som po mape našiel som. Buď trpezlivý. "Trpezlivosť ruže prináša"
 
Zdravím,

již jsem úplně v klidu splnil celý úkol na předešlých světech, ale na Coloradu se mi stalo to, že jsem si do produktu dal "vlastnické právo ", (bohužel jsem spěchal) a nevšiml jsem si, že v této chvíli musím označit úkol u indiána a přijal jsem automaticky úkol u šerifa, což je špatně a vím to.

Má otázka tedy je, jestli je tímto úkol zcela ztracen, nebo se to dá ještě nějakým způsobem zpravit. Aby zde nebyly zbytečné další diskuze, tak jsem se odhlásil, restartoval a zadavatelka matka Deana Andersona se mi na mapě neukazuje :-)

Předem děkuji za odpověď :-)
 
ten indián se ti ukáže znovu,ale bohužel k tomu maníkovi za mřižema už musíš dojít,ale je to při cestě,tak celkem nic netatíš.
 
Asi to vypadá, že jsem natvrdlý, ale indián se mi neukazuje. Koho myslíš maníka za mřížemi a kde má být, asi jsem ho přehlédnul, i když jsem procházel celou mapu ????

Přitom šerif ve svém závěrečném textu uvádí :

Šerif John Fitzburn: Tak to nebyl on. Třeba se ti povede ještě najít toho pravého, když si poslechneš ode všech ještě jednou jeho popis.

Jenže kde znovu ????
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
ten indián se ti ukáže znovu,ale bohužel k tomu maníkovi za mřižema už musíš dojít,ale je to při cestě,tak celkem nic netatíš.

A tyto "slepé větve", myslím ty úkoly, které nikam nevedou a jen se musí splnit, aby se znovu objevil úkol u Waupeeho, se započítávájí do počtu splněných úkolů?
 

DeletedUser

Guest
ja osobne jsem se to snazil plnit dle tv-db bod po bodu - dostal jsem se az na dort a batuzek a jsem si jist ze nektere casti ukolu se jednoduse neobjevili, cili jsem tam nemusel a presto batuzek a dort mam takze ten navod je v zasade dobrej jen se obrn trpelivosti. oni uz zrejme i obycejne ukoly budou podobne *****ni jako ty tajne bez podrobneho navodu nekde sepsaneho na to neni sance
 

DeletedUser

Guest
A tyto "slepé větve", myslím ty úkoly, které nikam nevedou a jen se musí splnit, aby se znovu objevil úkol u Waupeeho, se započítávájí do počtu splněných úkolů?

Ano započítávají, já takto postupně oběhl všechny špatné zadavatele a až naposled zvolil toho správného u indiána.

PS: Ten návod na twdb se mi zdá divný.... je tam těch úkolů nějak strašně moc, já jich splnil necelou polovinu a sérii mám dokončenou....
 

DeletedUser11033

Guest
Bohužel tento ukol byl napsan tak nesikovne, ze např. ja v domění že musím hned zvolit spravnou cestu, jsem tak učinil a tim padem se ochudil o velke množstvi ukolu, ktere již nemohu splnit a budou mi chybet do uzpechu :-(
Driv kdyz si musel clovek vybrat, musel to udelat dobre, jinak prisel o neco zajimaveho, ted to je najednou opacne, ten kdo zvoli spatne je natom lepe - nadherna filosofie
 

DeletedUser

Guest
ten kdo zvoli spatne je natom lepe - nadherna filosofie

Vystihl jsi to přesně.

Ještě dodám, že ten kdo dva roky hrál a chtěl si splnit vše poctivě je teď pro smích, protože přemýšlel.
Stejně jako ti, co se pokoušeli hrát hru vlastní hlavou a ne podle návodů (možná ještě teď přemýšlejí kde ostatní berou třeba unykátní zbraně).
Být blbej a línej se vyplácí....
No, nebojme se zkrytizovat paskvil, naší práci taky jiní krytizují. :radní:
 

DeletedUser

Guest
Vykřičník

Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, příjmul jsem úkol od šerifa Pustina (Pravý majitel), ale nic se nestalo. U nikoho se neukázal vykřičník. Nevíte někdo co s tím? Díky
 

DeletedUser

Guest
Pustina (Spravedlnost )
Šerif John Fitzburn: Nějak to nedává smysl. Proč stál o tu pustinu? Na té farmě přece nic nerostlo. Třeba za tím ještě něco je.

Upozornění: Nemáš ve svém inventáři předmět, který by to mohl objasnit? Vybav se tím!


Nevíte o jaký předmět se jedná?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ahoj. Chtěl jsem se zeptat, příjmul jsem úkol od šerifa Pustina (Pravý majitel), ale nic se nestalo. U nikoho se neukázal vykřičník. Nevíte někdo co s tím? Díky

Tahle série je dosti zamotaná, zatím jsem neměla čas ji plnit.. ale v podmínkách stojí:
Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)
Vlastnické právo farmy 1/1

Když sjedu tedy na ID 790 Pravý majitel IV., tak je tam zadavatel Dean Anderson - zkus se po něm podívat na mapě a dojít k němu, měl by ti zadat ten úkol (podmínkou pro jeho zobrazení je: Vyřiď: Pustina (Vypsaná odměna)) - když na to koukám, jsou ty podmínky zpětně na "předchozí" úkoly.. každopádně se porozhlédni po mapě po nových zadavatelích..

Pustina (Spravedlnost )
Šerif John Fitzburn: Nějak to nedává smysl. Proč stál o tu pustinu? Na té farmě přece nic nerostlo. Třeba za tím ještě něco je.

Upozornění: Nemáš ve svém inventáři předmět, který by to mohl objasnit? Vybav se tím!


Nevíte o jaký předmět se jedná?

Podle podmínek, které musí být splněné úkoly, bys měl mít vlastnické právo.. na další úkol potřebuješ sůl.. ale může to být i něco jiného, protože ta série se točí v podmínkách na sebe navazujících úkolů..
 
Nahoru