• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser

Guest
Tak já jsem to dokončil :D Bylo to docela lehké akorád sem se musel furt odhlašovat a přihlasovat kvůli těm cílům na mapě...
 

DeletedUser13514

Guest
Taky jsem nějak zakufrovala jsem u šerifa mám vlastnické právo nasazené na sobě,ale u nikoho v salonu se mi nic neobjevuje
¨Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)
Vlastnické právo farmy 1/1 (Hotovo)

nejspíš budeš muset navštívit toho Pravýho majitele IV.
 

DeletedUser

Guest
Taky jsem nějak zakufrovala jsem u šerifa mám vlastnické právo nasazené na sobě,ale u nikoho v salonu se mi nic neobjevuje
¨Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)
Vlastnické právo farmy 1/1 (Hotovo)
v cca strede mapy je Dean Anderson chod ku nemu
 

DeletedUser10246

Guest
*13*ked som to naozaj poondal,tak to budem môcť dokončiť ? tortu som dostal
práve kôli cielom ktoré sa hned nezobrazujú som si to pomýlil
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vim že byly tři věci jedním z nich byla šunka druhou kůže a třetí už nevim...

Jo a ta třetí věc to byla nějaká kravinka která zkrátila dobu cesty u polovinu ale už nevim co to bylo jenom vim že to mělo efekt o polovinu kratší cesty...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vim že byly tři věci jedním z nich byla šunka druhou kůže a třetí už nevim...

Jo a ta třetí věc to byla nějaká kravinka která zkrátila dobu cesty u polovinu ale už nevim co to bylo jenom vim že to mělo efekt o polovinu kratší cesty...

A to je jako vrchol celýho questu, Hm žádnej šlágr.
 

DeletedUser1235

Guest
Taky jsem nějak zakufrovala jsem u šerifa mám vlastnické právo nasazené na sobě,ale u nikoho v salonu se mi nic neobjevuje
¨Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)
Vlastnické právo farmy 1/1 (Hotovo)


Tak jsem na tom jako Taryk lítám tu po mapě a nemohu toho indiana ( správného vlastníka najít ) byl jsem u toho bělocha za mřížema (B4) ale nic se neděje a teď se nalím k rusovlasýmu hubeňourovi (B7) ale asi to taky nebude to pravé nevíte někdo jak dál ? *13*
 

DeletedUser

Guest
Správně máš jít k tomu kam tě poslal Waupee a ten je ve 3 řádku / 5 sloupeček (Nejdřív pokecat s jeho matkou)
 

DeletedUser1235

Guest
určitě jsem přijmul z těch 3 něco jinýho než toho indiana ale jak se dostat zpět k němu abych mohl pokračovat ? Žádnej jinej ukol jsem nedostal
 

DeletedUser8870

Guest
určitě jsem přijmul z těch 3 něco jinýho než toho indiana ale jak se dostat zpět k němu abych mohl pokračovat ? Žádnej jinej ukol jsem nedostal

Pokud to tedy přijmeš u indiana tak se ti zobrazí myslím celkem další 2 úkoly, tedy v jednom přijmeš a potvrdíš a v druhém dáš sedlo a on ti za to dá uzel, dostal si uzel a rozbalil ho? :)
 

DeletedUser

Guest
určitě jsem přijmul z těch 3 něco jinýho než toho indiana ale jak se dostat zpět k němu abych mohl pokračovat ? Žádnej jinej ukol jsem nedostal

No to nevim jestli se to dá vrátit já jenom vím jak sem to udělal já :blush:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj, nevíte někdo jak vyřešit ukol Ztracený syn, zadáho Mrs. Anderson, pošlemě na lesní palouk at se mrknu po synovi, no ale na paloučku nic.
 

DeletedUser

Guest
no vedle toho lesniho palouku je ještě jeden les a tam je ten ůkol na obrázku je takovej týpek vipadá jak šprt :D

Takhle vipadá ten syn :
dean.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějak jsem nepochopil poznámku Waupeeho:
"Upozornění: Osedlat a zajíždět pracovního koně by se ti mohlo vyplatit."

Co to je pracovní kůň?
 

DeletedUser

Guest
Ahoj nevíte někdo jak mam najít Mrs. Anderson, a taky se mi nechce objevit úkol u Waupeeho Obtížná cesta. Dík za odpoved uz si stim fakt nevim rady je to nějak moc zamotaný příběh :D
 
Nahoru