• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Pustina - diskuze

DeletedUser

Guest
Může mi někdo ze supportu odpovědět na můj dotaz v ticketu? Nebo 5 dní je krátká doba na to, abych se dočkal reakce?
 

Deleted User - 31870

Guest
Ticket byl delegovaný výše, protože se u tebe vyskytuje nějaká chyba.. Vyčkej, prosím..
 

DeletedUser

Guest
Ticket byl delegovaný výše, protože se u tebe vyskytuje nějaká chyba.. Vyčkej, prosím..

Můžeš prosím potvrdit, že úkol není "opravený", a když se člověk splete, že stále dostane novou možnost (a tedy může udělat všechny 4 úkoly)?
 

DeletedUser

Guest
bože. :DDD to si snad děláte srandu že tento úkol je zamotaný.

když je to uplně primitivní jako každej jinej úkol akorád je trochu delší.

1. Nemuže se vám oběvit chlápek na mapě. První věc co udělám když se west začna lagovat , odhlásímse a přihlásím

2. nemůžu najít hnojivy ( nebo co to bylo) když to máte vté práci napsaný: vykydat stáje.

3. jaká je správná volba ? opět to máte napsaný vtěch dokumentech který popis je praví.

Možná kdy bys tesi někdy přečetli co vám ty postavy říkaj . Nemuseli bys te se tak blbě ptát . Jenom že jak vidím ste zlenivělí z návodů .

to to jsem vyřešil sám bez námahy bez návodů a to nejsu žádnej génius . právě na opak už v textu dělám chyb jak prase a za to se omlouvám .
 

DeletedUser

Guest
já se tu nešel vychloubat , ani se zapojovat do vašeho momentálního diskuze . hovořím ktěm lidem co na prvních stránkách uváděli že ukol je zamotaný . a prosím je aby taky použili hlavu a nespoléhali na druhů . a jak jím to mám jinak sdělit než tímhle zpusobem ?
 

DeletedUser

Guest
já se tu nešel vychloubat , ani se zapojovat do vašeho momentálního diskuze . hovořím ktěm lidem co na prvních stránkách uváděli že ukol je zamotaný . a prosím je aby taky použili hlavu a nespoléhali na druhů . a jak jím to mám jinak sdělit než tímhle zpusobem ?

Tak používej citaci, aby jsi předešel reakcím takových stahovačných lidí, jako jsem například já;) Protože jinak to vypadá, že reaguješ na poslední příspěvek/vky.
 

Deleted User - 31870

Guest
To jsem tady psala konkrétně já, že je to zamotané.. ale to je tím, že nemáte možnost vidět do toolu, kde je to šíleně uspořádané.. :) Jen doufám, že kluci z Wiki se v tom vyznají, aby vám to tam hezky zpracovali :)
 

DeletedUser5202

Guest
Tady jsem se zasekl a nemůžu se pohnout dál.

Vyřiď: Pustina (Pravý majitel IV.)
Vlastnické právo farmy 1/1 (Hotovo)

Je možnost pokračovat nebo je to neřešitelné? :zed:
 

DeletedUser

Guest
Farmaření II

Zdravím, zvladnul jsem plašení ptáčků z pole, získal jsem sůl, ale další úkol, tj. farmaření II (stavba závlahového zařízení) se mě neobjevilo. nevíte náhodou, co s tím?
 

DeletedUser

Guest
obsah pytlíku

Liší se nějak obsah pytlíku podle toho jestli splním úkol u Jonny Westwooda nebo u šerifa? Podle zadání úkolu jsem pochopila, že můžu splnit buď jedno nebo druhé.
 

Deleted User - 31870

Guest
Ticket byl u klubuna, který však z osobních důvodů není přítomen. Přesunula jsem ticket k Wich, tak prosím ještě vydrž..
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud vás to uklidní (jako že počítám, že ne), tak jsem pravděpodobně ve stejné situaci.. Ale o řešení si napíšu, až budou vyřízeni ostatní hráči.. :)
 

DeletedUser2164

Guest
Taky se k Vam pridavam. Jsem zaseklej na stejnym bode a z nasi aliance nejsem sam.
Takze to bude "globalni problem". Snad to vyresi v pristim updateu.
 
Nahoru