• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Rád bych: nakej stylovej podpis

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
chtel bych podpis (sem na forum)...aby v tom bylo...

obrazek: audi a3 rok vyroby 2003

napis: vstupte ...nebo VSTUPTE....napis dobre citelny...nemusi byt zdobny


a aby to cely vypadalo tak nejak trochu futuristicky...muzete tam naplacat co chcete..pokud zachovate podminky:)

co se me bude libit ohodnotim zelenou reputaci:)

tak jestli se vam do toho chce...tak by to bylo fajn;)
 

DeletedUser

Guest
je to celkem dobry...ale je to takovy ..moc barevny...auto je fajn..ale lepsi by bylo asi bud jenom z jednoho poohledu velky..nebo ze 2 pohledu zepredu a zezadu..a pismo je zbytecne moc zdobeny a taky moc barevny:) ale jinak pozadi celkem dobry...staci jednobarevny
 

DeletedUser4517

Guest


mas to celé zelené a pozadí musí být dvojbarevné jinak to futuristický vypadat nebude.
 

DeletedUser

Guest
celkem dobry...akorat tam nedavej ty zadni zeleny svetla...a dej to pismo at nezasahuje do obrazku:) a bude to fajn...
 

DeletedUser

Guest
573573audi.png


Taky jsem ti jeden udělal, ale asi pozdě...
 

DeletedUser

Guest
to ma byt podpis na foro alebo na stranku ?... lebo jedno sa robi tak a druhe tak...
 

DeletedUser4517

Guest
tak audi má už nějakou praxi s webem tak sám ví co je pro něj nejlepší,ale jinak ocenuji tvou starostlivost.
 

DeletedUser

Guest
726726audi2.png


Tak co na to říkáš teď? :)
Jinak já vím že se ten ořez zdá být nekvalitní, ale to auto tam má bílý odlesky který když by se ořezaly tak by to nebylo pěkný, tak jsem to tam nechal ...
 

DeletedUser

Guest
tak...je to pekny..ale trochu to tam rusi no:( a kdyby se tam dal jinej obrazek?...no celej ten orez je kostickovanej....aji dole...
 

DeletedUser

Guest
Dobře, zkusím tam dát jiný, hned to bude.

EDIT:
Tak co takhle :)

16401640audi3.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
uz je to lepsi...tak diky:)

jestli udela jeste nekdo..budu rad..ale tohle se mi libi
 

DeletedUser

Guest
Díky, snažil jsem se ale to ořezávání mi moc nejde, mám se ještě co učit :)


//E:
... zkus ty okraje nějak rozostřit, nebo rozmazat... já nejsem expert, ale mělo by to pomoct :)
Tak jsem to zkusil a musím říct, že to podle mého názoru byla dobrá rada, myslím že to vypadá líp, díky :)

1009210092audi32.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
možná sem taky něco přidám, když budu mít čas...

krb74 - kdyžtak zkus ty okraje nějak rozostřit, nebo rozmazat... já nejsem expert, ale mělo by to pomoct :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru