• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Režim dovolené

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj,
chtěla bych se zeptat, k čemu je režim dovolené. Odjela jsem v neděli odpoledne do dneška a nastavila dovolenou, abych byla chráněna před duely atd.
Mám tedy ohledně režimu dovolené pár dotazů:

- proč je ochrana před duely jen 24 hodin a pak mě mohou hráči normálně duelovat? (to jsem tu dovolenou nemusela zadávat, ale mohla jsem zadat 3x spánek v hotelu a vyšlo by to nastejno, také by mě nikdo 24 hodin nemohl duelovat..)
- proč do pošty chodí soukromé zprávy, ale nechodí hromadné od vedení města?
 

Deleted User - 31870

Guest
ahojky,

ochrana platí až 24 hodin po zadání dovolené, takže pokud si zadáš zároveň s tím hotel, budeš 100% chráněná před duely. (ochrana trvá do zrušení dovolené, ne pouze 24 hodin, je to tam trošku hůře napsané a dá se to pochopit dvojsmyslně)

nemáme hlášeno, že by HZ v režimu dovolené nechodily, pokud tomu tak je, založte si téma v Hlášení chyb a bugů.
 

DeletedUser

Guest
ahojky,

ochrana platí až 24 hodin po zadání dovolené, takže pokud si zadáš zároveň s tím hotel, budeš 100% chráněná před duely. (ochrana trvá do zrušení dovolené, ne pouze 24 hodin, je to tam trošku hůře napsané a dá se to pochopit dvojsmyslně)

nemáme hlášeno, že by HZ v režimu dovolené nechodily, pokud tomu tak je, založte si téma v Hlášení chyb a bugů.

Tak k tomu bych měl připomínku. Když chceš zadat režim dovolené, tak nemůžeš mít zadány žádné pracovní příkazy, tudíž ani hotel. Tak že není pravda, co píšeš, Darling.
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak to se pochopitelně omlouvám, naposledy jsem dovolenou zkoušela po zavedení a to mi šlo.

Otestuji ty duely, pak písnu. Možná to změnili i tam.
 

DeletedUser

Guest
Chci se zeptat, když hraji na více světech a zadám si režim dovolené na jednom z nich, tak už je dovolená aktivována na všech světech nebo musím obejít všechny světy a zadat režim dovolené na všech ?
 

DeletedUser7836

Guest
Musíš obísť všetky svety. Režim dovolenky platí len na tom svete, kde ho zadávaš.
 

DeletedUser1318

Guest
Musíš obísť všetky svety. Režim dovolenky platí len na tom svete, kde ho zadávaš.
Nevím, jestli se mi podaří ten dotaz zformulovat pochopitelně.
Znamená to, že mohu "čerpat" dovolenou na každém světě zvlášť?
Nebo jakmile přejdu na jednom ze světů do režimu dovolené, odpočítávají se zbývající dny i tam, kde ji nemám aktivovanou.
Jde mi o to, jestli mohu na různých světech zvolit termín v různou dobu.

P3t4 ti už na tuto otázku odpověděl.
Jistě, u jiných her to funguje i jinak, tak se ptám, abych měl jistotu. Nakonec mohlo se jednat i o chybu. Pokud ne, je to dobré vědět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
P3t4 ti už na tuto otázku odpověděl. Režim dovolené platím jen na tom světě, kde ho aktivuješ, tudíž na každém světě můžeš ''čerpat'' dovolenou úplně v jiných dnech. :yes:
 

DeletedUser

Guest
Tak ještě poslední: Když mám málo energie a nejdu spát, tak se mi energie pomalu doplňuje. Děje se toto i když mám zadaný režim dovolené?
 

DeletedUser

Guest
V tom případě i já mám dotaz, a je to velmi důležité. Když aktivuji režim dovolené, zlevňuje se každý den cena pro přesunutí atributu? Pokud ne, režim dovolené je na nic, protože asi málokdo tráví více jak 4 týdny v kuse na dovče. Pak je lepší opustit město a nechat se do něj hned pozvat...efekt stejný, jen krozí to, že po měsíci bude účet smazán. Což mě po 14ti dnech nehrozí :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru