• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Realita

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2886
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Cline ironia...

Ja neverim na osud ani nič také. Skrátka je to realita bez boha, bez osudu.. žiadne vyšie sily... sme iba organizmy a nejake vymretie ludí.. to ani vesmir nepostrehne že niečo take bolo... jak som raz počul " život je extrémne precenovaná vec "... trosku som odbehol od temy .. sorry :klubun:
 

DeletedUser4517

Guest
Cline ironia...

Ja neverim na osud ani nič také. Skrátka je to realita bez boha, bez osudu.. žiadne vyšie sily... sme iba organizmy a nejake vymretie ludí.. to ani vesmir nepostrehne že niečo take bolo... jak som raz počul " život je extrémne precenovaná vec "... trosku som odbehol od temy .. sorry :klubun:

tak co ty víš? pararelní vesmír může existovat
 

DeletedUser

Guest
V matematice?
My matrix probírali v biole.
Matrix je totiž vnitřní výpln Mitochondrií.
 

DeletedUser

Guest
Prosím, vyhněte se dvouslovným odpovědím, má to být diskuze, ne nějaký pokec kde házíte "vtipnými" hláškami.
Jinak paralelní světy jsou podle mě nejen dost pravděpodoné, ale podle mě i z určitého hlediska nevyhnutelné. Minimálně je to dobré vysvětlení pro některé jevy, třeba duchy apod. :-D
 

DeletedUser

Guest
Oni existují duchové?
A jak si je představuješ?Jako vyšší nehmotné bytosti,psychickou sílu,či jako démony,vystřižené z Tisíce a jedné noci?
 

DeletedUser

Guest
Já věřm Einsteinovi, že vše co je kolem nás a všechny jevy ve vesmíru lze jednoduše vysvětlit. (otázka je, co myslel tím "jednoduše")
 

DeletedUser

Guest
Delicusi, z principu být vyšší nemůžou, k tomu by museli mít hmotné tělo. ;)
Řekněme že něco mezi těmi démony, psychickou silou a pozůstatky zemřelých, příp. opravdu jeich zbloudilé duše, nemyslím že by to bylo jen tak jednoduché.
 
Nahoru