• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Repete Liboc 2013

DeletedUser9371

Guest
BLIK. :)
Takže, sraz se blíží. Tuto sobotu. Ještě nějaký hrdina ? Co se nebojí setkat se tváří v tvář ? Bez koně a duelových zbraní ? Na věku nezáleží a nekoušeme. :)
 

DeletedUser

Guest
No právě naopak :( Bydlím celkem dost daleko od Prahy a o víkendu nám nejezdí autobusy, to se samozřejmě dá vyřešit.. :)
Ale možná to nakonec ztroskotá na tom, že půjdu slavit narozeniny s kamarády, tak se když tak předběžně omlouvám :)
Ale když bude možnost tak se rád stavím :)
 

DeletedUser9371

Guest
Poslední "bliknutí". V 15:00 hodin to začíná a přeji hezkou zábavu. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Odcházeli jsme dřív. Sešli jsme se kolem druhé hodiny. Já toho měl večer docela "plné kecky". :D
Odpoledne jsem dám"prezenčku". Můžu dát i fotky, požádám hráče o souhlas se zveřejněním. :)
 

DeletedUser14841

Guest
Tak,včil už sedim ve vlaku dom bylo to super,jen nas tam bylo po malu velka škoda.
 

DeletedUser14841

Guest
Jinak pečené kolínko bylo super,tatarák byl luxusní pivo taky bylo dobře uvařené a cestování vlakem po 20 letech sem jen čuměl jak se změnila kultura cestování i když sem jel soukromým dopravcem ve žlutých barvách. Super servis, káva zdarma,wifi ve vlaku,pivo za 20,-,další káva zdarma. A cena jízdenky překvapivá.
 

DeletedUser14841

Guest
Už sem to našel tož toď je jedna fotečka omlouvám se za kvalitu je to z mobilniho tel.

Kwc5T.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ale Vám to sluší,dámo a pistolníci.
Jenom mi tam něco drhne.Co to je ústav,že tam čepujou černý pivo do sklenice od kofoly?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13918

Guest
he bol tam autom a nebol sám kto pil kofolu a bol autom :(
 

DeletedUser14841

Guest
Já byl vlakem a pil jsem pivo,ale já to fotil tak není vidět co jsem pil. :D
 

DeletedUser9371

Guest
Nebyl čas, splašila se mi práce. Dodám tu dlužnou "prezenčku" a fotky zítra přes den z práce.
Bylo nás málo, ale byli jsme "Westmeni". No a tímto Vám patří samozřejmě díky za účast. Já jsem trpělivý optimista a třeba se zase vrátíme k počtu třiceti hráčů i více, jako kdysi.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Liboc%202013Prezen%C4%8Dka%20Repete.jpeg


Tady je pár fotek: [spoil]
Liboc%202013%20Repete%201.JPG
Liboc%202013%20Repete%202.JPG
Liboc%202013%20Repete%203.JPG
[/spoil]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru