• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Restart duelové úrovně

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Mám takový jednoduchý návrh, co kdyby se třeba po 1000 vyhraných duelech (číslo irelevantní, třeba i po 2000, pokud je 1000 málo, já ale myslím, že 1000 je optimum) restartovala duelová úroveň, pokud je to technicky možné, bylo by to určitě oživení hry. Samozřejmě řeknete, že lze duelovat s nízkou motivačkou, takže po absolvování určitého počtu duelů, mít problém nebudete s počtem protivníků, ale tohle by bylo prostě už herně ošetřeno, takže by se každý bavil a na mrtvým serveru (do 1000 aktivních lidí) by bylo furt co duelovat. Určitě by to bylo plus pro každého, a hlavně pro hru.
 
Naposledy upraveno:
Já bych nechal duelovku akorát pro výpočet bodů a dueloval se vzájemně. Cˇi bych to upravil nějak aby šlo duelovat i v rámci klasických úrovní +/- 10 levlů. Nevím proč by měli být někteří hráči pro některé nedotknutelní...
 

DeletedUser13789

Guest
Restart asi opravdu ne. Ale návrh McBraceyho se mi líbí. Samozřejmě budou proti všichni bitvaři typu level 120, duelovka 126 - takže pouze EXPy za duely, kdy se na nich někdo vysekal.
Ale rozhodně by to bylo oživením hry. A určitě by bylo pro hráče snazší duelovat podobné levely, jako jsou oni. Obzvlášť ze začátku se klidně jednoduše může stát, že je člověk třeba level 45 a díky jeho duelové úrovni na něj klidně chodí se zlatými kolty. To se mi zdá nesmyslné. Ale samozřejmě na to má každý svůj názor.
 

DeletedUser14443

Guest
Prosím o pořádné propracování. Jinak nebude dána anketa a návrh zamítnut.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru