• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

'Rozhodnutí' (Mexické zlato)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser18017
  • Vytvořeno

DeletedUser18017

Guest
Zdravim,

Jen se chci zeptat na konci u tohodle ukolu si můžu vybrat buď zastřel Emilio Vargas nebo zastřel Old Man Hackett. Je jedno koho z nich si vyberu? Jde mi o to jestli to bude či nebude mít nákej vliv na další ukoly jako je tomu u ukolu Maličkosti - zachovalí lístek kde musej být splněny oba ukoly správně.
 

DeletedUser18281

Guest
Když jsem se ptal na chatu na Eldu, tak že je to jedno. Já si vybral Vargase, a je snad nesmrtelný. Ještě se mi ho nepodařilo dostat, vyhrát souboj nestačí. Musí jít do bezvědomí.
 

DeletedUser16057

Guest
Mělo by to být úplně jedno, koho si vybereš. Za jednoho dostaneš tu šavli a za druhého ten revolver.
Jen je obtížné je dát do KO, pokud nejsi duelant či nemáš duel. oblečení. :)
 
Mělo by to být úplně jedno, koho si vybereš. Za jednoho dostaneš tu šavli a za druhého ten revolver.
Jen je obtížné je dát do KO, pokud nejsi duelant či nemáš duel. oblečení. :)

S tím bych úplně nesouhlasil. Dalo by se to trochu zobecnit, že problém mají ti hráči, které je těžké uspat.
 

DeletedUser18017

Guest
Děkuju za odpovědi a ani na nákej 20 pokus se mi zatim ani jednoho z nich nepodařilo dát do KO, ale co budu to zkoušet dál a jednou se to povede :D
 

DeletedUser9371

Guest
Tady "Parde" nejde o pokusy, ale o trpělivost. Dueluj, mockrát a nenech se otrávit. Dáš to. Stejně tak jako třeba v řadách úkolů, kdy máš uspat do mdloby 5 hráčů NPC a další perly. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14841

Guest
Jo tohle je zapeklitej úkol o tom žádná mě pomohl snížit HP a pak sem ho uspal i když několikrát sem se uspal sám o něj jde o první ránu když máš HP třeba 150.
 

DeletedUser12378

Guest
cus..jde o hp...prijmout kdyz mate maly hp a pak to jde :-)
 

DeletedUser18412

Guest
Já jsem to včera s malým hp zkoušel celej den a nic! A to jsem vyzkoušel všechno možný, různé zbraně i oblečení. A nejde mi ani porazit. :-(
 

DeletedUser11313

Guest
Jak řikám, hezky na férovku - stoupnout si a mířit na hlavu.
A mimochodem - tydle postavy mívají často stejné schopnosti (a dost často i nastavení duelu) jako hráč. Pak to chce taky trochu přemejšlet ;-)
Pro méně chápavé nápověda - rozhodit si hadrama schopnosti tak, aby byla co nejvíc podpořena přesnost v útoku a co nejmenší schopnost v obraně. (Pořádná přesnost a vystupko, co nejmíň v úhybu a taktice)
 
Nahoru