• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rozhovor s P3t4 :)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7906
  • Vytvořeno
Rozhovor dobrej, akorát mě na tom zarazila jedna věc a to ohledně toho warezu. Já navštěvuju pár warezů, ale spam tam žádný není, co příspěvek - to post či link na nějakou sosárnu.
 

DeletedUser7836

Guest
Rozhovor dobrej, akorát mě na tom zarazila jedna věc a to ohledně toho warezu. Já navštěvuju pár warezů, ale spam tam žádný není, co příspěvek - to post či link na nějakou sosárnu.

Tak to máš dobré...
Ja čo ich niekedy pár navštívim nemôžem sa tam vyznať. Možno preto, že tam majú kategóriu "Volná diskusia" a tam je snáď 2000 tém.
 
Vždyť ty to můžeš mít taky dobré, stačí chodit tak kam máš. Sám ti pošlu odkaz na velice dobrou stránku. České věci anebo v české či slovenské verzi tam nenajdeš, ale jinak snad všechno.
 

DeletedUser7906

Guest
No jo ale ona všechna fóra nejsou stejné -- a P3t4 třeba narazil na ty zaspamované :)
 

DeletedUser765

Guest
Rozhovor dobrej, akorát mě na tom zarazila jedna věc a to ohledně toho warezu. Já navštěvuju pár warezů, ale spam tam žádný není, co příspěvek - to post či link na nějakou sosárnu.

přesně tak.. warezové fórum má daleko přísnější pravidla. Moderátoři hlavně musí kontrolovat funkční linky, jakékoliv další posty tam nenechávají pokud tam není návod k tématu, ostatní posty se odstraňují.. toto vím z vlastní zkušenosti, kdy jsem jedno takové moderovala. Herní fóra a warez fóra, jsou úplný rozdíl.
 

DeletedUser7836

Guest

DeletedUser765

Guest
četla jsem tvůj příspěvek, pouze jsem hodnotila situaci na warezu ze "zákulisí" aby si lidi nemysleli, že se půjdou registrovat na warez aby si tam zahráli slovní fotbálek.
 
A to jak tam píše P3T4 o slovenském foru westu, tak mu musím dát za pravdu. To oni jsou spameři obádaní, to je samé; "zaslúžil by si facenku" a "aj ty si daj facenku". Se divím že se při tom tempu už dávno nevymlátili :).


četla jsem tvůj příspěvek, pouze jsem hodnotila situaci na warezu ze "zákulisí" aby si lidi nemysleli, že se půjdou registrovat na warez aby si tam zahráli slovní fotbálek.

To by asi byl jeden z jejich posledních husarských kousků.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2076

Guest
A s kým plánujete další rozhovory? Čekal jsem, že se nějak rozjede časopis Sheriff, ale ten asi skončil dřív než začal a od doby co odešla Darling z redakce west novin, tak se asi taky na ničem nepracuje...
 

DeletedUser7906

Guest
Uvidím..ale chci další rozhovor udělat co nejdříve ;)
 

DeletedUser4517

Guest
to je dobre ty rozhovory A jsem rad ze ma peta stejny nazor na SK-forum.
 

Deleted User - 31870

Guest
Každé fórum má svoji atmosféru, ale podle reakcí můžete být rádi, že to tady docela čistíme... :) Co se warez týče - ono asi taky záleží na tom, které máte na mysli (není fórum jako fórum) a znám taky spoustu dalších, kde kromě odkazů na stahování máte zábavu pro uživatele, aby si je tam nalákali (registrací se zvyšuje pravděpodobnost, že přispějí do vínku fóra dalšími odkazy na stahování). To, že Monika taková fóra nezná, neznamená, že neexistují (a upřímně - na některých je fakt slušnej bordel).

Škoda, když se tady kluci tak rozjeli s rozhovory, že nezkusí udělat něco náhradou za noviny..
 

DeletedUser765

Guest
Nikde neříkám že taková fóra neznám a neexistují, pouze jsem mluvila o těch fórech, které mají opravdovou úroveň, kde se dá najít opravdu množství linků na soubory, které hledáme. Ostatní myslím že ani nestojí za řeč. Snaží se nalákat na kde co.. bohužel někdy na ten spam a když si zapomenete odkliknout zakázání posílání mailů, to Vám pak slušně zaneřádí mail různými blbostmi které se ani netýkají novinek.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru