• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rozhovor s P3t4 :)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7906
  • Vytvořeno
Jak to sleduju (debatu) tak se divím, kam to vlastně chodíte. Znám dobře české top warez-fora a sžádným spamem jsem se nesetkal. Jestli je někde spam, tak snad na nějakých okrajových forech, které provozují vyložení amateří. Úroveň i návštěvnost a kvalita, by odpovídala právě tomu že si shánějí členy a přispěvatele takovými způsoby jako jsou slovní hrátky na foru. Takto nikdy kvalitní osazenstvo neseženou, tím pádem ani obsah.

Warez je prostě blešák, tam žádné řeči nikdo nepotřebuje, o to se tam ani nejedná. Jde čiistě o poskytování a shánění, nic jiného. Vůbec se divím, že by na někdo zaspamovaný warez chodil, vždyt přední fora, co se tímto zabývají jsou velice kvalitní, chodit jinam nemá smysl a tak to každému vyhovuje. Na lidi co si potřebují sami něco vytvářet a tím jdou proti proudu, za cenu všeliíjakých nadbytečností, to je plevel. Zkrátka a jasně; nedělejte chybu a choďte na kvalitní fora.

Sosání zdar...​

Ps: Stejně tak s těmi novinami, kdo nejste zrovna moc dobrý, běžte se družit do celku, kdo ovšem na to má, měl by dál pokračovat individuálně...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7906

Guest
No přemješlím o tom, že bych každý měsíc vydal nový článek o tom, co se přihodilo na foru/ ve hře..nějaký novinky + rozhovvor s významnou osobou :) začnu lednem..takže první číslo bych chtěl uveřjnit na konci ledna :)
 

DeletedUser4517

Guest
No přemješlím o tom, že bych každý měsíc vydal nový článek o tom, co se přihodilo na foru/ ve hře..nějaký novinky + rozhovvor s významnou osobou :) začnu lednem..takže první číslo bych chtěl uveřjnit na konci ledna :)

nebudes chtit aj info ze svetu treba kolik bylo bite o pevnost duelu a tak?
 

DeletedUser

Guest
Trochu mě zarazil věk-nic proti, já si akorát vždycky myslel že je náš moderátor starší ;). Ale myslet je víte co :) Jinak pěkný rozhovor.
 

DeletedUser

Guest
hej lidi tohle je fakt nejvív mazec na fore mohli byste delat i s nejaktivnejsimi hrci at se i trochu pobavime at o nich i neco víme :-)
 

DeletedUser

Guest
OK to jsem rád baví mě to číst aspon se dozvím fakt zajmave věci o těch lidech :-)
 
Nahoru