• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rozlišení obrazovky

DeletedUser

Guest
Ahoj,
utíral jsem klávesnici a já vůl jsem myslel, že se nic nestane. Ale stalo. Uplně všechno se mi nějak rozházelo (všechno je takové větší, rozmázlé)... Poradíte, co s tím? Restart nepomohl.. A když měním rozlišení obrazovky tak mi žádné nepřipadá jako to správné... Pomoc!
 

DeletedUser6989

Guest
Ahoj,
utíral jsem klávesnici a já vůl jsem myslel, že se nic nestane. Ale stalo. Uplně všechno se mi nějak rozházelo (všechno je takové větší, rozmázlé)... Poradíte, co s tím? Restart nepomohl.. A když měním rozlišení obrazovky tak mi žádné nepřipadá jako to správné... Pomoc!

Ctrl 1 - tohle jsem jednou omylem stisknul a zazoomoval se mi prohlížeč ale ty máš asi problém s plochou že ?
Takže rozlišení plochy by mělo být ideálně 1024x768 nebo 1280x1080 záleží na monitoru a na tvém vkusu (předpokládám že nemáš CRT monitor - takové ty staré několika desetikilogramové bedny)
při rozlišení 800x600 (nebo 640x480) jsou ikony hodně velké a vše je rozmázlejší (jak popisuješ).
Pokud jsi se dlouho díval na plochu v tomto stavu bude se ti jedno z rozlišení výše připadat divně ale je pravděpodobné,že jsi ho měl před tím (zní to jako blbost,ale člověku to opravdu připadá jiné).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No tak mám rozlišení co jsi psal, ale stejně mi připadá divné.. :(
Ale stejně se nezměnilo rozlišení prohlížeče :(

Jak to mám zpravit?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6989

Guest
No tak mám rozlišení co jsi psal, ale stejně mi připadá divné.. :(
Ale stejně se nezměnilo rozlišení prohlížeče :(

Jak to mám zpravit?

Rozlišení internetového prohlížeče se dá změnit pomocí kláves Ctrl +,nebo Ctrl - .
Rozlišení plochy (monitoru) lze změnit tak,že klikněš na prázdné místo na ploše pravou myší,dáš vlastnosti (přispůsobit pokud máš vistu) a vybereš jedno z rozlišení.
Jen tak ze srandy si zkus podle návodu zvětšit rozlišení prohlížeče,pozorovat to pár vteřin a pak zkusit dát do původního stavu.Uvidíš,že vůbec není jednoduché vzpomenout si na původní nastavení (proto ti rozlišení připadá divné).
Mj. jakou úhlopříčku má tvůj monitor/notebook ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
To jo, to vim,ale mě připadá, že je lišta nahoře v mozzile moc malá, stejně tak i lišta dole od windowsu. A taky jsem si naprosto jistek, že mi nevyhovuje ani jedno z rozlišení, nemohl jsem s tim udělat i něco jiného? Jo a když to změnim, tak stejně s mi změny na ploše neuloží..
 

DeletedUser

Guest
nejsem žádný ajťák a nevím jestli Ti to pomůže vyřešit zrovna tento problém ale zkus dát obnovení systému a vyber datum před tím co jsis to rozšteloval.
 

DeletedUser

Guest
Hm.. Supe, asi bys mi tímto pomohl, ale já jsem ještě menší ajták než ty a nevím kde to mám udělat :D Bych od tebe potřeboval obrázek kde to najít :D
 

DeletedUser

Guest
Pardon za Double post ale jinak by si toho moc lidí nevšimlo. Já tedy znovu prosím všechny kdo by mi mohli pomoci. Problém je pořád stejný - obrazovku ikdyž nastavím na rozlišení co jste mi řekli tak se neuloží a když vypnu a zapnu notebook tak je to zase špatně. Nebo dokonce ikdyž dám notas na nabíječku - nechápu to. Ta Supova možnost by to asi mohla vyřeši, ale nevím jak to udelat.
 

DeletedUser

Guest
Pardon za Double post ale jinak by si toho moc lidí nevšimlo. Já tedy znovu prosím všechny kdo by mi mohli pomoci. Problém je pořád stejný - obrazovku ikdyž nastavím na rozlišení co jste mi řekli tak se neuloží a když vypnu a zapnu notebook tak je to zase špatně. Nebo dokonce ikdyž dám notas na nabíječku - nechápu to. Ta Supova možnost by to asi mohla vyřeši, ale nevím jak to udelat.

Něco podobného se mi stalo nedávno. Nevím jak je to možné, ale zničehonic se mi deaktivovala grafická karta. Zkus požádat tátu nebo staršího sourozence ať ti ji nahodí. Nemyslím fyzicky, ale někde v ovládacích panelech.
 

DeletedUser

Guest
V XP se takhle po slepu moc nevyznám...

Změna rozlišení ve vlastnostech tedy nic nedělá?
 

DeletedUser

Guest
Tam to nastavím, ale jakmile se notebook vypne a zapne, nebo jen zasune nabíječka tak se vše vrátí do strašného rozlišení :(
 

DeletedUser

Guest
Hm.. Supe, asi bys mi tímto pomohl, ale já jsem ještě menší ajták než ty a nevím kde to mám udělat :D Bych od tebe potřeboval obrázek kde to najít :D

Tak jsem ti to udělal:
[SPOIL]
vrcensystmu1.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
vrcensystmu2.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
vrcensystmu3.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
vrcensystmu4.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
vrcensystmu5.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
vrcensystmu6.png
[/SPOIL]

Snad ti to pomůže!
 

DeletedUser

Guest
No tak zkusim to co mi popsal greeny, poněvadž cesílek na mě mluví španělsky.. A dotaz, nevymaže mi to soubory které jsem vytvořil ted?
 
Nahoru