• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rušení světů realitou

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1318
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
že by u nás byli hráči víc ochotní použít nugety, když nic nerušíme? Nebo spíš zase u nás nejsou informace jako v poslední době?
Ještě, že máme nové moderátory:-)
 

Deleted User - 31870

Guest
A nebo máme pořád dost hráčů, že nevyslali pokyn, abychom něco oznamovali k uzavření ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Pouze uzavřené - otevřené si můžete zjistit sami:

S2 - 615
S3 - 621
S4 - 794
S5 - 550
S6 - 859
S7 - 919
S8 - 821

Nikde nebylo napsáno, při kolika hráčích tak začínají uvažovat u zavření. Můj soukromý odhad je kolem 350 - 400 hráčů.
 

DeletedUser1318

Guest
Komentovat, že klasicky nic nevíme o tom, co už je všude okolo v běhu asi nemá smysl.
Není kontraproduktivní, chystat nějakou pobídkovou změnu až po definitivní likvidaci prázdných světů?
Já celkem chápu argument, že se nevyplatí investovat do světů s pár hráči. Nebylo by lepší ty vyčkávající motivovat k přesunu jinam tou tajnou slibovanou změnou?
Uvažovat o nějaké náhradě nebo přesunu vybavení je asi utopie. Jak bude vyřešený neuskutečnitelný přestup hráčů, kteří hrají na více světech?
Migrace doposud byla "dobrovolná".
Tohle bude tzv. "divoký odsun"?
 

DeletedUser

Guest
Už mám svůj účet na sv. 1, 6, 8, 9, Arizona, Colorado, Dakota
opravdu hraju jen na 6, 8 ( - už čtyři roky),
ale stejně mě ty počty nějak nevycházej - a žádnej učet rozhodně mazat nebudu!
Až bude na světě 0 hráčů teprve potom budu souhlasit.
 

DeletedUser

Guest
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat. :-)
 

DeletedUser

Guest
,,Člověk dokáže všeho čeho si zamane, je k tomu však třeba hodně odhodlání" - to říkám já
 

DeletedUser

Guest
Tak to ti držím palce. Jsem zvědav co budeš dělat. Nějaké plácání tady na fóru je málo.
 

DeletedUser16495

Guest
Při nahrání nového update mě hodně vyvedlo z míry : Na tomto účte neexistjou žádné postavy... Ani nevíte jak jsem jse lekl že mi to vše smazali ... lol¨


A jestli to chápu, svět 7 , 3 atp. Stále existují, ale už se na ně nejde registrovat?..Hráči co na něm hráli stále hrají, ale je snemožnen přístup ..?
 

DeletedUser

Guest
Při nahrání nového update mě hodně vyvedlo z míry : Na tomto účte neexistjou žádné postavy... Ani nevíte jak jsem jse lekl že mi to vše smazali ... lol¨


A jestli to chápu, svět 7 , 3 atp. Stále existují, ale už se na ně nejde registrovat?..Hráči co na něm hráli stále hrají, ale je snemožnen přístup ..?

Kdyby jsi tu kubíku nesmyslně nespamoval a taky četl, tak bys věděl, že některé světy jsou pro nově příchozí lidi uzavřené - konkrétně 2 - 8.
 

DeletedUser16495

Guest
To jsem chtěl vědět, kdo jse má v tomhle ,, Nepřehledném ,, foru vyznat ?
 
Nahoru