• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Rudolf pod stromeček

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7239
  • Vytvořeno

DeletedUser7239

Guest
Minulý rok jsem navrhoval Rudolfa ve vánočním úkolu. Jinak nevím jak by se dal sehnat, ale je potřeba k získání Velblouda. Měl bych takový návrh, kdyby to bylo možné, aby byl Rudolf dán k dispozici v UP Shopu třeba jen za nugety. Jinak většinou, když ho sem tam vidím je moc drahý.

+ Hráči by si mohli doplnit sbírku zvířat pro Úspěchy
+ INNO by na tom vydělalo
- O žádném nevím. Je to jednoduché a moc práce to nedá. Snad jen, že na trhu trochu klesne jeho hodnota, ale to záleží na tom kolik by za něho INNO chtělo. :)

Vzhledem k anketě by to stejně bylo možné až příští rok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Rudolf chybi.

Trochu jsem doufal, ze se ukaze po splneni nektere dalsi ukolove serie Hlavni pribeh, ale od lvlu 90 uz neni a potom pamatka.

Bud rad, ze hrajes na svete, kde Rudolf, byt drahy, je.
 

DeletedUser7239

Guest

Kdyby Rudolf chyběl byla by ta hra znehodnocena, protože jak jsem psal je potřeba k získání Velblouda. :( Toho mám na světě 9, ale k velbloudovi mi chybí ještě Zlatý oslík a mám teprve 15%.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Myslím, že počátkem příštího roku by se vše již mělo schválit, tudíž by se asi měl dát získat.

Jo to je v pohodě. Jen jde o to jakou formou se bude moci získat. Před tím se dal získat soutěží, kde se musela posílat hlášení z prací na fórum. To mi přijde zbytečně složité. Nejlepší podle mně by bylo ho získat z vánočního úkolu jak jsem navrhoval ZDE. Ale to se moderátorům nezamlouvalo. :( Kdyby se dal koupit za nugety (řekněme přibližně těch 800 jako v tombolách, kde je i INNO opasek) bylo by to fajn. Anebo jiný způsob ?
 

DeletedUser

Guest
Jo to je v pohodě. Jen jde o to jakou formou se bude moci získat. Před tím se dal získat soutěží, kde se musela posílat hlášení z prací na fórum. To mi přijde zbytečně složité. Nejlepší podle mně by bylo ho získat z vánočního úkolu jak jsem navrhoval ZDE. Ale to se moderátorům nezamlouvalo. :( Kdyby se dal koupit za nugety (řekněme přibližně těch 800 jako v tombolách, kde je i INNO opasek) bylo by to fajn. Anebo jiný způsob ?

Já mám pocit, že se jim to nezamlouvalo kvůli směsici faktorů kolem toho (nevyváženosti odměn/požadavků, délce, popisu, kde jakoby hraješ za hráče atd.).
Možná, že v tom bylo i to, že na tohle od INNA neměli právo kvůli zasílání Rudolfa. Těžko říci. Každopádně v podstatě vytvoření, schválení úkolu asi problém nebyl, protože co vím, tak teď se hlasuje v anketě o tom s tématikou Zakládání státu.

Přesto všechno si spíš myslím, že tohle není dobrý nápad. Zlatý kolt, Hernandův meč, sadu Cullena atd. to si taky člověk nemůže koupit v obchodě, i když by z toho INNU káplo. Tu by si tu pak mohli stěžovat i ostatní.

Chápu, že je nutný do sbírky. I já bych ho docela chtěl. Ale cestou nákupu přes obchod, to se mi moc nezamlouvá. Hlavně si myslím, že se to bude tlouct s tou novou možností od nového roku, jak jej získat, a proto se mi tenhle nápad nelíbí.

Neříkám, že je špatný, hloupý, nebo tak. Spíš se mi nezamlouvá (proč, to jsem napsal), takže proto budu hlasovat (pokud bude hlasování) proti.
 

DeletedUser17592

Guest
Gringo: To jsem nepochopil, co myslis znehodnocena. Osla mam, ale na velblouda mi chybi jen ten Rudolf. V Hlavnim pribehu se dostavaly odmeny prave do teto sady, kterou tvori i Rudolf, proto jsem doufal v pokracovani jak jsem psal.
 

DeletedUser7239

Guest
Já mám pocit, že se jim to nezamlouvalo kvůli směsici faktorů kolem toho (nevyváženosti odměn/požadavků, délce, popisu, kde jakoby hraješ za hráče atd.).
Možná, že v tom bylo i to, že na tohle od INNA neměli právo kvůli zasílání Rudolfa. Těžko říci.

No však já jsem taky hráč. Nejsem zaměstnancem INNA. :) Na vánoce je to taky trochu o té štědrosti, když můžeš tyto věci vyhrát jen v tombolách anebo při začátku hry. Proč by se ty věci nemohli získat i v úkolu ? Ale samozřejmě by mohli provést drobné změny podle nich. Někde přidat hodinu, jinde ubrat anebo změnit na jinou odměnu. Už tady je Duch vánoc ten je o něco složitější podle mně, ale zase může hráč získat celou sadu.

Gringo: To jsem nepochopil, co myslis znehodnocena. Osla mam, ale na velblouda mi chybi jen ten Rudolf. V Hlavnim pribehu se dostavaly odmeny prave do teto sady, kterou tvori i Rudolf, proto jsem doufal v pokracovani jak jsem psal.

To by právě nastalo, kdyby se ten Rudolf už nedal vůbec získat. Tím pádem ani velbloud a tím pádem ani celá Sběratelská sada. :( Jinak v tom Hlavním příběhu se dá získat nový item na místo Předmětu, který ještě nebyl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
Takže jak získáš Rudolfa?

To by mně taky zajímalo jak by se to tlouklo s návrhem Paula Blacka. :) To byl jen návrh k získání Rudolfa na světech, kde zatím získat nelze nijak, aby tam šlo. Ale jak už nepíše.:unknow: Jinak za ty tři roky, co tady budu na Vánoce mi vypadl jediný z truhly na světě 9. Mohl by se třeba dostat za splnění nějakého vánočního úspěchu... třeba mít splněné všechny vánoční úkoly nebo tak něco.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Proč by se ty věci nemohli získat i v úkolu ?
Mohl by se samozřejmě získat z úkolu, ale ten úkol by měl být smysluplně zpracovaný.
Jak by se to tlouklo?
Hlavně by bylo nesmyslné mít možnost získat Rudolfa dvojím způsobem. Např. pokud by se dal získat z úkolu, už by to postrádalo významu, pokud by ho tu někdo na fóru v budoucnu získal díky aktivitě. To by pak jeho vzácnost klidně mohla klesnout i na úroveň takového cirkusového koně. Chápu, že by ho pak měl každý. Ale přeci jen, není náhodou povinné k získání toho velblouda vynaložit nějaké větší úsilí? Například vůči takovému pštrosovi (Splň 1000 úkoly), bylo by to fér?

Proto si myslím, že nápad není dobrý. Protože by to bylo moc lehké. Předně nevidím důvod, proč by měly být dva způsoby, jak získat ten samý předmět např. za aktivitu (nevím, jak to tu bude od nového roku). Pokud si třeba získám Rudolfa v úkolu, jaký smysl ho pak bude moci získat za aktivitu? Proč bych se pak měl snažit, když ho můžu mít takhle zadarmo? A k čemu by mi byl druhý, když už mám jednoho? To jsou otázky, které podkopávají onen způsob skrze fóra a vysvětlují, proč by se tyhle dvě metody jeho získání tloukly.

Snad to takhle stačí.
 

DeletedUser7239

Guest
Proč by se ty věci nemohli získat i v úkolu ?
Mohl by se samozřejmě získat z úkolu, ale ten úkol by měl být smysluplně zpracovaný.

Ten úkol je dobrý, ale chtěl by ještě upravit. Asi vím, kde je chyba... a to v počtu bodů zkušenosti. Těch 5000 na konci je pro nízké levely opravdu moc.

Jak by se to tlouklo?

Vůbec by se to netlouklo, protože ty tam tu aktivitu v tom návrhu uvedenou nemáš jinak bych nehlasoval pro ANO. :P Rudolf by měl jít získat normálně ze hry (ať formou nákupu nebo plněním úkolu ve hře) a ne spojením z fóra. To fórum je už jaksi navíc k debatě o hře. :) Jinak ohledně srovnání se pštrosem toho už mám a může ho získat každý, kdo ve hře splní 1000 denních úkolů. Rudolfa mám aspoň na jednom světě. Horší je to třeba s Athosovým fleretem a jiných pojmenovaných věcí, které ještě na žádném světě nemám... je toho spousta. A nechápu proč do hry zatahovat aktivitu na fóru. :O Za aktivitu na fóru může být cenou třeba INNO opasek... to do Sběratelské sady není nutné získat (a Rudolf by byl jediný item z celé sady, který by se nedal jinak získat než přes fórum a to by bylo fér ?). :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Vůbec by se to netlouklo, protože ty tam tu aktivitu v tom návrhu uvedenou nemáš jinak bych nehlasoval pro ANO.
To jsem nemluvil k návrhu, to jsem mluvil k tomu, co se chystá. ;-)
Rudolf by měl jít získat normálně ze hry (ať formou nákupu nebo plněním úkolu ve hře) a ne spojením z fóra
Čekat na vánoční sáňky celý rok až do Vánoc, to mi taky nepřipadá moc fér. Stejně tak čekat na Rudolfa v úkolu, který může člověk plnit jenom v období okolo Vánoc, tudíž forma získat jej přes fórum mi připadá nejrychlejší a nejsmysluplnější.
Hlavně nechápu, proč by si člověk - pokud by chtěl Rudolfa - měl našetřit danou sumu a pak si jej koupit v obchodě, když ostatní tyhle zvířata si taky nemusím kupovat. Vůči zbytku zvířat by to bylo nefer a hlavně pomalu by to vypadalo jako v MMORPG hrách, kde pro odemknutí něčeho si člověk musí zaplatit něco navíc z vlastní kapsy. Pokud třeba chci mít sběratelský kolt atd., taky kvůli tomu nekupuji za Nugety třeba Granmotovu brokovnici, revoler Ikeho atd.

To už bych si pomalu z toho obchodu za nugety mohl koupit všechno (sáňky, pštrosa atd.) a vůbec bych se nemusel starat o to, něco hrou sehnat. ;-)

Pokud tedy získat Rudolfa tak buď tou aktivitou, nebo tajným úkolem, který by byl ale po dobu celého roku (k tomu se ale tento návrh nevztahuje, takže je to spíš doplnění navíc). Koupí ale za mě rozhodně ne.
 

DeletedUser7239

Guest
Čekat na vánoční sáňky celý rok až do Vánoc, to mi taky nepřipadá moc fér. Stejně tak čekat na Rudolfa v úkolu, který může člověk plnit jenom v období okolo Vánoc, tudíž forma získat jej přes fórum mi připadá nejrychlejší a nejsmysluplnější.

Mám takový dojem, že férovost je to, co vyhovuje těm, kteří mají nejblíž k INNU než běžní hráči. lol A co Sváteční sada ? To je trochu mimo mísu vymlouvat se na to, že by Rudolf šel získat pouze o vánocích. :D
 

DeletedUser

Guest
Mám takový dojem, že férovost je to, co vyhovuje těm, kteří mají nejblíž k INNU než běžní hráči. lol A co Sváteční sada ? To je trochu mimo mísu vymlouvat se na to, že by Rudolf šel získat pouze o vánocích. :D

Tak podle nich by to asi bylo na způsob koupíš si nugety za 1000 kč a dostaneš k tomu Rudolfa. :-D

U sváteční sady je to podobné. Taky si vánoční sáňky nekupuješ za nugety, nebo UPD v obchodě. ;-)
 

DeletedUser7239

Guest
Tak podle nich by to asi bylo na způsob koupíš si nugety za 1000 kč a dostaneš k tomu Rudolfa. :-D
U sváteční sady je to podobné. Taky si vánoční sáňky nekupuješ za nugety, nebo UPD v obchodě. ;-)

Ještě je možnost zavést novou měnu, když už se dají nugety dostat po pěti dnech aktivity ve hře. :D Ano, ty sáňky taky dostaneš jen když se 10x pomodlíš o Vánocích v kostele. :) Nevím jak to ale je, když se pomodlíš i příští rok, ale za sáňkami by měl být zapřažen ten sob (nebo spíše před nimi :) ). Ale podle mně odevzdávaní reportů na fórum je i zbytečná práce pro moderátory. Kdyby to INNO vyřešilo přímo ve hře bylo by to daleko lepší. :hoj:
 

Deleted User - 31870

Guest
Můžeme vás uklidnit, máme připravené hned dvě další části (podobná akce, jako byla před rokem a půl cca), kde bude možné získat nejen Rudolfa. Jinak Rudolf padal loni i na Vánoce z jedné z bedýnek, ale která to byla, to bych teď opravdu hádala.
 

DeletedUser9350

Guest
Rudolf padá z bedny, takže nechápu proč tu pořád je, že nejde získat. On získat jde. A pokud ho někdo potřebuje na otisk tak se musí jen zeptat.
Jenže s tím otiskem je to problém, že lidi neradi půjčují v současné době tomu koho dobře neznají. Začalo se totiž nějak moc krást přes darované účty.


___________
Ps. Na Buff mám 2 rudly

To byl jen návrh k získání Rudolfa na světech, kde zatím získat nelze nijak, aby tam šlo. Ale jak už nepíše.:unknow: Jinak za ty tři roky, co tady budu na Vánoce mi vypadl jediný z truhly na světě 9.

Zajímavé všude kde hraji ho mám. Buď z truhly nebo z trhu a to i ELDO a DAKOTA. Takže on získat jde.
 

DeletedUser

Guest
fb_chest_steel.png
 
Nahoru